Volná diskuze

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Kde si nechám vyplatit WB , nebo se daji prevest na peníze ? p.s nápověda toho moc neřekla

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já myslím, že na tomhle není moc co napovídat

body.php?mode=kredit

Zadej kolik bodů chceš převést a až je budeš mít na svém účtu, nech si je vyplatit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Diky moc.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě by spíš zajímalo, co s těmi tvými 48 WB hodláš udělat za díru do světa financí :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
a až budeš mít na účtě 300 (1500 WB) můžeš si je nechat vyplatit zde: http://webdeal.cz/profil.php?mode=ucet
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dříve byla možnost výplaty přímo na bankovní účet. Teď je tam ten mezikrok převodu na peníze na účet zde na fóru. Nezapomeň, že kurz Kč:WB je 1:5, takže aby jsi naplnil minimální hranici výplaty, musíš získat 1500 WB.

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Oni jdou WB přeměnit i na peníze ? :-) Užitečná informace :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Věc je to dobrá, ale trochu se bojím, že to přitáhne akorát plno chamtivců, který v tom uvidí možnost osobního zisku a tím se budou honit za WB.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Tak to ja neberu, spise jen ze zvedavosti na co jsou, ale diky za vyborne rady.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Už se těším na další kecaly ala Neklos a podobný... To je fajn tyhle převody... Ale já se nebojím, pokud by se moc "vyplácelo" tak se to zase obratem v tichosti zruší, jako mnoho funkcí, který už tu zmizely :-)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
janKali píše:
Už se těším na další kecaly ala Neklos a podobný... To je fajn tyhle převody... Ale já se nebojím, pokud by se moc "vyplácelo" tak se to zase obratem v tichosti zruší, jako mnoho funkcí, který už tu zmizely :-)


Tak samozřejmě se transakce kontrolují, protože výplaty se provádí ručně a pokud budou nějaké podezřelé transakce (každý WB se dá dohledat - kdy vznikl, odkud putuje atd.) tak výplata neproběhne a uživatel o nekale získané WB příjde :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Co se myslí tím nekale webdeal body ?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Deanor píše:
Co se myslí tím nekale webdeal body ?


Tím se myslí, že uživatel během hodiny přivede 250 referálů, nebo během jediného dne dosáhne na payout (projede se aktivita a zjistí se spam fóra), nebo pokud se zjistí multiúčty, takže asi tak :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Aha :) chápu , tak tomu se vyvaruji.
Díky za obasnění , víc otázek okrem tohoto téma nemam .

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Trošku mě mate proč jsou tu 2 platidla Kč a WB.
Nestačilo by nechat jen jedno? Stejnak se dá WB převádět do Kč a funkce WB a Kč jsou pdoobná (zvýraznění nabídky, reklama atd...)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
m1ch3l píše:
Trošku mě mate proč jsou tu 2 platidla Kč a WB.
Nestačilo by nechat jen jedno? Stejnak se dá WB převádět do Kč a funkce WB a Kč jsou pdoobná (zvýraznění nabídky, reklama atd...)


Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...

-- 28. 04. 2013 20:56 --

Jan Paluska píše:
ak samozřejmě se transakce kontrolují, protože výplaty se provádí ručně a pokud budou nějaké podezřelé transakce (každý WB se dá dohledat - kdy vznikl, odkud putuje atd.) tak výplata neproběhne a uživatel o nekale získané WB příjde :)


Děláš, jak by si nevěděl, kdo je Neklos... Když to tu budu spamovat kravinama, tak to je nezpochybnitelněj obsah a výplata náleží... Ale jasně - když nebudou prachy, tak se řekne, že to je neoprávněně získané a nikdo nic nedostane...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
WB jsou tu jednak z historického důvodu, kdy bylo potřeba nějaké měny, aby mohlo vzniknout třeba podbarvení/zviditelnění aukce/poptávky/nabídky/diskuze. A zároveň doplňují filosofii fóra, kdy mohou uživatelé zdarma získat výhody. Snažíme se tak jít proti proudu a ukázat, že to jde i jinou cestou než vše zpoplatnit.

janKali píše:
Děláš, jak by si nevěděl, kdo je Neklos... Když to tu budu spamovat kravinama, tak to je nezpochybnitelněj obsah a výplata náleží... Ale jasně - když nebudou prachy, tak se řekne, že to je neoprávněně získané a nikdo nic nedostane...


Proč hned takový tón? Kurz je 1:5 (Kč:WB) a aby jsi dostal smysluplnou výplatu, musel by jsi psát zde na plný úvazek a pochybuji, že by se někdo takový našel. Pokud ale najednou někdo napíše za den 1000 příspěvků a všechny s vypovídající hodnotou Lorem ipsum, tak není co řešit a prostě výplata se zamítne. Nebo může být v bodech někde technická chyba a dotyčný ji může zneužít. Nebyl by první ani poslední, kdo si o výplatu zažádal, v těchto výplatách nejde o likvidační částky. Navíc se nejedná se o primární funkci bodů, ale o vedlejší funkci pro zpestření, kdy WB mohou využít i v dalších službách fóra jako PayPost nebo WebPost, což chápu, že se ti nelíbí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se