Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
wedos píše:
Když to u nás dám na privátní server a nastavím tomu jiné limity, tak budou výsledky jiné. Tohle porovnání je "pro kočku" a ne smysluplné hodnocení. A to i přesto, že jsme tam vyšli dobře...

U hostingu je rychlost jedna z mnoha vlastností, ale desetina nebo setina sekundy tam nehraje význam. Jsou mnohem, ale mnohem důležitější parametry.


Jsou, ale Kali zmínil rychlost, která se porovnala. Tak není potřeba do toho míchat i jiné parametry ne ? O vašich kvalitách nikdo nepochybuje, ale nevidím důvod proč odbočovat od tématu.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
eXon Technologies píše:
Prosím Vás ale sám vidíte že tie čísla čo tam sú tie testy sú "takmer zhodné" je tam rozdiel pár ms.
Mal by ste byť len rád že dosahujete takej kvality na zdielaný hosting.

Však jsme také rádi. Tak to bylo napsané.

eXon Technologies píše:
Samozrejme zase vytiahnete ten výpadok 2 mesiace dozadu. Nikto tu na vás neútočí ani tu nik netvrdí že neposkytujete kvalitné služby.
Na druhej strane vy ste hneď napísal aký sme mali my výpadok...

Nejprve to napsané nebylo, ale když jste upravil příspěvek, tak jsem ho upravil taky... Nejprve to bylo obecné, aby to nebylo o vás.

eXon Technologies píše:
Pán Grill prepáčte ale toto je úplne mimo tému. Toto čo ste tu vy napísal bolo úplne nevhodné. Mal by ste vážne pouvažovať čo píšete pretože išlo len o jednoduchú ukážku aby si sám klient porovnal aj iné spoločnosti a áno išlo tam len o WordPress nič viac žiadnu kvalitu hostingu ani služieb spoločností. Samozrejme zneužil ste to aby ste znova hádzal špinu na naše meno.

O WEDOS zde v diskuzi nepadlo ani slovo. Ani jsme zde neměli zájem něco psát. Napsali jsme autorovi soukromou zprávu. Tím porovnáním webhostingů, které jste udělal jste si řekl jen o reakci. Nevím, proč se musíte neustále nějak srovnávat s wedos. Už jsme tento problém řešili před časem (a zrovna v době vašeho 4 hodinového výpadku). Tak jsem už měl za to, že už srovnání s wedos nebude. A je tady opět .-)

Upozornil jsem jen na nepřesnosti - sdílený hosting versus private server a zároveň jsem napsal, že u hostingu jsou podstatnější věci, než desetiny nebo setiny sekundy. To nebylo nic proti Vám.

-- 26.05.2013 21:10 --

Wladass píše:

Jsou, ale Kali zmínil rychlost, která se porovnala. Tak není potřeba do toho míchat i jiné parametry ne ? O vašich kvalitách nikdo nepochybuje, ale nevidím důvod proč odbočovat od tématu.

Ano, ale byl do toho zase zamíchán wedos tím testem :-) . Jinak bychom zde nebyli. Pro porovnání rychlostí je podstatné to, že se musí porovnávat porovnatelné s porovnatelným (sdílený hosting versus private server nebo minimálně server se speciálním nastavením). Tak už snad končíme .-)

Téma vlákna je o problémech s Wordpressem a tam je pravděpodobné, že je tam malá hodnota Memory_limitu.

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Ešte raz teda pošlem že odmeraná rýchlosť bola aj práve na WEDOS pretože užívateľ poslal ako vzorku web hostovaný práve u vás.
Otvorene vadí vám to? To nie je porovnávanie kto je lepší. Tak sa zoberiem vymažem to a otestujem LoadTime inde

Cielom bolo ukázať že LoadTime WordPress je úplne v poriadku aj u nás a nie že je najlepší. To že to tam vyšlo o pár ms hore dole nemá byť známka o tom že sme lepší alebo porovnávanie že sme lepší.
Prosím vás vy tam vidíte niekde že by náš výsledok bol nejako "zvýraznený" ako najlepší alebo že tam vravím že sme lepší ako WEDOS...

To čo ste tu VY POSLAL je jasne proti nám. Ale viete čo že ste to vy tú referenčnú vzorku od WEDOS vymažeme a spravíme u iného hostingu len pre porovnanie priemeru.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kali napsal, že ten web má u vás (sice v pm ale napsal) proto se provedl ten test s porovnáním wedosu :) Bezdůvodně by to určitě nikdo nedělal.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
eXon Technologies píše:
Ešte raz teda pošlem že odmeraná rýchlosť bola aj práve na WEDOS pretože užívateľ poslal ako vzorku web hostovaný práve u vás.
Otvorene vadí vám to? To nie je porovnávanie kto je lepší. Tak sa zoberiem vymažem to a otestujem LoadTime na ACTIVE24.

Cielom bolo ukázať že LoadTime WordPress je úplne v poriadku aj u nás a nie že je najlepší. To že to tam vyšlo o pár ms hore dole nemá byť známka o tom že sme lepší alebo porovnávanie že sme lepší.
Prosím vás vy tam vidíte niekde že by náš výsledok bol nejako "zvýraznený" ako najlepší alebo že tam vravím že sme lepší ako WEDOS...

To čo ste tu VY POSLAL je jasne proti nám. Ale viete čo že ste to vy tú referenčnú vzorku od WEDOS vymažeme a spravíme u ACTIVE24 len pre porovnanie priemeru.

Snad jsme si to vysvětlili...
Nemůžete takhle porovnávat, protože private server může mít jiné nastavení, než sdílený webhosting. U Active24 hodně štěstí. Mají fajn a aktivní advokáty :-)
Raději bych neporovnával. To je rada na závěr :-)

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Asi dám na vašu radu... ale potom vážne neviem ako by som užívateľovi janKali ukázal že je ten LoadTime u nás úplne v poriadku. Viete mi to povedať ako inač než porovnať to inde?

My neposkytujeme služby ako vy. Užívateľ janKali má aj u nás stránky a tá tabulka priemerov loadtime len ukázala že rýchlosťou nezaostávame. A bohužiaľ s niekym tie vzorky spraviť treba. Očakávam email od GoDaddy

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
eXon Technologies píše:
Asi dám na vašu radu... ale potom vážne neviem ako by som užívateľovi janKali ukázal že je ten LoadTime u nás úplne v poriadku. Viete mi to povedať ako inač než porovnať to inde?

My neposkytujeme služby ako vy. Užívateľ janKali má aj u nás stránky a tá tabulka priemerov loadtime len ukázala že rýchlosťou nezaostávame. A bohužiaľ s niekym tie vzorky spraviť treba. Očakávam email od GoDaddy

To porovnávání je složité, ale takhle to nejde. My si také dáme testovací stránku na privátní server a budete koukat na výsledky... Tím si jen naběhnete a u té firmy A....... mají akční advokáty a určitě vám to vytknou také...

GoDaddymu budete vadit až budete větší .-)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak vzhledem k výkyvům by to asi chtělo udělat víc testů (pár set) a spočítat nějaký medián. Jinak výsledky příjemně překvapily. Pod 0,5 vteřiny bez cache je úžasné.

Podobné testy jsem dělal, ale zrovna tyto služby měření rychlosti na to nejsou moc ideální. Samotné mohou být vytížené. Například by jsem to rozdělil na čas potřebný k vygenerování bez/s cache a pak konektivita zvlášť.

Celkem mě zaujala myšlenka odladit server pro WP :)

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Drago bolo by to pekné mať také čísla ale ako vidíte nie je to vhodné uverejňovať ich. WP Load pod 0.5sec je perfektný a nejako sa proste muselo dokázať že nemáme chybu na našej strane.

Samozrejme to dokázanie že máme v poriadku LoadTime len spôsobilo to že sme sa dozvedeli že sme mali výpadok tak 2 mesiace dozadu a to že by nik nemal naše služby ani len skúšať takže si dávajte pozor :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Proboha, co je tohle za KOMUNIKACI! Odmítám jí číst a žádný výsledek (je smazán) mi nedorazil.... Wedosáci to tu zase zaspamovali a zkurvili téma pro nic... Takže to fakt část nebudu, protože to je zase olné obhajob a útoků na ostatní, proč zrovna jejich parametry nejsou ty nejlepší... Tohle je zase textu pro ho...

Pro team exon - u Wedosu mám průměr 610 ms, což je o něco méně, ale ne zázrak. Na WP mám na běžném serveru na většinu webů průměr 247ms. Mě o rychlost nejde, to už jsem zmínil několikrát a teď me vůbec sere, že jsem si dovolil vůbec něco zmínit a přispět k tématu... Přístě si to rozmyslím.. Protože přijde pan "obhajoba" s panem "jsem nej nej nej" a zaspamují to tu sr**kama a p**ovinama, které nikdo číst nechce...

Děkuji EXONu za dosavadní servis a inteligentní a příjemnou komunikaci bez obhajob a hádek.

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Mrzí ma že sa to tu tak zvrhlo do PM som vám poslal tie výsledky aby ste si ich pozrel a zhodnotil. Samozrejme musíme brať v potaz aj geografické uloženie serveru a tak...
Bohužiaľ takéto vlákna EXONu neprospievajú a malo by sa to tu uzavrieť

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
eXon Technologies píše:
Mrzí ma že sa to tu tak zvrhlo do PM som vám poslal tie výsledky aby ste si ich pozrel a zhodnotil. Samozrejme musíme brať v potaz aj geografické uloženie serveru a tak...
Bohužiaľ takéto vlákna EXONu neprospievajú a malo by sa to tu uzavrieť


Souhlasím a děkuji za PM.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ja by som ešte navrhol zabanovať účet wedos, lebo sa trepú naozaj všade.

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Ja by som už neprilieval olej do ohňa a skorej by bolo vhodnejšie aby admin vlákno prečistil. Mnoho príspevkov je len offtopic. Všetko podstatné bolo vyriešené cez PM
PS Kto by ma záujem a chcel by si služby zadarmo a nezáväzne vyskúšať napr. autor vlákna stačí napísať na support alebo do PM

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Speciální zpráva pro janKali . Ostatní to nečtěte :-)
Pane Kali...., nechte nás už jednou být. Není potřeba se vyjadřovat vulgárně. My o Vás také nepíšeme vulgárně. Chápu Vás. Vy jste jediný bezchybný, který může všechny a všude kritizovat a urážet. Není to poprvé, kdy se takto chováte.

Pokud umíte číst a máte logické myšlení, tak jste si jistě všiml, že naše připomínka směřovala k tomu, že:
- jste ve vlákně Vy a další účastníci smíchali soukromou komunikaci s veřejnou (a nikdo, tj. ani my, jsme nevěděli obsah soukromé),
- původně jsme zde nechtěli vůbec reagovat (autor vlákna dostal soukromou zprávu), ale zamíchali jste do toho wedos a tak jsme jen napsali názor, což snad není trestné (ano, chápu, že názory smí psát jen "Pán Bůh a vy..., ale wedos musí mlčet),
- náš první příspěvek nebyl konkrétní, ale hodně obecný, ale team exon upravil jejich a tak jsem upravil následně náš a dovolil jsem si tam napsat o 4 hodinovém výpadku (a to bylo mnoho jiných),
- test porovnával skutečně běžný webhosting za 25 korun s hostingem na privátním serveru, což NENÍ objektivní test, ale i tak naše výsledky jsou minimálně srovnatelné a často lepší (což dokazuje kvalitu),
- jen bylo uvedeno to, že u hostingu je v každém případě mnoho a mnoho důležitějších věcí, než to, zda se stránka načítá za 0,41 nebo 0,4 sekundy.

Mimochodem nikdo z vás neřešil to, o čem bylo vlákno (tedy o malém Memory_limitu), ale řešili jste zase vaši první narážku. Vy (Kalianko) jste byl první, který začal psát nesmysl mimo téma autora vlákna a byl jste první, který zase ukázal svoji dokonalost a bezchybnost :-) . Tím, že jste do toho zamíchali wedos, tak jsme jen napsali fakta výše uvedená. Následná debata se opět strhla zcela zbytečně na klasiku, tj., že se objevil wedos, což bylo jako červený hadr na býky a několik býků muselo se útočit na červený hadr. Ano, pokud si to přečtete celé krok za krok (a mohl byste i včetně úprav), tak byste jistě viděl, že to tak je. Nevěřím, že ve Vaši "dokonalosti" to přiznáte...

Věřím, že umíte číst a pokud ano, tak v našich textech vidíte jen to, co je napsané výše. Nic víc a nic méně.

S eXon technologies jsme se dohodli (i přes soukromé zprávy), že takhle (běžnou službu a privátní server a to celé navíc bez srovnatelného zázemí) moc srovnávat nemohou (ani když tam dají jinou firmu).

Tímto bych to uzavřel...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wedos píše:
Pro autora vlákna:
WordPress u nás funguje v mnoha a mnoha tisících instalacích a funguje bez problémů, spolehlivě a výkonně.
Máme 128MB Memory Limit a máme vyzkoušeno, že základní verze zvládne bez problémů 10-15 tisíc návštěv za den. Verze Extra 50 tisíc návštěv za den.
Za 25 měsíčně bez DPH máte:
- 128 Memory_limit pro PHP
- 1 GB pro databáze (počet neomezen), 5 GB pro e-maily (počet neomezen) a neomezeně pro web
- NONSTOP podpora přes telefon, e-mail a chat
- garantovaná dostupnost 99,99%
Budete spokojen.


...to je je sice fajn, ale pokud provozuju několik desítek webů, tak je pro mě zajímavější cena 12,50 víc než 25 Kč/měs. ročně už to pak dělá velký rozdíl.
Na Wedos dávám spíš microsite a nebo rozsáhlejší projekty, kde potřebuji více databází.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:

...to je je sice fajn, ale pokud provozuju několik desítek webů, tak je pro mě zajímavější cena 12,50 víc než 25 Kč/měs. ročně už to pak dělá velký rozdíl.
Na Wedos dávám spíš microsite a nebo rozsáhlejší projekty, kde potřebuji více databází.


Zase se musím EXONu zastat, že za 20 EUR (nebo kolik to je ročně) máš neomezeně webů - mám tam cca 100 micro sites, takže se to vyplatí... Hlavní je, že je přehledná administrace a nastavíš si úplně všechno sám...

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

...to je je sice fajn, ale pokud provozuju několik desítek webů, tak je pro mě zajímavější cena 12,50 víc než 25 Kč/měs. ročně už to pak dělá velký rozdíl.

Rozumím. To je sice pravda, ale nakonec ve výsledku máte podobné problémy a starosti. Kupujete si tam službu s méně než třetinou RAM, tj. z tohoto pohledu méně než třetinovou službu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

...to je je sice fajn, ale pokud provozuju několik desítek webů, tak je pro mě zajímavější cena 12,50 víc než 25 Kč/měs. ročně už to pak dělá velký rozdíl.
Na Wedos dávám spíš microsite a nebo rozsáhlejší projekty, kde potřebuji více databází.


Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. Ty dáš 12,50 za tarif Praktik, kde máš problém s jedním WP webem (těch 100 mb a memory 40 mb je normálně k smíchu) když za 25 korun můžeš mít ty WP weby minimálně 2 na tom jednom hostingu s memory 128 mb a xkrát větší prostor. I kdyby si tam měl jen dva WP weby pořád budeš mít memory 64 mb pro každý web a jseš na stejné měsíční ceně. Připomíná mi to akci, "jdeme nakupovat boty k Vietnamcům, protože jsou za 350,-" . Myslím, že by si to měl přehodnotit, takových tarifů, které jsou ve finále levnější a výkonnější než to co máš za 12,50 je hodně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. Ty dáš 12,50 za tarif Praktik, kde máš problém s jedním WP webem (těch 100 mb a memory 40 mb je normálně k smíchu) když za 25 korun můžeš mít ty WP weby minimálně 2 na tom jednom hostingu s memory 128 mb a xkrát větší prostor. I kdyby si tam měl jen dva WP weby pořád budeš mít memory 64 mb pro každý web a jseš na stejné měsíční ceně. Připomíná mi to akci, "jdeme nakupovat boty k Vietnamcům, protože jsou za 350,-" . Myslím, že by si to měl přehodnotit, takových tarifů, které jsou ve finále levnější a výkonnější než to co máš za 12,50 je hodně.

[/quote]

řadu z těch webů mám na 1.místech nebo předních pozich na Seznamu i Googlu,takže to tak zatím nechávám. Prostě to očešu na minum, nechám jen základní pluginy a jednoduchou šablonu a jedu tak na 93-95% vytížení :-D.

Na tarif Mini 42,35 Kč/měs. jsem napojil 2 weby a ty příště dám na Wedos.
Jinak s Gigaserverem problémy nemám, jsou celkem stabilní i technická podpora je rychlá. Samozřejmě, že pokud budu mít pár webů, tak je lepší si hlídat poměr cena/výkon nebo služby.

Ale pro mě je to momentálně jako když si chcete koupit banány a oni Vám tam přibalí i hrušky a jablka, protože je to v akci nebo to líp vypadá (nebo to má více vitamínů :-D). Pokud na některé KW dostanu web nahoru i na 3 html podstránky, tak je pro mě zbytečnost platit za komfort a v desítkách webů je vidět na výsledné ceně každá koruna dolu. U Wedosu mi prostě chybí nějaký produkt pro marketéry, kteří budují sítě webů.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Co má proboha společného umístění v serpu a cena za hosting? U jednoduchých html stránek to chápu, ale pokud ti ten WP na tom tarifu u Gigaserveru dělá problém, tak ho přesuň jinam. Zaplatíš za něj úplně stejně. Navíc WP je přece super a nejlepší a tak by přesun neměl být vůbec problém ne? Přesun WP na jiný hosting umístění v serpu nijak neovlivní. (pokud samozřejmě zachováš strukturu adres, což považuji za samozřejmost) A samozřejmě tu není jen Wedos, podobné programy pro více webů na WP najdeš i jinde a ve finále tě vyjde provoz jednoho WP kolem 10 kaček a bez problémů to bude stíhat.

Nevím jak moc si studoval tarify ale třeba Datahousing má aplikační hosting pro WP za 10,8 kč na měsíc a jeho parametry jsou oproti Gigaserveru úplně jak z pohádky (memory 128 mb) Jestli chceš šetřit, otevři oči.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
Co má proboha společného umístění v serpu a cena za hosting? U jednoduchých html stránek to chápu, ale pokud ti ten WP na tom tarifu u Gigaserveru dělá problém, tak ho přesuň jinam. Zaplatíš za něj úplně stejně. Navíc WP je přece super a nejlepší a tak by přesun neměl být vůbec problém ne? Přesun WP na jiný hosting umístění v serpu nijak neovlivní. (pokud samozřejmě zachováš strukturu adres, což považuji za samozřejmost) A samozřejmě tu není jen Wedos, podobné programy pro více webů na WP najdeš i jinde a ve finále tě vyjde provoz jednoho WP kolem 10 kaček a bez problémů to bude stíhat.

Nevím jak moc si studoval tarify ale třeba Datahousing má aplikační hosting pro WP za 10,8 kč na měsíc a jeho parametry jsou oproti Gigaserveru úplně jak z pohádky (memory 128 mb) Jestli chceš šetřit, otevři oči.


asi koukám blbě, ale 10 kč jsem teda nikde nenašel
http://www.datahousing.cz/cz/hosting/webhosting - 16kč ( bez DPH?) 1 MySQL , memory 16-32MB. 3000 MB disk. prostor
https://www.gigaserver.cz/hosting-a-dom ... bhostingu/ - 12 Kč s DPH, 5 MySQL, memory 10MB, 100 MB disk
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html - 30,25 Kč s DPH, MySQL neomezeně, memory limit jsem nenašel, 1 GB disk

pro větší web s 1 databází (například inzertní nebo blog) by šel ten datahousing

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

asi koukám blbě, ale 10 kč jsem teda nikde nenašel
http://www.datahousing.cz/cz/hosting/webhosting - 16kč ( bez DPH?) 1 MySQL , memory 16-32MB. 3000 MB disk. prostor
https://www.gigaserver.cz/hosting-a-dom ... bhostingu/ - 12 Kč s DPH, 5 MySQL, memory 10MB, 100 MB disk
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html - 30,25 Kč s DPH, MySQL neomezeně, memory limit jsem nenašel, 1 GB disk

pro větší web s 1 databází (například inzertní nebo blog) by šel ten datahousing


Jo koukáš blbě,

http://www.datahousing.cz/cz/hosting/aplikacni-hosting

10,80 měsíčně. Nicméně koukám že ty jdeš po cenách s DPH, já koukám po cenách bez DPH. Je to ale detail. I kdyby tak ten aplikační hosting je s daní za stejné peníze, ale má několikanásobně vyšší parametry na kterých ti ten jeden WP pojede. Ty máš za 12 korun měsíčně hosting, který jeden WP evidentně nezvládá, takže asi tak. Pokud budeme u toho Datahousingu, tak hned ten tarif vedle za 22 korun ti utáhne WP několik, pokud si to rozpočítáš, pak budeš za 3 WP platit někde kolem 8 korun s daní a pojedou bez problémů. To samé je u Wedosu (tam za tu cenu ale jen 2 domény bez příplatku), a dalších. Stačí se jen podívat a porovnat. (Jinak když vidím limity u Gigaserveru, řekl bych, že tam je pro CMS cesta absolutně uzavřená, je to bída s nouzí)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:

Jo koukáš blbě,

http://www.datahousing.cz/cz/hosting/aplikacni-hosting

10,80 měsíčně. Nicméně koukám že ty jdeš po cenách s DPH, já koukám po cenách bez DPH. Je to ale detail. I kdyby tak ten aplikační hosting je s daní za stejné peníze, ale má několikanásobně vyšší parametry na kterých ti ten jeden WP pojede. Ty máš za 12 korun měsíčně hosting, který jeden WP evidentně nezvládá, takže asi tak. Pokud budeme u toho Datahousingu, tak hned ten tarif vedle za 22 korun ti utáhne WP několik, pokud si to rozpočítáš, pak budeš za 3 WP platit někde kolem 8 korun s daní a pojedou bez problémů. To samé je u Wedosu (tam za tu cenu ale jen 2 domény bez příplatku), a dalších. Stačí se jen podívat a porovnat. (Jinak když vidím limity u Gigaserveru, řekl bych, že tam je pro CMS cesta absolutně uzavřená, je to bída s nouzí)


nj, ale má jen 1 MySQL na Giga máš 5.
A tím několik WP za 22 myslíš provoz na subdoménách? to nepotřebuju...ale uznávám, že 3 G za 12 Kč je slušný
rozdíl už to v ceně tak velký nění. pár nových webů si tam zaregistrovat asi nechám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

nj, ale má jen 1 MySQL na Giga máš 5.
A tím několik WP za 22 myslíš provoz na subdoménách? to nepotřebuju...ale uznávám, že 3 G za 12 Kč je slušný
rozdíl už to v ceně tak velký nění. pár nových webů si tam zaregistrovat asi nechám.


A není výhodnější weby hodit na Ebolu na tento tarif? http://ebola.cz/webhosting/tarif-ebola-premium

Když si to rozpočítáš a tolik koukáš na cenu, tak tě měsíčně provoz jednoho webu vyjde na cca 8 Kč s DPH a máš plnohodnotný multihosting (žádné aliasy) pro 30 domén, 256 MB memory_limit a 2 GB na jednu databázi + 1 doménu zdarma ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se