Kritika stránek

strainer
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 17.04.2013
Zdravím, prosím o cenný feedback, jak vás působí eshop Luxoria.cz se spodním prádlem a oblečením?

Díky za postřehy.
Sháníte levné a kvalitní erotické pomůcky pro dospělé?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejsem dobrý kritik eshopů a navíc tento sortiment jde mimo mě (nekoupil bych u tebe, ani nikoho jiného ;-)), tak ti nepovím, jak na mě působí. Ale našel jsem hned jednu chybu v patičce (na tvůj Sunworks), která moc reprezentativně nepůsobí, pokud chceš například tvořit e-shopy i pro další lidi a neumíš udělat správně odkaz. Oprav si to ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jak tu zmínil alijosha, tak jsem klikl na ten odkaz a je to dosti nepřehledná stránka (Sunworks) a klikl jsem na jediný obrázek co tam byl a ten vedl na stránku www.sexlove.cz, která se mi zdá vzhledově více přitažlivá.
A jinak nejsem moc dobrý kritik na jakékoliv weby.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já jsem sice hodně postižen testováním eshopů, webů služeb nebo CRM, ale i zde je hodně chyb. Doporučuji kouknout se zde: http://www.kvasnickajan.cz/Sluzby/AnalyzaPouzitelnosti, jsou tam 3 ukázky z analýz použitelnosti v PDF (bohužel tam nejsou všechny chyby a tyto analýzy jsou poměrně staré na né moc atraktivní eshopy), a pak je tam video, kde je hodně zajímavých informací právě v oblasti použitelnosti a zvyšování konverzních poměrů. Určitě zde najdeš hodně inspirace pro zlepšení tvého eshopu a zvýšení konverzního poměru :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se