Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar lidi. Jaké používáte seo nástroje?
www.seo-servis.cz
www.seonastroje.cz

potřeboval bych softík na stopování backlinks a jejich hodnotu (page autority) pro web. o Majesticu vim. něco dalšího?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
přesně jsem čekal, co za piráta se ozve jako první :-D. díky

já teda nebudu hamounit a přidám taky ještě http://seo.all4all.cz/

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Segway-reklama.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 29
Registrace: 12.04.2012
Co se týče www.seo-servis.cz mohu jen doporučit. Spíš bych to s nimi ale řešil napřímo, pokud máte nějaký větší projekt.
Pana Dytrycha znám osobně a z mojí strany se za servis mohu zaručit. Poskytují nám hosting a správu domén. Navíc lze využít i jejich školení SEO, které pořádají v Pardubicích.

Pařízek Petr
SG-point.info s.r.o.
Segway promotion a tours : www.sg-point.info - netradiční propagace Vaší společnosti
 @ordurebizarree president of Slovakia republic (Central Europe)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Segway-reklama.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 29
Registrace: 12.04.2012
Wladass:máte na mysli službu seo-servis, nebo o www.seo-servis.cz ?
Segway promotion a tours : www.sg-point.info - netradiční propagace Vaší společnosti
 @ordurebizarree president of Slovakia republic (Central Europe)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ah moje chyba :) Měl jsem na mysli www.seo-servis.cz a ne jejich služby, šlo mi pouze o webový analyzátor, aby nedošlo k nedorozumění a s panem Dytrychechm nemám zatím žádné zkušenosti.

Segway-reklama.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 29
Registrace: 12.04.2012
Webové analyzátory jsou většinou ne zcela přesné nástroje. V některých případech slouží spíše k matení klientů, kteří pak bombardují zhotovitele s výsledky. Nedochází jim, že analyzátory mají většinou nalákat na služby poskytovatele a pod.
Každopádně je dobré rozlišovat analyzátory a přímé služby poskytovatelů.

Howk.
Segway promotion a tours : www.sg-point.info - netradiční propagace Vaší společnosti
 @ordurebizarree president of Slovakia republic (Central Europe)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
SEO Servisni Analyzator je vrcholným propojením vědy a duchovních sfér SEO, který jako jeden z mála dokáže poskytnout naprosto relevantní analýzu.

Jinak používám klasiku jako ahrefs.com a majesticseo.com (líbí se mi link profile). S onpage se moc nepárám. Spíše je zajímavé sledovat takové ty tepelné mapy, kam lidé klikají.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to Drago: tak to duchovní SEO mě zase jednou pobavilo :-D. dej vědět, až natrefíš na technoSEO nebo dustepSEO a já tam budu pořád :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se