Volná diskuze

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Přeji všem hezký den,
Rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s výměnou odkazů. Pomalu se mi přestává osvědčovat výměna odkazů zde na webdeal.cz a i na webtrhu. Lidé většinou chtějí pro ně velmi výhodné výměny odkazů a to pro mně rozhodně výhodné není.

Máte nějaký zdroj na výměnu relevantních odkazů ?
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Ano ale googlit weby přímo je hodně zldouhavé s vyřizováním ... Samozřejmě nevýhodné výměny neberu ...

-- 21. 04. 2013 16:21 --

Ano ale googlit weby přímo je hodně zldouhavé s vyřizováním ... Samozřejmě nevýhodné výměny neberu ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak vypadá třeba taková pro tebe nevýhodná výměna? Já jsem si poslední dobou všiml, že spousta lidí by chtěla měnit odkazy, ale naprosto nesmyslným způsobem a když je odmítneš, nebo jim výměnu nabídneš hned je pro ně nevýhodná, chtěli by za odkaz z jejich nového webu, nejlépe odkaz z bočního panelu z webu s rankem 5 a počtem indexovaných stran několik tisíc a nabídnout měsíc starej web s dvaceti strana.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Dle mého je výměna odkazů o budoucí dlouhodobé důvěře a spolupráci. Vždy na tom jedna strana musí tratit,protože dva totožné projekty na jedno téma nejde najít.Ale určitě by nemělo jít o rozdíly takové jak tu zmiňuje Freez.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Přesně o takových ( ale ne tolik přehnaných :) ) rozdílech mluvím ... Ať už jde o ranky, počet zaindexovaných stránek, návštěvnost, originalitu textů atd ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
freez píše:
Jak vypadá třeba taková pro tebe nevýhodná výměna? Já jsem si poslední dobou všiml, že spousta lidí by chtěla měnit odkazy, ale naprosto nesmyslným způsobem a když je odmítneš, nebo jim výměnu nabídneš hned je pro ně nevýhodná, chtěli by za odkaz z jejich nového webu, nejlépe odkaz z bočního panelu z webu s rankem 5 a počtem indexovaných stran několik tisíc a nabídnout měsíc starej web s dvaceti strana.

Přesně :)
po mě chtěl pán textový odkaz (200znaků) na HP do hlavičky a divil se že mu ho tam nedám
Já si měním odkazy sám se sebou a mám pokoj a čekám když někdo napíše sám.
Vyzkoušej najmout měniče za peníze at si spamuje weby on dej mu z odkaz třebas 100.- :)

Turek : ...Dle mého je výměna odkazů o budoucí dlouhodobé důvěře a spolupráci...
science fiction

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janal83
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.03.2013
Najít si relevantní weby a poprosit je o výměnu, pokud web je pokročilejším stádiu(např. PG 2) a tvůj na startu (PG0) Doporučuji vyjednat horší podmínky(např. jeho odkaz na homepage, tvůj odkaz schovaný na podstraně) je to lepší než když budeš dávat link farmy nebo netematicky web

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Mac píše:
Úplné sci-fi to být nemusí. Před časem se mi povedla výměna s mnohem po všech stránkách kvalitnějším webem. No a určitě ho na oplátku "neodstřelím", jestli na tom někdy budu náhodou lépe.

Samozřejmě to není úplné scifi, například já rád vyměním s novým webem, pomůžu na rozjezd, když vidím čistou práci, -žádné ukradené fotky, skripty atp. (jak můžete vidět například zde v aukcích u jednoho patologického lháře a podvodníka.) :) -
Problém, je že většina lidí to zkouší a je jim to fuk nějaká výměna a závazek.. pak web prodají nebo se na něj vyprdnou atd. Vyměněné odkazy chce přísně sledovat

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já jsem začal s výměnou teprve nedávno (zatím jsem se spokojil jen s vlatsní sítí webů nebo automatických systému párování odkazu). Můžu ale říci, že jsem se stihl setkat s podrazy. Například Vám odkaz na svém webu nezveřejní nebo ho za pár týdnů smažnou, dají mu nofllow apod. Jaké máte zkušenosti vy?
Ja velká rivalita jen mezi půjčkaři? :-(

Pak se chci ještě zeptat na jednu věc. Pokud někomu umístím na svém webu odkaz a on poruší dohodu a já ten odkaz smažu, vydělá on na tom nějak? Například jestli si vyhledávač pamatuje, že na web bylo odkazováno (hostorie) apod.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Tak po dlouhé době kvalitní výměna odkazů překvapivě v této diskuzi :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se