Volná diskuze

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Přeji hezký den,
Registroval jsem se na trikator.cz do affil programu a nyní mám nasbírané výplatní minimum. V informacích jsem zaškrtl že nejsem plátcem DPH. Nyní mám pro obdržení provize vystavit fakturu ale nemám tu možnost jelikož nemám ŽL. Jde toto nějak obejít nebo se s tím dá něco udělat ? Jsem student a tyto možnosti jednoduše nemám.
Prosím o pomoc, děkuji a přeji hezký den
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Sir-HD píše:
Přeji hezký den,
Registroval jsem se na trikator.cz do affil programu a nyní mám nasbírané výplatní minimum. V informacích jsem zaškrtl že nejsem plátcem DPH. Nyní mám pro obdržení provize vystavit fakturu ale nemám tu možnost jelikož nemám ŽL. Jde toto nějak obejít nebo se s tím dá něco udělat ? Jsem student a tyto možnosti jednoduše nemám.
Prosím o pomoc, děkuji a přeji hezký den


1. Toto jsi měl řešit před registrací do affil programu.
2. Je zbytečné to řešit zde na fóru. Napiš email Frantovi Szabovi a zkus se s nim nějak domluvit. Je v pohodě, tak se není čeho bát.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Díky moc Stephan,
Ano vím že je to člověk, který je hrozně v pohodě a také to již řeším. Jen jsem ho nechtěl otravovat emailem, který by nemusel mít cenu.
Jinak do affil programu jsem se registroval před delší dobou a tuším že jsem to našel přes nějaký web, kde ukazují možnosti výdělku pro studenty. Nyní jsem se k affilu po přestávce vrátil, jelikož je to pro mně velmi výhodné a našel jsem v tom obrovské výhody oproti jiným typům výdělků.
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zeptej se na podpoře, zdali jejich systém podporuje Dohodu o provedení práce.

Maigi
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 1
Registrace: 08.02.2012
Celá řada affil programů umožňuje vyplácet na dohodu o provedení práce, ale není to legální.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Jedině požádat nějakého živnostníka aby vystavil pro tebe fakturu a pak mu zaplatit daň a koupit flašu.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Dalším řešením je "vyplacení" v naturáliích. Pokud se ti líbí nějaké tričko na Trikatoru, tak se s nimi domluv, že ti pošlou x triček místo provizí. Vyhneš se tak jakýmkoliv komplikacím s daněmi, sháněním živnostníka apod.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
stephan píše:
Dalším řešením je "vyplacení" v naturáliích. Pokud se ti líbí nějaké tričko na Trikatoru, tak se s nimi domluv, že ti pošlou x triček místo provizí. Vyhneš se tak jakýmkoliv komplikacím s daněmi, sháněním živnostníka apod.


To je chytré, ale není na to nějaké omezení?
Nebo se to hodnotí "jako dárek pro přítele".

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
m1ch3l píše:

To je chytré, ale není na to nějaké omezení?
Nebo se to hodnotí "jako dárek pro přítele".


Proč by tam mělo být omezení? A hlavně jak by na to někdo přišel? Prostě mu zruší provize a místo toho dají 100% slevu na trička.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
V naturáliích to jistě nechci. Určitě se půjde dát domluvit, ale zatím se ještě nikdo neozval na můj mail.
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Já v programech, které spravuji vyplácím na dohodu, pokud dotyčný nemůže vystavit fakturu.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Stále jsem bez odpovědi ... Zkusím počkat ještě 2 dny a pak opět napíši email ...
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Maigi píše:
Celá řada affil programů umožňuje vyplácet na dohodu o provedení práce, ale není to legální.


To mi tedy řekni proč to není legální...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se