Tvorba webu

Satepek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2011
Už nějakou dobu si říkám, že bych si nechal vytvořit logo, se tak dívám na tvorbu grafiků a v tom mě napadne co to zkusit sám, v zoneru jsme něco dělali ve škole tak proč to nezkusit. Nesmějte se tomu watermarku, to jsem se tak baviil a pak zjistil, že nemáám uložené verze bez něj. Je to jaksi má první tvorba tak jsem zvědav co vás napadne, opravdu to není nic světoborného ;-)
Logo by mělo jednoduše vystihnou můj nick Satepek, prostě na hlavičku blogu, vizitky či do avataru :-)
Obrázek
Obrázek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
To je logo? Nenapsal-li bys to, tak to ani nepoznám.
Promiň, ale to se nedá moc pochválit. Pokus se najít nějaké tutoriály, někoho, kdo ti pomůže a zkus se něco naučit. S tímto daleko nedojdeš.

Držím ti palce a postupně dávej svoje výtvory k ohodnocení. :)

Satepek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2011
Názor beru, a souhlasím s tím, sám jsem říkal že jen takhle uložená písmena nemohou být logem, ale co zkusil jsem to.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Satepek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2011
Já jaksi grafikem nikdy nebyl, vždy to byly jen takové pokusy z hecu, co stejně časem skončily v koši, mám týden prázdnin tak už se asi nudím :D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Taky nejsem grafik, ale slovo Satepek v tom vážně nevidim...

Satepek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2011
Dobře do avataru či jiných ploch o malé velikosti při dobré čtivosti celou přezdívku nenacpeš.. Proto jen ta písmena St

Daniel.P
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.03.2011
Jsem negrafik a pokud porovnám obě verze, tak ta šedá je pěknější. Nechápu proč jsou tam jen písmena st...

Thinky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 09.12.2010
Náhodou, mě se líbí, je to jednoduché. Když je Ostrava za svoje promitivní logo schopna dát bezmála 2mil., tak tohle nebude zas tak špatné :)

vladopt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 07.05.2011
podľa mňa to nie je zlé, i keď nie som grafik a zjavne ani ty nie :-)
Už viac ako rok blogujem o mojich začiatkoch v online podnikaní.
 Fond web

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Promiň, ale taky v tom logo vůbec ale opravdu vůbec nevidim.

Nevzdávejto, žádný učený z nebe nespadl, ještě několikrát to zkus a pak to určitě bude úplně jiná liga ;)

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Tak po nějakém rozumné faceliftu by se dala šedá varianta použít... tak varianta s tou vyblitou zelenou, je ale skutečně mimo...

OT: Jinak za logem "OSTRAVA !!!" se neskrývá jen to logo, ale hromady další práce s přípravou tiskovin, reklamních předmětů, apod...
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se