Novinky & změny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano, je to tady. Další milník v historii WebDeal byl překonán. Dnes 3. května 2013 před několika minutami WebDeal překročil hranici 30 000 příspěvků a zároveň evidujeme již přes 2300 členů.

Je to skvělé vidět, že uživatelé mají zájem o WebDeal a díky nim projekt roste. K této události jistě připravíme nějaké překvapení, abychom všem uživatelům ale i návštěvníkům poděkovali, protože bez nich by zde WebDeal nebyl :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Milník je to hezký, ale řekl bych, že to mírně stagnuje ten přírůstek, z 10 000 na 20 000 to trvalo cca 7 měsíců a teď je to z 20 000 na 30 000 za 8 měsíců. Uživatelé by se měli více snažit (tím nemyslím psát hovadiny a spamovat)!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to pěkné číslo a úžasná motivace při vývoji. Je super vědět, že ten vývoj k něčemu je a není to promarněný čas.

alijosha píše:
Milník je to hezký, ale řekl bych, že to mírně stagnuje ten přírůstek, z 10 000 na 20 000 to trvalo cca 7 měsíců a teď je to z 20 000 na 30 000 za 8 měsíců. Uživatelé by se měli více snažit (tím nemyslím psát hovadiny a spamovat)!


Máš pravdu stagnuje, sice to není tak drastické jak píšeš, ale 10 000 příspěvků trvalo napsat o 2 týdny déle než se to podařilo v předchozím případě.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Milník je to hezký, ale řekl bych, že to mírně stagnuje ten přírůstek, z 10 000 na 20 000 to trvalo cca 7 měsíců a teď je to z 20 000 na 30 000 za 8 měsíců. Uživatelé by se měli více snažit (tím nemyslím psát hovadiny a spamovat)!


Lepší pomalý nárust, než zde mít stovky bezvýznamných příspěvků, které by stejně skončili v archívu :) Ale jinak doufám, že se teď všechno zlepší, protože Otakar bude mít po škole a tak budeme moci WD věnovat více času-
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jan Paluska píše:

Lepší pomalý nárust, než zde mít stovky bezvýznamných příspěvků, které by stejně skončili v archívu :) Ale jinak doufám, že se teď všechno zlepší, protože Otakar bude mít po maturitě a tak budeme moci WD věnovat více času-


Však jsem to také nemyslel nijak špatně, jen, že by někteří uživatelé mohli projevit víc snahy, jelikož jak bude růst Webdeal, tak tím pomůžou i sami sobě s prodeji atd.. Tak to určitě, do archívu příspěvky jsou k ničemu, proto jsem také zdůraznil to s tím spamem a hovadinami ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
alijosha píše:
Milník je to hezký, ale řekl bych, že to mírně stagnuje ten přírůstek, z 10 000 na 20 000 to trvalo cca 7 měsíců a teď je to z 20 000 na 30 000 za 8 měsíců. Uživatelé by se měli více snažit (tím nemyslím psát hovadiny a spamovat)!


Stagnace jsem si taky vsiml, ackoliv jsem to nemel podlozene cisly. Duvodem stagnace je hlavne nerozsirovani clenske zakladny. Stavajici clenove se jiz hodne vypovidali a chybi nova temata od jinych diskuteru.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Určitě plánujeme vzpruhu, je to dáno i tím, že spoustu času věnuji systémům jako PayPost a WebPost a WebDeal se proto tak často neaktualizuje.
Brzy obnovíme i soutěže a rozhovory.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
stephan píše:

Stagnace jsem si taky vsiml, ackoliv jsem to nemel podlozene cisly. Duvodem stagnace je hlavne nerozsirovani clenske zakladny. Stavajici clenove se jiz hodne vypovidali a chybi nova temata od jinych diskuteru.


Svatá to pravda ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě třeba osobně štvou tyto diskuzní fóra z pohledu, že se stále zakládají další a další vlákna, tím pádem se stále dokola omýlají nějaké témata. Asi jsem odkojen diskuzáky jako je stařičký Cyberspace a potom Hofylandem (nebo možná někdo zná Nyx). Tím neříkam že by mi zde bylo zle. Jsem spokojen a jsem rád za dikuzi s Vámi. Sem tam založím nějaké vlákno, aby se rozproudila diskuze.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
S těmi novými vlákny je to kolikrát jak říkáš a divím se, proč někdo zakládá po x-té to samé, co už tu je, když by stačilo najít staré vlákno a oživit ho o nový dotaz atd.. Já jinam moc diskutovat tedy nechodím, takže nedokážu porovnat. Ale jako dostatečně velký příklad je například WT, kde se to s těmi vlákny děje i několikrát denně a já jen doufám, že to tu nikdy nebude.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Je to úplně jednoduché, každej zakládá nové vlákno, protože je línej hledat, jestli už tu někdy někdo podobné před časem nezaložil. Jinak pokud objevíte duplicitu, stačí vlákno nahlásit a do komentáře hodit odkaz na jemu podobné a já vlákna sloučím :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je mi jasný, proč se to děje a že je to z lenosti, tím údivem jsem myslel spíš to, že to nechápu globálně. Na Seznamu, na Google a další člověk také musí hledat, aby dostal odpověď, tak proč to lidi nepoužívají všude ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Gratuluji k dalšímu milníku.

Otakar Pěnkava píše:
Určitě plánujeme vzpruhu, je to dáno i tím, že spoustu času věnuji systémům jako PayPost a WebPost a WebDeal se proto tak často neaktualizuje.
Brzy obnovíme i soutěže a rozhovory.


Již se těším, chybí mi i tyto sekce.

alijosha píše:
S těmi novými vlákny je to kolikrát jak říkáš a divím se, proč někdo zakládá po x-té to samé, co už tu je, když by stačilo najít staré vlákno a oživit ho o nový dotaz atd.. Já jinam moc diskutovat tedy nechodím, takže nedokážu porovnat. Ale jako dostatečně velký příklad je například WT, kde se to s těmi vlákny děje i několikrát denně a já jen doufám, že to tu nikdy nebude.


Ano když je to po x-té (úplně to samé) tak ano je to špatně - ale zase máme tu šikovné administrátory a ty případně témata sloučí. Ale někdy jsou vlákna jenom podobná a přikládat tam nový dotaz by byl skoro offtopic.
A někdy je také téma dosti staré a raději uživatel založí nové téma.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Gratulace. Jen mi to tu připadá, že je to tu samá Poptávka zdarma a pár dalších pissálku. Podle mě málá propagace webu a málo témat řešící skutečný problém. Pokud by sis sem dal třeba tutorial - výuku programování, css, seo apod., tak si sem nataháš SERPem daleko více lidí z oboru.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Některé sekce jsou úplně mrtvé, odezva je spíše stagnačního charakteru. Ale jinak gratulace!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Kohy píše:
Některé sekce jsou úplně mrtvé, odezva je spíše stagnačního charakteru. Ale jinak gratulace!



K některým jsou potřeba admini. A někde prostě nikdo nepíše a tak tam nikdo nevkročí.

Ale nějaký pomalý stručný návod na css a programování atd. bych bral. Ale to není téma tohoto fóra. Zde se radí, ale ne že se tu píši tutoriály.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Stagnuje to tu nebo je na stejné úrovni jen proto, že sice "tabulková" čísla rostou, ale základna lidí je to v podstatě pořád stejná. Pár desítek aktivních a zbytek nic. Registrace a pak neaktivita neznamená vůbec nic, jen +1 ve statistice a pokud si toho +1 někdo cení, tak já ne.


Jan Paluska píše:
Je to úplně jednoduché, každej zakládá nové vlákno, protože je línej hledat, jestli už tu někdy někdo podobné před časem nezaložil. Jinak pokud objevíte duplicitu, stačí vlákno nahlásit a do komentáře hodit odkaz na jemu podobné a já vlákna sloučím :)


Kdyby fungovalo vyhledávání dobře, tak by ho možná i někdo používal, ale když vím přesně co hledám (např. 1-2 měsíce staré téma) a nenajdu to ani po několika pokusech, tak je něco špatně, ne?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Připojuji se ke gratulaci i když už nejsem tak aktivní jako dřív :) Odpovídám už jen na vlákna, která mi příjdou zajímavá, snad jich tu bude v budoucnu více :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Lany píše:
Máme uživatele Kohy, ten to vše dožene :D
Také se přikládám s gratulací!


Záchrana pro Webdeal! :)

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
No je pravda, že poslední dobou je to dosti mrtvé. Místo různých nových věcí, by to chtělo rozjíždět nová témata atd. Jinak tady za chvíli bude úplně mrtvo.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky se připojuji ke gratulaci! ;) Já toho mám poslední dobou čím dál víc, a tak už tady taky nejsem tolik aktivní. I když sem minimálně 2x týdně taky zavítám a občas na něco reaguji. Snažím se ale psát jen k věcem, ke kterým mám co říct. Webdeal se mi pořád moc líbí ;). Ať se daří! :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se