Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdravím. na TN jsem našel dnes nový článek o hackerském útoku na FB. pro většinu z Vás asi nic nového. dívím se, že tomuto typu podvodu ještě tel. operátoři nenašli obranu. typ podvodu už funguje delší dobu.

http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/ha ... ebook.html

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Když jsou lidé hloupí, tak to poté nejsou podvody těžké.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
peeeeta píše:
Když jsou lidé hloupí, tak to poté nejsou podvody těžké.


někteří spíš neopatrní a důvěřiví. každopádně z toho mají zisky mobilní operátoři a divim se, že vláda v tomhle nezasáhne. například banky mají zapezpečenou platbu tím, že ti přijde na mobil sms zpráva o tom, že ti hodlají z účtu odečíst platbu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To jo, ale jde o to, že ti píše kamarád, což by mělo podvodníkovi práci dost výrazně ulehčit. Takových lidí je podstatně více.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Kohy píše:
To jo, ale jde o to, že ti píše kamarád, což by mělo podvodníkovi práci dost výrazně ulehčit. Takových lidí je podstatně více.


Kamarád nekamarád, snad mám také rozum.
A kamaráda bych nežádal o něco podobného.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Každý by si měl dobře rozmyslet, jaké údaje na FB zveřejní, koho bude mít v přátelích a taky na co bude klikat.
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dneska se nejde divit vůbec ničemu a proto bych žádný kód nedal ani rodinnému příslušníkovi, natož nějakému kamarádovi. Nejhorší na tom všem je, že i kdyby se varovalo xx krát denně lidi, tak stejně dost jich naletí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se