Volná diskuze

nowis
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 10.05.2013
Zdravím, můžu Vás poprosit o ohodnocení loga? Jedná se o logo firmy nabízející IT služby a mj. také tvorbu webů.

http://www.likeit.eu/logo.html

Dík

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nelibi se mi. Spatne zvolene barvy a celkove pusobi divne, nezaujalo ani trochu.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Zelená je asi nejvýstižnější a hodně nekonvenční. Mně se líbí ze všech nejvíc a rád podotknu že i ostatní návrhy jsou celkem pěkné. Zelenou si každý kdo uvidí zapamatuje.
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Bohužel, mě osobně nezaujala ani jedna ze čtyř variant. Nejvíc se mi nelíbí ta část s .eu a celkově kombinace barev je taková všelijaká bych řekl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
copak barvy
mi tam leze na nervy ta polotečka v tom obdélníku EU
taková lacinka to je nazval by jsem to poloLogo jako laik:)

nowis
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 10.05.2013
OK, díky za kritiku. Akorát nevím, jestli ještě řešit barvy, nebo to úplně zahodit. Nemám moc grafické cítění - to je asi vidět, a vůbec nevím jak na to :-(

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Nemá to nic společného s grafikou, je to práce na 5 minut. Pokud to ta firma myslí vážně (nevím, jestli je to tvá firma), měla by si nechat vytvořit design od profesionála.

Taky bych zvážil ten název. Slovo like tak trochu "zničil" Facebook a já bych se mu možná spíš vyvaroval. Ona pak doména nemusí vypadat jako Like IT ale jako Like it (pochybné služby pro nahánění lajků, portály pro děti s meme obrázky a další blbosti).

nowis
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 10.05.2013
no, ta dvojsmyslnost se mi právě líbí, na názvu určitě nic měnit nechci. Dokonce jsem zvažoval tam nějak zakomponovat palec nahoru, ale už by to ztratilo IT smysl a výrazně získalo jen "lajk" smysl. Máš pravdu zkusím to u profíků...

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
1,3,4 mi připadají jako loga nějakého obchodu s papírnictvím a 2 zase jako logo nějakého herního týmu :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Koncepce loga možná není až tak špatná, ale asi bych si zkusil pohrát s barvami. Ani jedna barevná kombinace se mi moc nelíbí
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Všechny barvy jsou špatně zvolené. Mlátí totiž hodně do očí. Pokud už, vybral bych trojku. Neber si to zle.

Zkus se podívat třeba na nějaké hezké a barevné webovky, ať postřehneš, jaké barvy a hlavně odstíny se k sobě hodí. Mě to při upravování a vybírání různých webových barviček hodně pomohlo :).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se