Volná diskuze

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Všude kolem se píše a mluví o prvních paterčatech v ČR.
Co si o tom myslíte vy?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Radši nic.. Cigány.. ehh "Romy" (Pozor na rasismus) nemám rád. Článek není přesně k tématu, ale jsem podobného názoru.
http://zajimavosti.net-d.cz/proc-nemam-rad-romy/

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Nemyslím si o tom nic, stane se, jen mě šokovaly nenávistné reakce všude, ale co se dá čekat od národa, který jenom kvičí a nadává po hospodách a diskuzích a za prezidenta si zvolí alkáče. A asi by si i slušní, pracovití a vzdělaní Češi měli zopakovat biologii, z některých diskuzí jsem měla až pocit, že si snad naplánovali pět dětí naráz schválně :-D Zrovna rodiče mi přijdou sympatičtí a slušní, otec pracuje, tak ať si někdo vzteky skočí do zdi a udáví se nenávistí, fakt. U nás taky dostala rodina (bílá) s trojčaty větší byt kdysi a chůvy se dávají normálně k vícerčatům. A že dostali od nějaké firmy kočárky? Babička mi říkala, že když se ještě za totáče narodila poprvé čtyřčata (myslím) tak jim podniky třeba na textil taky posílaly oblečení a tak.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
upraveno
Já na to má soukromý názor, nevím co jsou ty Kinovy nebo co zač, ale nemám je rád od pohledu a jejich děti taky ne.
Jsem zvědavý který první dítě a v kolika letech něco ukradne případně někoho okrade.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jako nejsem rasista, ale bílej člověk přemýšlí v první řadě, zda své děti uživí (pochybuji, že socíální dávky toto vyřeší). kolega je trochu větší cynik - prý se romové množí, protože se cítí být v ohrožení za minulé útoky proti romům :-D. každopádně, čím víc náš stát bude pro sociální podporování, tím menší bude prosperita a budou se podprovat lehkoživkové. ano, jsem nakloněn spíš pravicové vládě. nicméně souhlasím s podporou tam, kde si lidé pomoci nemohou - staří, těžce nemocní.

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
wico-Tak to bys je asi neměl rád od pohledu ani kdyby měli 3 vysoké školy a makali od rána do večera, ne? ;-) A držím palce, aby tvoje dítě nikdy neudělalo nic nemorálního a mělo svatozář, dokonce i bílí kradou :-O Mně právě přijdou oba slušní, mluví dobře česky...A stejně jako Otakar, četla jsem od víc lidí, že si ani nevšimli, že jsou "tmavší", ani zas tak moc nejsou, taky můžou být Cikáni jen napůl ;-)

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
wico píše:
upraveno
Já na to má soukromý názor, nevím co jsou ty Kinovy nebo co zač, ale nemám je rád od pohledu a jejich děti taky ne.
Jsem zvědavý který první dítě a v kolika letech něco ukradne případně někoho okrade.

Začínáš se mi hodně líbit

marieke píše:
wico-Tak to bys je asi neměl rád od pohledu ani kdyby měli 3 vysoké školy a makali od rána do večera, ne? ;-) A držím palce, aby tvoje dítě nikdy neudělalo nic nemorálního a mělo svatozář, dokonce i bílí kradou :-O Mně právě přijdou oba slušní, mluví dobře česky...A stejně jako Otakar, četla jsem od víc lidí, že si ani nevšimli, že jsou "tmavší", ani zas tak moc nejsou, taky můžou být Cikáni jen napůl ;-)


Myslím, že kdyby si viděla co se děje v některých městech. Mě třeba cigáni zmlátily kamaráda do bezvědomí, že ležel na ÁRU... tzv. cigánská ferovka 6 na jednoho.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Absolutně mě to nezajímá. Živit bych to teda nechtěl a je mi celkem fuk jakou mají barvu :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Paráda, viděl jsem o tom report v TV, pokud jim nikdo nepomůže, samozřejmě finančně, asi budou mít problém.

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Web-Automatics.com-Hele, já jsem z Čunkova a mimoto se pohybuji i v Ostravě, takže s Cikánama opravdu zkušenosti mám a to i nemilé ;-) Jen pořád nechápu, co to má společného s těmi paterčaty, resp. jejich rodiči, asi jsem tupá :-)))

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Mile jsem byl překvapen z toho, jak nemocnice rychle reagovala a vše bylo skvěle naplánovano...Smekám!

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Já osobně jsem neviděl žádného Cigána, který by byl celý život poctivý nic neukradl,nikoho nezmlátil v přesile. Všechny cigány co znám tak od vidění (tady ve městě). Tak vím, že kradou, berou piko a nejsou si schopni stoupnout 1 vs 1.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Znam dobry i spatny ... kazdy muze byt jaky chce byt, netreba je odsuzovat uz od narozeni.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Paráda, viděl jsem o tom report v TV, pokud jim nikdo nepomůže, samozřejmě finančně, asi budou mít problém.


a není to třeba taky tím, že se o případ zajímá televize a tisk a že nemocnice můžezískat větší prestiž? :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Jsem vůbec nezaregistroval, že to jsou romové...

Teoreticky by to ani nemělo být důležité.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký píše:
Teoreticky by to ani nemělo být důležité.


Pokud nebydlíš v CZ, tak to důležité není, ale tady je všechno naopak.

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Kdyby se chovali, tak jak mají,pracovali,nekradli,neznásilňovali a nezabíjeli, tak s nimi nikdo problém nemá.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
To už přesahuje téma, ale nedá mi to, když čtu některé reakce.
Pro upřesnění já nemám rád cigoše a je mi jedno jestli jsou pracovití, slušní nebo kradou je mi fuk, zda je to dítě, puberťák nebo senior.
Nemám je rád, jako někdo třeba nejí knedlíky, protože je nemá rád. Přiznejte si, že je to problém komunity, která nám přerostla přes hlavu, stojí stát spoustu peněz a nic nedává.
Není třeba si hrát na slušňáky je to tak a nic s tím nikdo neudělá.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jednu věc vám povím. Ten co říká, že mu nevadí tito občané, tak s ním si klidně vyměním 3+1 v Kladně ať si zažije to, co zažívám já již několik let :) Ono by ho to rychle přešlo.

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Přesně... Někdo mě bude brát za rasistu, ale jsem pouze nacionalista. Čechy Čechům.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Wladass píše:
Jednu věc vám povím. Ten co říká, že mu nevadí tito občané, tak s ním si klidně vyměním 3+1 v Kladně ať si zažije to, co zažívám já již několik let :) Ono by ho to rychle přešlo.


tak jednozacne ze jsou komunity kde by clovek nechtel byt ani minutu (a je jich vetsina), my ale trebas tady o par ulic vedle mame taky nejakou komunitu, a krom toho ze je clovek obcas potkava na ulici, kdyz je hezky tak si decka hrajou fotbal mezi barakama, tak je nejen klid, a navic to tam vypada jako vsude jinde, takze na prvni pohled ani nic zdemolovanyho a tak ... ani nevim ze by tady s nima mel nekdo vylozene problemy, ci zvysena kriminalita.

Samozrejme vim prd jestli nekdo z nich zna slovo prace, nebo to jsou jen pobiraci davek :DD

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Tak hlavně, že Češi zásadně nekradou, neznásilňují a nezabíjejí. A ještě k tomu jsou jasnovidci, když čerstvě narozeným miminkům předvídají, kdy začnou krást. My jsme tak dokonalý národ <3 :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
marieke píše:
Tak hlavně, že Češi zásadně nekradou, neznásilňují a nezabíjejí. A ještě k tomu jsou jasnovidci, když čerstvě narozeným miminkům předvídají, kdy začnou krást. My jsme tak dokonalý národ <3 :-D


Když je budeš mít celej život hned u nosu, tak nemusíš být jasnovidec na to stačí místní statistika. Nejsou sice všichni stejní, to netvrdím, ale napočítal bych je na prstech jedné ruky po amputaci 80% prstů :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Však tu píšu, že bydlím ve městě, které se jima docela "proslavilo" ;-) Taky mě kdysi napadly Cikánky (ne teda do bezvědomí), ale taky mě napadl bílej nácek a okradení byla hned první věc, co jsem tu kdy řešila. Jen mi přijde nepochopitelná taková nenávist k lidem, které ani neznáte, natož malým miminkům. Ale tak třeba jim tam do toho bytu, co se z něho všichni můžou zbláznit, hodí nějaký slušný Čech zápalnou lahev, že.
Sorry, že jsem tak ostrá, teď to asi vypadá, že svůj národ nesnáším, ale prostě nějak nevidím důvod, proč si ho vážit. Zvlášť po tom, co se tu dělo kolem prezidentských voleb, to jsem měla skoro depky, jak na sebe byli lidi zlí a hnusní. Nejde ani tak o to, kdo vyhrál, ale prostě o to házení bahna kolem.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se