Volná diskuze

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Rozklikneš např.AUKCE DOMEN a filtr tabulka je vpravo

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Do budoucna přemýšlím nad nutností vyplnit fakturační údaje před založením aukce. Aukce zůstanou nadále zdarma, pouze tam bude podmínka vyplnění fakturačních údajů. Co vy na to?



To by se tu ty vyplněné údaje nesměly ztrácet tak často... Už jsem je vyplňoval 4x a už jich tam zase půlku nemám. Doslova na to se*u, protože je to práce k ničemu... Nebojím se veřejně se ke své identitě přihlásit, ale když je někdo amatér a při předělávkách ta data ztrící, pak tvrdí, že je obnoví a skutek utek, tak je to na draka... A klidně se na mě rozčiluj, je to bohužel pravda!

-- 30. 04. 2013 17:31 --

A je super, jak se tu zase 2 hádají... Já osobně jsem pro "zpoplatnění" aukcí za symbolický poplatek, třeba 2-10 WB. Sice mi to ubere z účtu (který je jinak k ničemu, to ano), ale zase odpadne hromada nesmyslného balastu. Na jednu stranu to Ota chce udržet všechny a nikoho neomezovat, ale na stranu druhou tím sere hodně lidí... Měl by si se Oto rozmyslet co chceš a kam to fórum půjde. Chová se to tu nerozhodně, až rozpačitě a pokud nebudeš udávat směr ty, tak to zamíří do pr.....

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Vidíš,a ty jsi na jednom z balastu ( svetbot.cz :) postavil byznys

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
To by se tu ty vyplněné údaje nesměly ztrácet tak často... Už jsem je vyplňoval 4x a už jich tam zase půlku nemám. Doslova na to se*u, protože je to práce k ničemu...


Vyplňovat data 4x je blbost. Data se neztrácí.

janKali píše:
Nebojím se veřejně se ke své identitě přihlásit, ale když je někdo amatér a při předělávkách ta data ztrící, pak tvrdí, že je obnoví a skutek utek, tak je to na draka... A klidně se na mě rozčiluj, je to bohužel pravda!


Tohle ale WebDeal umí dávno.
Údaje si vyplníš zde: profil.php
A dole pak povolíš jaké údaje se v profilu mají zobrazovat.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:

Vyplňovat data 4x je blbost. Data se neztrácí.



Tohle ale WebDeal umí dávno.
Údaje si vyplníš zde: profil.php
A dole pak povolíš jaké údaje se v profilu mají zobrazovat.


A teď lžeš. Už 4x jsem je tu vyplňoval a data jsou kde? V pr... V profilu je nemám a znovu na to kašlu. Za týden budou zase pryč...

A pokud mám hledat, tak najdu diskuzi, kde jsem na "mizení dat" upozornil a ty sám si napsal něco ve smyslu "Jo vím o tom, něco předělávám, za 2 dny se to tam vrátí..." a od té doby zase nic...

TAK PŘESTAŇ LHÁT!!! Lháře nemám rád a nechtěj, abych si Tě přestal vážit!


EDIT: Tady je důkaz, že lžeš a údaje z profilu se ztrácí - post28268.html#p28268 - od března nic, to není chvíle..

-- 01. 05. 2013 11:27 --

www.prodejdomen.net píše:
Vidíš,a ty jsi na jednom z balastu ( svetbot.cz :) postavil byznys


Co je na tom za balast ty troubo? Já narozdíl od tebe solidně podnikám, nespekuluju na doménách a nespamuju fóra. Ale jasně, když někdo napíše, že by si měl za něco co máš zdarma platit, tak se do něj pustíš, klidně pokračuj...

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Co je na tom za balast ty troubo? Já narozdíl od tebe solidně podnikám, nespekuluju na doménách a nespamuju fóra. Ale jasně, když někdo napíše, že by si měl za něco co máš zdarma platit, tak se do něj pustíš, klidně pokračuj...[/quote]

Váž slova! Stačí si přečíst tvuj blog. Jsi prostě takovy uplakánek,vid´ Plačeš skrz webtrhu kde ti dali ban za podvody, pláčeš když ti někdo neprodá reklamu a pláčeš i tady. Cely blog jsem nečetl ale věřím že to bude v podobném duchu. Škoda času na tebe.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
www.prodejdomen.net píše:
Váž slova! Stačí si přečíst tvuj blog. Jsi prostě takovy uplakánek,vid´ Plačeš skrz webtrhu kde ti dali ban za podvody, pláčeš když ti někdo neprodá reklamu a pláčeš i tady. Cely blog jsem nečetl ale věřím že to bude v podobném duchu. Škoda času na tebe.


Takhle přesně reagují troubové, co nemají argumenty. Neumíš odpovědět na otázku a jen se snažíš hloupými a trapnými útoky člověka shodit... NAvíc ti to moc nejde... Tak co odpovíš mi, co je na Světě bot za balast, nebo si za svými slovy ani neumíš stát?

Je vidět, jaká jsi troska, protože neumíš unést, že jsem pro zavedené "placení" aukcí pro takové vykuky, jako jsi ty... Hold jsem se Tě dotknul a nemáš jediný solidní argument, jak mě uzemnit, tak se chováš trapně. Jen tak dál, jsi směšný.,

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Promin, ale případaš mi trošku jak duševně narušeny. Začneš sprostě urážet a ještě se divíš?
Ano domena svetbot je pro mě balast a asi jsi nepochopil že jsem tě naopak pochvalil když jsem napsal že i na balastu se da spustit pěkné stranky a třeba dobrý byznys(nevim, jsou to přece jen boty)
Navíc kdyby jsi četl cele vlakno tak sam píšu že pro mě neni problem platit z prodeje procenta. Nemyslim ze webdeal je ve fazi kdy by se mělo platit za všechno(tedy jak provize z prodeje tak provize z vystaveni)
A k tvé poslední větě: a nemáš jediný solidní argument, jak mě uzemnit, tak se chováš trapně. Jen tak dál, jsi směšný., se raději moc vyjadřovat nebudu. podobně píšou prostě lide nějak nevim jak to nazvat ale většinou už prostě nějak vyčerpani z neustaleho vysvetlovani ze oni nejsou ti špatni, ti uplakani a maji pocit že je jim ubližovano tak se brani utokem. Myslím že řešeni věci jako ban na webtrhu, ztraceni fakturačnich udaju a kdovi ještě čeho tě prostě zdrzuje a "vyčerpava". Na světě je člověk jen jednou, neni ti urcite 15-18let vzhledem k tomu že maš svou živnost(obchod) tak se raduj ze života, uživej si ho, cestuj a nerozčiluj. Zdravi je jen jedno. To ted nemyslim vůbec ironicky. A pokud mas krivdu ze ti opravdu někdo ubližuje přenes se nad to, opravdu neustale řešeni a rozčilovani a hadky zdravi neprospivaji(časovana bomba, infarkt atp.)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
www.prodejdomen.net píše:
Promin, ale případaš mi trošku jak duševně narušeny. Začneš sprostě urážet a ještě se divíš?
Ano domena svetbot je pro mě balast a asi jsi nepochopil že jsem tě naopak pochvalil když jsem napsal že i na balastu se da spustit pěkné stranky a třeba dobrý byznys(nevim, jsou to přece jen boty)
Navíc kdyby jsi četl cele vlakno tak sam píšu že pro mě neni problem platit z prodeje procenta. Nemyslim ze webdeal je ve fazi kdy by se mělo platit za všechno(tedy jak provize z prodeje tak provize z vystaveni)
A k tvé poslední větě: a nemáš jediný solidní argument, jak mě uzemnit, tak se chováš trapně. Jen tak dál, jsi směšný., se raději moc vyjadřovat nebudu. podobně píšou prostě lide nějak nevim jak to nazvat ale většinou už prostě nějak vyčerpani z neustaleho vysvetlovani ze oni nejsou ti špatni, ti uplakani a maji pocit že je jim ubližovano tak se brani utokem. Myslím že řešeni věci jako ban na webtrhu, ztraceni fakturačnich udaju a kdovi ještě čeho tě prostě zdrzuje a "vyčerpava". Na světě je člověk jen jednou, neni ti urcite 15-18let ale vzhledem k tomu že maš svou živnost(obchod) tak se raduj ze života, uživej si ho, cestuj a nerozčiluj. Zdravi je jen jedno. To ted nemyslim vůbec ironicky. A pokud mas krivdu ze ti opravdu někdo ubližuje přenes se nad to, opravdu neustale řešeni a rozčilovani a hadky zdravi neprospivaji(časovana bomba, infarkt atp.)


1) Narušený? Čím? Tím, že ti napíšu, že si trouba, když označuješ kvalitní prokjekt s růstem +250% ročně za balast? To podle mě trouba jsi. A neoznačil jsem Tě debilem ani jinak, to by bylo sprosté. Trouba je velmi slušné a asi trouba skutečně jsi, když neumíš odpovědět ani na otázku.
2) Konečně vysvětli, co je na světbot.cz za BALAST! Buď nevíš, co slovo znamená (pak si najdi ve slovníku cizích slov: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.p ... ovo=balast) a nebo jsi skutečně inteligečně velmi nízko, když nedokážeš odpovědět věcně.
3) Ale procenta z prodeje NENÍ žádným řešením. To tu tací jako ty pořád budou cpát stovky aukcí o ničem... Opačné opatření je správé - za webdeal body co máš za akci na fóru můžeš vystavit např. desátou a další aukci za 2 body... To je logické, pro běžné lidi co to tu nezneužívají solidní a inteligentní řešení. To, že si jeden z mála, kterým to vadí, to chápu, ale kdyby si to tu nespamoval jak chat na óčku, tak by to nikdo neřešil...
4) Já si nestěžuju, to si asi nepochopil. Schlemmer je debil, toho řešit nebudu. O zbytku co si komentoval - vůbec si nic nepochopil... Jako bych nutně musel mít reklamu na Extra.cz nebo co... Do takovýhle věcí jako prodejce a spekulant s doménami jen tak neuvidíš a nepochopíš. Nebudu ti nic vysvětlovat. Nebrečím a nemám to zapotřebí. Ty si na mě začal pro nic za nic útočit, jen proto, že jsem vyjádřil přání, že by měl být za vystavení aukce poplatek!

A to jesli zde řeším ztrácení dat, tak mě to sere, ano. Nikdo tu pořád neví, kdo je kdo a pošeš si s anonymy. Takhle obchod nefunguje.. A když se za sebe někdo nestydí, tak se to stejně pak smaže a bude se tvrdit, že je on debil, protože si to nevyplnil sám... Tohle je podle tebe správný směr?

Na jednu stranu se tu něco děje, na straně druhé jsou ty změny značně nekoncepční a velmi špatně vedené. Vždy se něco zavede s velkou slávou a za pár dnů až týdnů to zmizí a je ticho po pěšině. Ty tu asi jen vystavuješ aukce na miliony domén, tak to ani nevíš, ale já tu jsem několikrát denně a vidím, jak tu se slávou zavedené nástroje tiše mizí a dělá se jako by nic... Tohle je věc Oty, ale težkjo říci, jestli si uvědomuje, že se tohle děje a někdo to vnímá. Pokud ho na to nikdo neupozorní, tak ani nebude vědět, že to tak je... A pokud to takhle povede dál, tak bude lidi ztrácet a ne nabírat. Však sám časem pochopí, že fórum je jeho a nejde poslouchat každého, kdo si co řekne a vyhovět každému. Směr musí udávat on a ne každý uřvaný kecal, který si tu otevře držku...


A závěrem: Mysli si o mě co chceš, třeba že jsem narušený... Třeba jsem a co... Ale urážet mě a útočit na mě bez argumentů a jakýchokoliv důvodů právo nemáš. Je to trapné a dělají to jen troubové... Označení ti za tvé dosavadní chování patří a dokud se nevzpamatuješ a nezačněš chovat normálně, tak pro mě trouba budeš.

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Věř nebo neveř ale číst to cele nebudu. Stačily 2-3 řádky nyni jsem přesvědčeny že tě ten infarkt bohůžel asi opravdu nemine. Nejhorší je, že to šířiš dále a trpi tim lide kteri si mohou jistě věci nest více k srdci (ja to nejsem), prožil jsme si své a nejaky svet bot mi ani nezvysi tep ale treba tvi znami, rodina, zakaznici co ja vim. Měj se fajn a DRŽ SE!

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
www.prodejdomen.net píše:
Věř nebo neveř ale číst to cele nebudu. Stačily 2-3 řádky nyni jsem přesvědčeny že tě ten infarkt bohůžel asi opravdu nemine. Nejhorší je, že to šířiš dále a trpi tim lide kteri si mohou jistě věci nest více k srdci (ja to nejsem), prožil jsme si své a nejaky svet bot mi ani nezvysi tep ale treba tvi znami, rodina, zakaznici co ja vim. Měj se fajn a DRŽ SE!


Ano, ukazuješ svou vysokou inteligenci. Jen tak dál, mistře světa :) Je vidět, že se bojíš obhájit, tak raději děláš, že to nečteš.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
A teď lžeš. Už 4x jsem je tu vyplňoval a data jsou kde? V pr... V profilu je nemám a znovu na to kašlu. Za týden budou zase pryč...

A pokud mám hledat, tak najdu diskuzi, kde jsem na "mizení dat" upozornil a ty sám si napsal něco ve smyslu "Jo vím o tom, něco předělávám, za 2 dny se to tam vrátí..." a od té doby zase nic...

TAK PŘESTAŇ LHÁT!!! Lháře nemám rád a nechtěj, abych si Tě přestal vážit!

EDIT: Tady je důkaz, že lžeš a údaje z profilu se ztrácí - post28268.html#p28268 - od března nic, to není chvíle..


Uklidni se!
Data se neztrácí a nemám důvod lhát.
Dokonce ti řeknu i od kdy to WebDeal znovu umí - od 18. března, kdy byl představen WebPost a platba aukcí z kreditu. Nedělá se to už skrze nastavení, ale skrze vyplnění fakturačních údajů, kde dole je pak nastavení které údaje se mají zobrazit i v profilu.

Přiznávám, že pokud jsi ty data měl vyplněné starou cestou, musel jsi je vyplnit znovu ve fakturačních údajích. Ale 4x vyplňovat údaje je prostě blbost.
Navíc teď jsem to testoval a žádnou podobnou chybu jsem nezaznamenal a ani se s ní nikdo jiný neozval.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak když je to tak jak říkáš ty a já jsem lhář, tak kde máš ty zazálohované "obchodní údaje" (viz. zde: kam-zmizeli-udaje-profilu-t5533.html#p28274) a kdy se mi do profilu zase vrátí???

Myslím, že nemumíš příznat chybu a říci "Ano, data se mí několikrát ztratila, omlouvám se, ale už je vše předělané, přístě se to nestane a dám si do budoucna větší pozor."

Mě by bylo úplně jedno, že se ztratili, kdyby si se za to uměl postavit. Dokud budeš tvrdit, že se nic nestalo a vše je jak má být, tak jsi pro mě lhář.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Než začneš používat slova jako lhář, tak se prosímtě zamysli nad problémem. Nikdy netajím problémy a pokud se mi stane chyba, tak ti může spousta lidí dosvědčit, že mi nedělá problém ji přiznat, zároveň se za ni omluvit a napravit ji ke vší spokojenosti.

Obchodní údaje se změnily na fakturační údaje a to z důvodu, že není důvod mít to takto rozdvojené. Spousta lidí by pak byla zmatená a tvrdili by, že systém po nich chce vyplnit fakturační údaje, ale oni už je vyplnili (načež bych jim odpověděl, že je sice vyplnili, ale jinam). Data jsem z databáze smazal, ale předtím jsem zazálohoval celou databázi, takže kdo ty data měl vyplněné a nemá je, může mi napsat a já mu je na jeho žádost tam vložím.
A proč jsem data nepřesunul automaticky? Protože vyplněním fakturačních údajů souhlasí uživatel s obchodními podmínkami a zároveň se ti aktivuje nastavení, kde si třeba můžeš nastavit které údaje v profilu se ti mají zobrazit a které ne.
Kromě toho ty už ty data tam máš vyplněny a zobrazení údajů v profilu už je jen záležitostí přepnutí ANO/NE.

Přiznávám situaci, kdy jsi vyplnil obchodní údaje a poté jsi musel vyplnit znovu fakturační údaje. Možná lepším řešením mělo být udělat nástroj pro převod dat do fakturačních údajů, ale vzhledem k tomu, že v obchodních údajích nebyly úplně všechny položky jaké jsou ve fakturačních údajích, tak stejně by jsi je musel dovyplnit ručně.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Beru tohle jako krásnou obkliku a výmluvu, jak nepřiznat chybu. Nebudu se dál dohadovat o píčovinách, je mi to ukradené. Už nikdy je tu znovu vyplňuvat nebudu, pokud nebudu mít nějaký další podnět, abych to udělal... Nevím, proč si psal, že budou údaje zpět, když si je zpět nedal... To je podle mě regulérní lež a je jedno, jak to opíšeš.. Každému je u zadku, jestli si to napsal nebo ne a jestli já do toho rejpu nebo ne...

Měj se skvěle, měj pocit, že si se z toho vykroutil a já si tě přestávám vážit. To je vše co k tomu řeknu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ale tady se z ničeho nevymlouvám. Možnost vložit si do profilu údaje se vrátila a ty nic vyplňovat nemusíš na profil.php si dole nastav jaké z tvých údajů se mají v profilu zobrazovat. Vždyť je máš vyplněné, nebo se ti tam nezobrazují?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se