Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

posledni dobou me doslova vytaci soucasne aukce, ktere zde bezi. Vetsinou jsou to aukce od 1 uzivatele, ktery pouziva webdeal jako bezplatnou inzerci a nic tomuto foru neprinasi. Ba naopak bych rekl, ze mu doslova skodi, protoze jeho aukce vzdy zaplevi cely trh a ja se tim balastem nechci neustale probirat a proto na aukce jiz ani nekoukam.

Mam 2 navrhy, jak tomuto problemu predejit.

1) zpoplatneni aukce - vydesil jsem vas? Nebojte, mam na mysli "zpoplatneni" pomoci webdeal bodu, ktere se ziskavaji za aktivitu na foru. Chces zde mit aktivnich nekolik desitek aukci? Tak s nami aspon diskutuj a bud prinosny pro toto forum.

2) Omezeni soubezne bezicich aukci - kazdy uzivatel by mohl mit napr. pouze 5-10 aktivnich aukci

Co na to rikate?

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Myslím že to je moc velké omezení ... Kdo chce ať aukční jak chce ... Dokud to nejsou aukce doslova o ho**ě tak bych to nepenalizoval ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vím asi koho myslíš. Bohužel navrhovaná omezení jsou příliš přísná a mohla by aukční trh výrazně poškodit.

Spíše bych přidal něco jako možnost vyfiltrovat aukce určitého uživatele.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Vím asi koho myslíš. Bohužel navrhovaná omezení jsou příliš přísná a mohla by aukční trh výrazně poškodit.

Spíše bych přidal něco jako možnost vyfiltrovat aukce určitého uživatele.


Myslim, ze by to trh nijak neposkodilo. Nemel jsem na mysli velky poplatek, stacily by klidne 2 webdeal body za 1 aukci - to je cena 1 komentare v diskuzi. A omezeni aktivnich aukci take zamezi pouze tomuto spamovani, copak nekdo jiny ma vic jak 10 aktivnich aukci?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pravda je, že co je moc, to je moc a abych tu co 20 minut viděl 25 nových aukcí, připadám si tu jak na pobočce T-Mobile.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
stephan píše:

Myslim, ze by to trh nijak neposkodilo. Nemel jsem na mysli velky poplatek, stacily by klidne 2 webdeal body za 1 aukci - to je cena 1 komentare v diskuzi. A omezeni aktivnich aukci take zamezi pouze tomuto spamovani, copak nekdo jiny ma vic jak 10 aktivnich aukci?


To je proslov jak za komunistu: Copak někdo jiny ma vic jak 10aktivnich aukci? Copak nekdo ma 10 krav, nema max 2!
Mužes jich mit kolik chces, Mas na prodej 300 domen dej je tady. Mas na prodej 100ks mobilu dej je tady na prodej. Od toho je sekce prodej.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
www.prodejdomen.net píše:
To je proslov jak za komunistu: Copak někdo jiny ma vic jak 10aktivnich aukci? Copak nekdo ma 10 krav, nema max 2!
Mužes jich mit kolik chces, Mas na prodej 300 domen dej je tady. Mas na prodej 100ks mobilu dej je tady na prodej. Od toho je sekce prodej.


Nekdo se tady citi ublizene? Me jde o to, ze ty tve xkrat zrecyklovane aukce zaspamuji cely trh a diky tomu ztracim chut prohlizet i ostatni aukce. Nebavi me neustale prohrabavat ten tvuj balast. Dej ty domeny za rozumny penize at si je konecne nekdo koupi a budeme vsichni spokojeni. Jinak si budu muset pockat na filtr prodejcu.

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Ne ale píšeš s prominutim jak nějaky komouš. To že jiny nema 10 aukci neznamena že je druhy mit nemuze. Od toho je sekce prodej. Promin, ale o tom za kolik prodavam rozhoduji jen ja ne ty :) Kdybych tady dal vše co prodavam to by bylo 2500 aukci mobilnich cisel a cca 1500domen, davam tady jen tak 3% veci tak tady nebreč.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
www.prodejdomen.net píše:
Ne ale píšeš s prominutim jak nějaky komouš. To že jiny nema 10 aukci neznamena že je druhy mit nemuze. Od toho je sekce prodej. Promin, ale o tom za kolik prodavam rozhoduji jen ja ne ty :) Kdybych tady dal vše co prodavam to by bylo 2500 aukci mobilnich cisel a cca 1500domen, davam tady jen tak 3% veci tak tady nebreč.


Omezeni poctu aukci byl jeden z navrhu a kdyz se kouknu na pocet tvych prispevku, tak musim konstatovat, ze by to bylo pro tebe to shudnejsi reseni. Ale mas pravdu, pro nekoho by to mohlo byt omezujici a proto se priklanim k memu prvnimu navrhu. Placeni aukci webdeal body, ktere se ziskavaji za diskuzi. Pokud mas tolik domen a tel. cisel, tak se v tomto oboru urcite vyznas a budes tak moci obohatit toto forum prinosnymi komentari. Naoplatku ziskas webdeal body a budes moci zakladat neomezene mnozstvi aukci. Staci si na ne pouze vydelat. :D

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Jsem prodejce ne diskuter. Je to to stejne jako by jsi mel autoservis a rekl zakaznikovi Tady vám auto neopravime jen pokud nam tady obcas pozametate dvur nebo umyjete auto.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
www.prodejdomen.net píše:
Jsem prodejce ne diskuter. Je to to stejne jako by jsi mel autoservis a rekl zakaznikovi Tady vám auto neopravime jen pokud nam tady obcas pozametate dvur nebo umyjete auto.

Jabka a hrusky?

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Vůbec. Diktujes mi podminky. Napred omezeni max.10 aukci protoze nikdo jiny nema tolik aukci a ted mam povinne prispivat abych mohl neco vystavit :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
www.prodejdomen.net píše:
Vůbec. Diktujes mi podminky. Napred omezeni max.10 aukci protoze nikdo jiny nema tolik aukci a ted mam povinne prispivat abych mohl neco vystavit :)


Na webtrhu a aukru ti nediktuji podminky? Tam prispivas financne, naoplatku muzes inzerovat. Na webdealu inzerujes, ale nijak mu tuto moznost neoplacis a naopak zneuzivas moznosti bezplatne inzerce a spamujes aukce s xkrat recyklovanyma domenama, ktere nikdo za podobne ceny nechce koupit. Otazkou je, jestli by pomohlo snizeni ceny, protoze moc kvalitnich kousku tam nemas :/

Oto, kdy myslis, ze by mohl byt filtr prodejcu v provozu?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
stephan píše:

Na webtrhu a aukru ti nediktuji podminky? Tam prispivas financne, naoplatku muzes inzerovat. Na webdealu inzerujes, ale nijak mu tuto moznost neoplacis a naopak zneuzivas moznosti bezplatne inzerce a spamujes aukce s xkrat recyklovanyma domenama, ktere nikdo za podobne ceny nechce koupit. Otazkou je, jestli by pomohlo snizeni ceny, protoze moc kvalitnich kousku tam nemas :/

Oto, kdy myslis, ze by mohl byt filtr prodejcu v provozu?


Ale, prosím, tě. Přiznej si to. Jde ti o něco jiného :)
Aukro i webtrh byl mnoho let zdarma. Zpoplatneni nasadili až si to mohli dovolit.
Ano maš pravdu na webdealu inzeruji a co. Ano využívám(pro tebe zuneužívam) možnosti bezplatne inzerce protože bezplatna je. Co jiného ti na to mam probuh říct.

-- 29. 04. 2013 23:25 --

Mac píše:
Pak si můžeš WB nakoupit, ne? Ale celkově je mi to jedno, aukci domén nenavštěvuju. Navíc teď je sekce bezplatná, stejnou možnost vložit si X domén jako ty má každý a do doby, než budou pravidla nastavená jinak, je to zbytečné řešit. No a ten filtr, o kterém se psalo, by měl taky pomoct.


Ano jsem schopen platit provize z prodeje 5-10% pokud neco prodám a kupujci onu vec zaplati

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
www.prodejdomen.net píše:
Ale, prosím, tě. Přiznej si to. Jde ti o něco jiného :)
Aukro i webtrh byl mnoho let zdarma. Zpoplatneni nasadili až si to mohli dovolit.
Ano maš pravdu na webdealu inzeruji a co. Ano využívám(pro tebe zuneužívam) možnosti bezplatne inzerce protože bezplatna je. Co jiného ti na to mam probuh říct.


O co mi podle tebe jde? Rad se dozvim nove veci :)

Jde mi o:
1) Prehlednost aukci
2) Rad bych se probiral novymi aukcemi, nikoliv xkrat recyklovanyma. Patrne to vyresi filtr prodejcu, ale tam zase mohu prijit o nejaky zajimavy kousek (pokud jeste nejaky mas). Mimochodem byl jsem to ja, kdo se pretahoval na daukce.cz s novym majitelem o domenu "makarskariviera.cz" , takze verim, ze muzes mit i lepsi kousky, ale vzhledem k mnozstvi "spamu" si te dam ihned odfiltrovat, protoze nemam zajem prohlizet kazdy den 50 novych aukci. Proto jsem navrhoval 10 aktivnich aukci nebo placeni webdeal body, aby si aspon nejak obohatil toto forum, kdyz uz spamujes aukce. Ale jak vidim, tak se ti tato moznost moc nelibi a proto si pockam na filtr prodejcu. Domnivam se, ze nebudu jediny, kdo si te da filtrovat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V aukcích jsem rozšířil filtry. Nově lze:
- filtrovat podle prodejce
- skrýt aukce od určitého prodejce
- nezobrazovat aukce, které byly obnoveny (pouze pro aukce obnovené po dnešku)

Do budoucna přemýšlím nad nutností vyplnit fakturační údaje před založením aukce. Aukce zůstanou nadále zdarma, pouze tam bude podmínka vyplnění fakturačních údajů. Co vy na to?

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
stephan píše:
Jde mi o:
1) Prehlednost aukci
2) Rad bych se probiral novymi aukcemi, nikoliv xkrat recyklovanyma. Patrne to vyresi filtr prodejcu, ale tam zase mohu prijit o nejaky zajimavy kousek (pokud jeste nejaky mas). Mimochodem byl jsem to ja, kdo se pretahoval na daukce.cz s novym majitelem o domenu "makarskariviera.cz" , takze verim, ze muzes mit i lepsi kousky, ale vzhledem k mnozstvi "spamu" si te dam ihned odfiltrovat, protoze nemam zajem prohlizet kazdy den 50 novych aukci. Proto jsem navrhoval 10 aktivnich aukci nebo placeni webdeal body, aby si aspon nejak obohatil toto forum, kdyz uz spamujes aukce. Ale jak vidim, tak se ti tato moznost moc nelibi a proto si pockam na filtr prodejcu. Domnivam se, ze nebudu jediny, kdo si te da filtrovat.


Ano mam lepsi domeny ale ty bud nejsou na prodej nebo ne veřejně. Funkce obnovit iin zerat tady je tak si tomu rikej třeba spam. Možnost filtrovat tady už máš tedy ted muzu nahodit dalších 200domen. Dej si me do filtru a ať už máš uplny klid.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
V aukcích jsem rozšířil filtry. Nově lze:
- filtrovat podle prodejce
- skrýt aukce od určitého prodejce
- nezobrazovat aukce, které byly obnoveny (pouze pro aukce obnovené po dnešku)

Do budoucna přemýšlím nad nutností vyplnit fakturační údaje před založením aukce. Aukce zůstanou nadále zdarma, pouze tam bude podmínka vyplnění fakturačních údajů. Co vy na to?


Diky za filtr :)

Fakturacni udaje - nicemu to asi neuskodi

-- 29. 04. 2013 23:49 --

www.prodejdomen.net píše:
Ano mam lepsi domeny ale ty bud nejsou na prodej nebo ne veřejně. Funkce obnovit iin zerat tady je tak si tomu rikej třeba spam. Možnost filtrovat tady už máš tedy ted muzu nahodit dalších 200domen. Dej si me do filtru a ať už máš uplny klid.


Ano, uz muzu byt klidny, protoze vlakno splnilo svuj ucel.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jsem rád, že se vám můj přístup líbí. Stejný přístup aplikuji i u ostatních služeb fóra, akorát tam o nich moc nedávám vědět a v tichosti vylepšuji.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
zrovna ta telefonni cisla si myslim by bylo lepsi videt nekde pod sebou na jednom miste a ne v 50 aukcich, ale je to kazdeho vec, kazdy se snazi vydelavat ;)

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
A ja také děkuji majiteli webdealu za nastaveni možnosti filtrace.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
V aukcích jsem rozšířil filtry. Nově lze:
- filtrovat podle prodejce
- skrýt aukce od určitého prodejce
- nezobrazovat aukce, které byly obnoveny (pouze pro aukce obnovené po dnešku)

Do budoucna přemýšlím nad nutností vyplnit fakturační údaje před založením aukce. Aukce zůstanou nadále zdarma, pouze tam bude podmínka vyplnění fakturačních údajů. Co vy na to?



A kde prosím mohu tento filtr najít, snažil jsem se po dlouhé době podívat do aukcí a najít filtr na odfiltrování mnou nepotřebných aukcí, ale nic jsem nenašel.
Díky moc
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se