Kritika stránek

Clou
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.11.2011
Dobrý den,

před týdnem jsme spustili novou službu s názvem Náhrada škody na zdraví. Služba je zaměřená na získávání vzniklé škody na zdraví při autonehodě, úrazu v zaměstnání či jiné ujmě na zdraví. V ČR je již několik takovýchto služeb ovšem jejich kvalita a důvěryhodnost je mizivá, co si myslíte o této službě Vy? Jak hodnotíte zpracovnání stránek? Přidali by jste něco či naopak by jste něco zase ubrali?

Prosím diskutujte.

S pozdravem
Lukáš Kruntorád

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na mě odškodnění moc důvěryhodně nepůsobí. Hlavně protože se nabízí většinou typem MLM prodeje, kde se hromadně nabírají noví obchodní zástupci. tak si říkám, že to někdo zaplatit musí. podobně jako oddlužení fyzických osob nebo právní pojištění apod. většinou přemrštěné ceny za služby nebo podvod.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Web po grafické stránce vypadá dobře, akorát bych se chtěl zeptat, proč je dole v patičce vpravo tolik volného prostoru? Moc se mi to tam nelíbí :/

Úvod   Náhrada škody na zdraví.png
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Clou
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.11.2011
Jan Paluska píše:
Web po grafické stránce vypadá dobře, akorát bych se chtěl zeptat, proč je dole v patičce vpravo tolik volného prostoru? Moc se mi to tam nelíbí :/

Úvod Náhrada škody na zdraví.png


Prostor tam je z důvodu připravovaného videa, již brzy bude vyplněno.

Poptavka-zdarma.cz píše:
Na mě odškodnění moc důvěryhodně nepůsobí. Hlavně protože se nabízí většinou typem MLM prodeje, kde se hromadně nabírají noví obchodní zástupci. tak si říkám, že to někdo zaplatit musí. podobně jako oddlužení fyzických osob nebo právní pojištění apod. většinou přemrštěné ceny za služby nebo podvod.


Koukáš na to ze špatného pohledu ale děkuji za poznatek, určitě to bude do konceptu celého marketingu dobrá věc na eliminaci. Tady se nejedná o žádné MLM ale přímo o advokátní kancelář, která tuto službu nabízí. Ovšem byl zvolen lidský přístup než jenom nějaké fotky z fotolabů. Ceny přemrštěny nejsou a platí se pouze za dobře odvedený případ a to procenty z vymožené částky jak již říkají informace.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jinak co se týče grafiky - děs. chladné barvy. vypadá to spíš experimentálně než profeisonálně. asi bych na tom trochu ještě zamakal.

Clou
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.11.2011
Design dělal profesionální grafik, primárně šlo o jednoduchost, lehkou barevnou kombinaci víc barev. Ale samozřejmě je to o vkusu :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se