Kritika stránek

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Grafika není nikterak lákavá, to tlačítko pro Ano, chci půjčku je nějaké mázlé, máš tam chyby v grafice. Ty hodinky to tam zabíjí... :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Grafika není nikterak lákavá, to tlačítko pro Ano, chci půjčku je nějaké mázlé, máš tam chyby v grafice. Ty hodinky to tam zabíjí... :)


A takovou práci jsem si dal s tím stínem pod hodinama. šlo totiž o dva obrázky :-D.
Co je mázlého? kde? ti asi někdo dejchnul na brejle.
Chyba grafiky? kde?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jestli nemyslel tu žlutou čárku na pravé straně v hlavičce kousek od věty: Rychlá půjčka přes internet ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Žlutá čára je perfektní
jdou ti, ale blbě ty cibule o 125 minut napřed

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha píše:
Jestli nemyslel tu žlutou čárku na pravé straně v hlavičce kousek od věty: Rychlá půjčka přes internet ;-).


jo o tom vím...je to chyba někde na backgroundu...doufal jsem, že si toho nikdo nevšimne :-D. ok, opravím, dík

-- 04. 05. 2013 16:43 --

wico píše:
Žlutá čára je perfektní
jdou ti, ale blbě ty cibule o 125 minut napřed


tak 11:55 by bylo lepší, ale bohužel mi to fotobanka nenabídla

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

jo o tom vím...je to chyba někde na backgroundu...doufal jsem, že si toho nikdo nevšimne :-D. ok, opravím, dík


Kdybych byl víc slepý, než jsem, tak bych si nevšiml ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Pokud mi povolí finanční sektor, tam tento web zařadím do své přednášky zvyšování konverzních poměrů na affiliatekonference.cz, jelikož je zde několik základních chyb a pár věcí by tomu určitě pomohlo. Minimálně se zaměř na strukturu obsahu a těm textům dej důležitost a podle toho je zpracuj, takto je to jeden flák textu bez zacílení atd :) A také pokud můžeš ovlivnit formulář, tak ten optimalizuj a dávej zde nápovědy atd :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lany píše:
Pokud mi povolí finanční sektor, tam tento web zařadím do své přednášky zvyšování konverzních poměrů na affiliatekonference.cz, jelikož je zde několik základních chyb a pár věcí by tomu určitě pomohlo. Minimálně se zaměř na strukturu obsahu a těm textům dej důležitost a podle toho je zpracuj, takto je to jeden flák textu bez zacílení atd :) A také pokud můžeš ovlivnit formulář, tak ten optimalizuj a dávej zde nápovědy atd :)


dík za info, ale struktura je tvořena správně a účelově. určitě není web uplně hotov a průběžně ho budu aktualizovat. nějaké malé chyby se možná také najdou, ale myslím si, že teď už je to spíše na věnjších faktorech. po stránce vnitřní struktury by problem být neměl - popisky, názvy, odstavce, nadpisy apod. možná to ještě projedu nějakým seo analyzátorem, to jsem neudělal.

Ale asi vím co chceš kritizovat, a to použití stejného výrazu klíčových slov v textů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se