Volná diskuze

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Zdravim,
hledal jsem všede aj v historii komentářů, ale nikde jsem nenašel proč jsou tu dva stejné systémy.
Pokud se nepletu tak oba systémy jsou tu od toho aby publikovali na jiných stránkách články s odkazama.

Pokud jsem přehlédl nějaký článek o těchto systémech tak se omlouvám.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jsou dva z několika důvodů, jeden má daleko větší nároky na přijetí webu do systému, jsou tam prostě takové lepší weby. WebPost přijme jakýkoli web, nicméně maximální ceny za publikaci jsou omezeny například rankem webu, pročti si podmínky WebPostu a PayPostu a ten rozdíl pochopíš hned.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Aha tak to je ten důvod.
Děkuji toho jsem si nevšiml.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ono všiml-nevšiml. Ty se alespoň zeptáš, ale mnoho lidí to nepochopí a ptát se nebude.. Je to nesmysl. Šlo to udělat rozumněji v jednom a ne hloupě ve dvou... Zmatek především...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
janKali píše:
Ono všiml-nevšiml. Ty se alespoň zeptáš, ale mnoho lidí to nepochopí a ptát se nebude.. Je to nesmysl. Šlo to udělat rozumněji v jednom a ne hloupě ve dvou... Zmatek především...


Ale no tak, už toho nechej pořád. Chce mít dva kvalitativně a systémově oddělené systémy, tak to tak má. Ty to tak nemáš, on to tak má a je to.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to především tím, že PayPost má dobrou základnu inzerentů, kteří se nebojí utratit za článek více než ve WebPostu nebo jiných systémech. WebPost je low cost PPP systém, tomu odpovídají i nižší nároky na přijetí webu.

Je to z více důvodů, může se to zdát jako nesmysl, ale inzerenti právě tohle chválí. Chybou však je velmi podobná landing page, která lidi mate.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
A jaký je počet inzerentů a blogerů u obou systémů?

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
janKali píše:
Ono všiml-nevšiml. Ty se alespoň zeptáš, ale mnoho lidí to nepochopí a ptát se nebude.. Je to nesmysl. Šlo to udělat rozumněji v jednom a ne hloupě ve dvou... Zmatek především...



Tak bud rad, jako provozovatel konkurencniho systemu, ne?

Mj. nedavno jsem v jedne diskuzi vzpominal takovou anekdotu a nejak mi zase zaznela v usich:

Povida Abeles rabinovi: Rabin, vedej mi poradit, proc se mi nedari? Tamhle pres ulici Kohnovi ten smelc jede jako po masle. Dvere se mu netrhnou.
Rabin se zamysli: No to je jasne, Abeles, jim se nevede, protoze maj na starosti dva kvelby. Jeden svuj a druhej Kohnuv. Kdyby se starali jen vo ten svuj, taky by se jim dvere netrhli...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
m1ch3l píše:
A jaký je počet inzerentů a blogerů u obou systémů?


Přesnou informaci ti nepovím, protože to je podle mě interní informace, kterou nezveřejňují ani ostatní systémy. Co ti ale mohu říct, je:
počet stránek v systému: PP 95, WP 262
počet uživatelů: 312 (po včerejším promazání neplatných fakturačních údajů)
průměrná cena za článek: PP 475 Kč, WP 326 Kč

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Děkuji to jsem chtěl vědět :)

Při poslání peněz na systém se vystavuje faktura. Při vyplacení provize automaticky vygenerujete fakturu na moje jméno a peníze mi pošlete (fakturu založím). Ale když se provede obchod mezi uživateli (publikace článku atd...) tak se nic nefakturuje?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Omlouvám se za mystifikaci, m1ch3l se ptal po fakturaci a odpověděl jsem trochu nešikovně.
Pokud máš živnost při dobití kreditu dostaneš fakturu a při vyplacení mi vystavíš fakturu.
Pokud nemáš živnost, tak při dobití kreditu dostaneš fakturu a při vyplacení sepíšeme dohodu o provedení práce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se