Volná diskuze

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Požádám o radu, co byste udělali s bývalým pr článkovým webem, který mi tady leží ladem a rok jsem na něj nesáhnul.
Patřil k těm lepším pěkná a přehledná placená template u článků jsou sreeny případně dodaná fota a videa jsou pěkně čitelné upravoval jsem nadpisy atp. Dal mi svého času celkem dost práce a je mi líto ho smazat, ale zase aby jen tak ležel je na prd.
Co myslíte, stojí za to nechat obsah a na něj navázat nebo smazat a začít něco jiného?

Článků publikováno 1600 z toho je cca 90% „klasika“ někde přepsané title a zbytek jsou originální texty.
S-Rank: 2 Page Rank: 0 Zpětné odkazy (MajesticSEO): 22663 Seznam - zaindexovaných: 1983
Google - zaindexovaných: 1620
Doména 2010
Navštěvnost 50/80 den
WBT bez chyb

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Odkaz napíšeš?
Co ho třeba zkusit prodat?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Prodat ne
odkaz k čemu na web?
co je důležité je napsane
dik

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Zvýšit návštěvnost a dát tam bannery.
Jen je divné že to nemá page-rank, sice jde o PR web, ale i tak....
Návštěvnost chodí z kama?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
1. PR články sú originálne ?
2. Fotky / obsah legálny ?
3. Koľko článkov obsahuje databáza ?
4. Koľko userov obsahuje databáza ?
5. Aké boli podmienky odsúhlasili zaregistrovaní useri ? (predpokladám)
6. Návštevnosť ?

Možnosti:
1. Chytiť doménu s vysokým PR (= nie je problém), prípadne kúpiť. Nahodiť na ňu daný obsah, prepojiť s backlinksgenius.com (resp. ďalšími obdobnými zahraničnými systémami, ktoré fungujú a vyplácajú, nevýhoda je, že určite máš PR články v češtine). Na backlinksgenius doposiaľ niektorí useri dobre zarábajú, má to len jeden háčik. Nevieš, či ti peniaze dorazia alebo nie, resp. počkáš si minimálne pár mesiacov na vyplatenie.
2. Zaobstaráť doménu s vyššimi rankami a zapojiť do PPP projektov, investícia by sa určite vrátila.
3. Ponúknuť obsah na predaj, obsah je stále žiadaný a určite sa nájde kupec.
4. Využiť a kontaktovať ľudí, čo pridávali PR články a ponúknuť im priestor na vlastných weboch / ponúkať inzerciu na stránkach 3-tích strán (publisherov), prípadne ponúknuť služby (linkbuilding/ppc/seo..)
5. Predať databázu emailov, ak podmienky obsahovali možnosť odosielať reklamné emaily.

.... existuje ešte xy ďalších spôsobov, ako sa starý obsah dá využiť, chce to len trocha pohnúť rozumom.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se