Wordpress

Vojta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 17.02.2011
Zdravím
Je to asi už dva týdny co vyšel nový Wordpress. U jednoho webu jsem aktualizoval, ale v nové liště jsou nepočeštěné části. Není to takový problém, ale rád bych to měl celé a ne jen napůl. Na webu separatista.net nic o nové češtině nepíší. Neví někdo zákulisní informace ohledem češtiny na novou verzi?

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
S češtinou na novou verzi to moc dobře nevypadá. Dle mého to vydají až při další menší verzi.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Wordpress 3.1 si budu sám pro sebe, dopřekládat :) takže až to dodělám tak jí sem upnu

hubertg
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 23.03.2011
Zdravim,

prave jsem provedl upDate z verze WP 3.0 na WP 3.1. CZ.

V tu ranu prestalo fungovat admin rozhrani a hlasi to "500 Internal Server Error, The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."

Tusite nekdo, co se mohlo stat a jak to opravit?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
S WP běžně nepracuji, ale nemohl by za tím být memory_limit? U WP 3.1 došlo k drobnému navýšení nároků a pokud jste byl lidově řečeno na ,,hraně´´, pak problém může být v nízkém memory_limitu.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Čeština už je oficiálně na wordpress.org, teď jsem to stahoval...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Čeština pro WP 3.1 vyšla zhruba před 14 dny. Přestože WP používám jenom na blogu, tak se těším na novou 3.2, ale o tom není téma, takže odbočovat nebudu.

KarelNov459
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 02.03.2011
O víkendu jsem dělal update u několika web§ na verzi 3.1 - přes automatickou aktualizaci a všude se mi to nainstalovalo OK i s češtinou.
Ale jinak u jednoho webu jsem měl také problém s tím, že mi to po instalaci nechtělo spustit admin, problém byl ve vyčerpaném memory limitu, takže jsem musel vyhodit dva pluginy a bylo to OK. Zdá se, že tahle verze má větší nároky na paměť než předchozí verze (původní verze byla 2.9.)
Blog o všem a o ničem Algin.cz, Půjčky peníze hned, Pomoc a rady pro dlužníky Jak na dluhy?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
KarelNov459 píše:
Zdá se, že tahle verze má větší nároky na paměť než předchozí verze (původní verze byla 2.9.)


Ano, s 3.0 bylo doporučení mít memory_limit 32 MB a u 3.1 došlo asi k 1% nárůstu nároků.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se