Software

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Nějak to nechápu. Jde vůbec založit Google+ pro stránky, nikoliv pro jednotlivce? Ať jsem zkoušel různé návody, stejně mě to odkáže na osobní registraci. Jak to dělají firmy co jsou na Google+? Já na Google+ nejsem ani jako jednotlivec, ale na podporu jedné stránky bych tam potřeboval být jako " stránka". Lze to vůbec?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Funguje to podobně jako u FB, jelikož někdo musí být správce přeci ne. Takže si založ jakýkoliv profil a pak stránku ;-). Lepší způsob asi nebude, tedy alespoň jsem o něm nikdy neslyšel ani nečetl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:
Za 5000kč ti to založím.


Tak toto už je způsob víc než k zamyšlení :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Wladass píše:
Za 5000kč ti to založím.

:D:D:D
a já za 4 999 :)

Ne prostě založ si profil a pak si založíš i stránku, přeci nechceš, aby někdo jiný byl administrátorem tvé stránky na G+ ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No vypadám zase jako tydýt...to samé s FB...když zakládáte stránku na FB pro konkrétní stránky, založíte ji jako co? Jako osobní stránky...nebo firemní...nebo jiný...zlatej email, ten po člověku nic nechtěl...maximálně adresu příjemce...jenže co se dá dělat...stejně bych ty internety nejraději zakázal...všichni do dolů a hotovo....:-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
sikec píše:
No vypadám zase jako tydýt...to samé s FB...když zakládáte stránku na FB pro konkrétní stránky, založíte ji jako co? Jako osobní stránky...nebo firemní...nebo jiný...zlatej email, ten po člověku nic nechtěl...maximálně adresu příjemce...jenže co se dá dělat...stejně bych ty internety nejraději zakázal...všichni do dolů a hotovo....:-)



No, na G+ je to jednoduší.
Kdyby jsi potřeboval pomoc, tak se ozvy. SZ

A internet je dobrá věc, ale musí člověk vědět jak ji používat a taky hlavně používat rozum.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Zkusil jsem použít vyhledávání na google a ouha http://www.youtube.com/watch?v=hfXuG9ABKbs :) Jinak je to fakt easy a podobný jako a FB :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Miskin píše:
Zkusil jsem použít vyhledávání na google a ouha http://www.youtube.com/watch?v=hfXuG9ABKbs :) Jinak je to fakt easy a podobný jako a FB :)



Tak vidíš ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No díky...stačil první post od Alijoshy...těch návodů jsem viděl mraky, ale na žádném nenapsali, že už musí být založený profil uživatele. Na FB jde taky rovnou založit stránka, bez uživatele...

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Musis mat profil na Google+
Chod na tuto adresu: https://plus.google.com/u/0/dashboard
napravo hore daj vytvorit stranku a vytvoris ju.
Odporucam linkovat clanky, vyhladavac ich potom indexuje neskutocne rychlo.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já jsem si taky založil stránku pro svůj web, získáš tématický odkaz... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se