Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Řešíte někdo podobný problém - že nestíháte například jako já marketingovou a obchodní činnost najednou? Přemýšlím, že příjmu obchodního managera pro webové projekty, jehož naplní práce bude rekrutace a podpora obchodníkům. Bojim se ale odlilvu know-how. Máte s tím někdo podobné zkušenosti? Vyplatilo se vám to?

Část práce jsem již převedl na managerku, ale pouze za 1 kraj. A klienty telefonicky odbavují kolegyně, ale potřeboval bych postupně rozšířit činnost na zbylé kraje.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Zaměstnanci jsou tací, jaký je jejich šéf a pokud se jim šéf bojí předat své know how a plně zdostupnit zdroje, tak to vycítí a přesně to čeho se bojí mu udělají.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug píše:
Zaměstnanci jsou tací, jaký je jejich šéf a pokud se jim šéf bojí předat své know how a plně zdostupnit zdroje, tak to vycítí a přesně to čeho se bojí mu udělají.


Již mám zkušenosti jako teamleader a vim, co od lidí můžu čekat. Drtivá většina ti tvůj úspěch přát nebude a podraz vždycky hledej v první řadě tam, kde to nečekáš. Spíš to budu řešit lokálně a nesvěřim vše jednomu člověku. Když selže jeden článek, tak to nebude taková darda a dá se lehce nahradit.
Když něco buduju, tak mě vždy zajímá jakou budu mít nad projektem zpětnou vazbu/kontrolu. A pak samozřejmě statistika úspěšnosti.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Poptávko v čele svého týmu na tom avataru vypadáš jako správný nekompromisní šéf němej strach:)
Jinak za mě - každý schopný jde dělat manažera aby ukrad pokud možno vše co se dá prodat nebo využít pokud to za něco stojí.
Snaží se přímo úměrně ke svému platu čím víc bere tím víc ho to pudí.

Pouze trubka dělá jak ovce a nic nekrade, nekoume...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
Poptávko v čele svého týmu na tom avataru vypadáš jako správný nekompromisní šéf němej strach:)
Jinak za mě - každý schopný jde dělat manažera aby ukrad pokud možno vše co se dá prodat nebo využít pokud to za něco stojí.
Snaží se přímo úměrně ke svému platu čím víc bere tím víc ho to pudí.

Pouze trubka dělá jak ovce a nic nekrade, nekoume...


Máš zajímavou fylozofii ... tebe bych určitě přijal :-D.
Chtěl jsem se tu dozvědět, zda má někdo zkušenosti s předáním obchodní činnosti někomu jinému, ale zatím tu čtu jen samé úvahy. Ale díky i za ně, člověk se tu alespoň občas i pobaví.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se