Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdravím. dneska jsem si připravil téma zlozvyky. Jaké jsou ty Vaše?

Moje jsou: neustálá kontrola emalů, kontrola pozic webů na vyhledávačích, kontrola zisků z affiliate. Odhaduju to na 1 hodinu denně, kterou strávím kontrolou něčeho.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Nadměrné užívání vulgarismů. :-D


tak s tím mám i já celkem problémy. ale snažim se neklít moc nahlas...ale moc to nezabírá :-)

-- 16. 05. 2013 16:08 --

janKali píše:
Koukání na hokej v práci :-D


by mě zajímalo, co máš za práci, že ti tohle umožňuje?
já teda koukám na filmy a pořady na druhém monitoru, ale mám to spíš jak zvukovou kulisu, protože to nestíhám sledovat.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Sledování online výsledků jak si weby vedou se snažím v poslední době odvykat. Ještě že Sklik není realtime :) Zatím jsem si naordinoval to, že když kouknout, tak kouknout v celou hodinu, jinak ne. Naštěstí mám jen tři affiliate programy, tak to není velké kolečko.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
janKali píše:
Koukání na hokej v práci :-D


:D :D

No a já ? Můj zlozvyk je lenost, je to svině a drží se mě už docela dlouho, ale když odejde na procházku ven, tak jedu jak fretka :D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
No a já ? Můj zlozvyk je lenost, je to svině a drží se mě už docela dlouho, ale když odejde na procházku ven, tak jedu jak fretka :D


Jo tak na to mam recept - hromadu práce, která se sama neudělá a termíny... Pak se docela daří tu svini vyhnat a makat...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Každý den GA, výdělky a jednou týdně klíčové pozice KW.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:
Nepomáhá :D


Pak už si beznadějný případ.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Moje jsou: neustálá kontrola emalů, kontrola pozic webů na vyhledávačích, kontrola zisků z affiliate. Odhaduju to na 1 hodinu denně, kterou strávím kontrolou něčeho.


Se ptáš, co dělá Honza, že může v práci koukat na hokej a sám si takový hokejista. Ty taky koukají na statistiky (kanadské bodováni atd.) a občas mi dle tvých příspěvků přijde, že v tom dost bruslíš (ranky, seo, ppc atd.) :-D

Jinak, moje zlozvyky, těch je, ale největší asi neustálá nespokojenost se vším a rozdělaných hodně věcí najednou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nejvíce času jsem strávil na WebDealu a taky pročítáním různých blogů, teď jsem to minimalizoval a hned je času víc :).
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já se teda musím přiznat, že sem na webdealu dříve trávil více času než teď, teď už mě nějak nechytají nově zakládaná témata a jen je proklikávám.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já se občas na všechno vykašlu a jdu na ryby = ale to zase vlastně získávám podklady pro svou práci :D. Takže pořád pracuji :D.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
alijosha píše:

Se ptáš, co dělá Honza, že může v práci koukat na hokej a sám si takový hokejista. Ty taky koukají na statistiky (kanadské bodováni atd.) a občas mi dle tvých příspěvků přijde, že v tom dost bruslíš (ranky, seo, ppc atd.) :-D

Jinak, moje zlozvyky, těch je, ale největší asi neustálá nespokojenost se vším a rozdělaných hodně věcí najednou.


jj, to máč pravdu. občas v tom mám dobrey hokey. hlavně když mám web ma 2.místě ve vyhledávači a za pár týdnu se mi o 6 příček propadne, protože začne Seznam hodnotit víc jinej seo atribut. teď abych předělával web.

-- 18. 05. 2013 00:16 --

Mac píše:
Tak to máme podobné (jen ne ryby ale potulky). ;-) Každopádně těch nápadů se vždycky zrodí spousta.


jo, to znám taky. snažim se to omezovat. nakonec zjistíš, že něudělaš ani zlomek z toho, co jsi původně chtěl udělat. Práce bude polovičatá a nekvalitní, možná i zbytečná.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je tady někdo, kdo každý týden sleduje GTPR? :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass píše:
Já se vůbec divím, že někdo věci jako ranky sleduje :)


Ač chceš nebo ne, je to pořád věc, která se sleduje. Pořád Google počítá odkazy, takže je potřeba brát GPR stále v potaz. Ať už při prodeji odkazu, tak při určování ceny za něj.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:

Ač chceš nebo ne, je to pořád věc, která se sleduje. Pořád Google počítá odkazy, takže je potřeba brát GPR stále v potaz. Ať už při prodeji odkazu, tak při určování ceny za něj.


bohužel musim souhlasit...podstránka s větším rankem a kvalitním obsahem je lépe hodnocena nežli microsite se zaměřením na konkrétní KW. Vyšší rank mají většinou PR weby a inzertní blogy a je znakem pro "živé" aktualizované weby. Ale stejně tak není pravidlem, že se na první místa dostane web s nižší rankem. Na vyší ranku má vliv více faktorů.

Příklad:
pokud má web ovoce.cz rank 4 a ovoce.cz/jablkahrusky rank 3 a Váš web jablkahrusky.cz rank 2 nebo 3, je celkem dost pravděpodobné, že se na Seznamu výš dostane na KW "jablka hrušky" web ovoce.cz/jablkahrusky ... přičemž web ovoce.cz dostal vyšší rank především pro množtsví obsahu na jiná často hledaná KW.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Online hry, vyhrávání si se smartphonem a civěni na meily.

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Kontrola emailu... denně ho zkontroluji přibližně 100x :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Na emaily je ideální vyhradit si určitý čas, 1x denně. Jinak to to zbytečný žrout času a narušuje to koncentraci na jiné věci.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se