Volná diskuze

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj jdou vám bannery od dovolena.cz mě ne.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ne nejede vůbec nic, vyhledávací formuláře, bannery, poptávkové formuláře, nejede vůbec nic.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zaměřit se na české travel affil programy je vážně radost. Buďto se neproplácí faktury a nebo to pro jistotu vůbec nefunguje :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak u Studen Agency je to první výpadek za celou dobu, to není jako u Invie 5x za den Bad Gateway :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Tak u Studen Agency je to první výpadek za celou dobu, to není jako u Invie 5x za den Bad Gateway :-D


Je pravda, ze jsou na tom oproti Invii dobre, ale nedavno take meli problem se zmenou stavu u provizi. Me je to zatim celkem jedno, protoze zadny dovolenkovy web nemam :D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Tak už to frčí, snad delší dobu bez výpadků

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
stephan píše:

Je pravda, ze jsou na tom oproti Invii dobre, ale nedavno take meli problem se zmenou stavu u provizi. Me je to zatim celkem jedno, protoze zadny dovolenkovy web nemam :D


Ano byl problém s tím, že záznam objednávek byl stále označen jako že se vyřizuje, přitom už byl dávno prodán a přiřazen k fakturaci. Sice drobnost, ale pak to člověka mátlo, co je ještě aktivní, co není, atd.

No každopádně jak píše Lukáš, už to jede, tak snad to byla jen občasná minela, neb se nám blíží lastové hody :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dnes mi pro změnu nejde affil rozhraní, propagační prvky ano, ale rozhraní dovolena.cz ne. Je na tom někdo obdobně?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Dnes mi pro změnu nejde affil rozhraní, propagační prvky ano, ale rozhraní dovolena.cz ne. Je na tom někdo obdobně?

Taky mi nejde.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Po bližším zkoumání samotného webu dovolena.cz jsem zjistil nové změny vzhledů propagačních prvků jako je dotaz na zájezd, nebo vyhledávač. Je možné že s tímto souvisí i odstávka affilprogramu. No uvidíme.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mě affil jede bez problému od té doby, co jsem ho spustil - Heureka.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Co má heuréka společného s affilem od dovolena.cz ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
freez píše:
Co má heuréka společného s affilem od dovolena.cz ?


Tím jsem chtěl naznačit, že je tento affil bez problémů. Pokud by ho chtěl někdo využívat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se