Volná diskuze

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
m1ch3l píše:
Jinak k tomu tématu o PR článku vs vyhledávače.
Google říká že když chceš dělat reklamní článek tak máš dávat nofollow.
Tak s tým ať de google do ******. Ide vidět jak si google dělá monopol na internetu.


Ono když budeš cpát všude nofollow tak ti hrozí penalizace za PageRank sculpting (http://seopedia.cz/wiki/PageRank_sculpting), takže si nevybereš :)

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Ono je to všechno až moc překombinované a složité. Chce to tak nějak vycítit, vše dělat s rozumem a opatrně, pak jde v tomto případě vše bez penalizace.

JersyWoo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.02.2012
Libi se mi Otakaruv strizlivi pohled a prekvapuje me Ivan (Drago), ktery je o myslenku napred pred ostatnimi.

Stripek z historie: prvni dva roky byla provize Placly pohybliva, postupne od 20 do 40 procent a pak zpet na 30. Po prvnich cca 10 000 clancich bylo potreba zamestnat nekoho, protoze sam jsem nestihal clanky kontrolovat.20 procent provize bylo malo penez na holku za minimalni mzdu. Pri vzestupu na 30 procent jiz bylo dost penez na zamestnankyni. Tak jsem zkusil 40 procent a v tu chvili zacli blogeri i inzerenti obchazet system. Provize jsem vratil zpet na 30 procent a ta uz dva roky je stejna.

Ot: opet budu u looseru za chuje, ale mo(u)dri domysli o co jde ve stripku.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
PlaclaBoy píše:
Ot: opet budu u looseru za chuje, ale mo(u)dri domysli o co jde ve stripku.

Arogance nade vse aneb fandime Otakarovi a Kalimu, aby posadili Placlu na prdel!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Možná v tom může být tak trochu i konkurenční lobbi. Může tvůj blog být například příliš vidět na konkurenční KW nebo posilovat weby konkurence apod. Také můžes třeba nabízet psaní článků za výrazně nižší ceny nežli ostatní a tím bude provozovatel PPP vydělávat méně apod. Také s tímto mám své zkušenosti. Ale nezoufej, kvalitní blog tyto systémy nepotřebuje, protože je vidět.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
poptavka-zdarma.cz: Myslím, že co píšeš je velmi pravděpodobné, takže těžko v tomto případě něco dělat. PR weby jsou víceméně nekonkurenceschopné a neškodné. Blogy, které to myslí vážně majî hold na některá místa zákaz vstupu. Bohužel i tady platí, že někdy méně znamená více na úkor efektivity. Existuje však řada jiných způsobů i když pro majitele webů značně mnohem méně pohodlných.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Přesně tak, co mi má kdo přikazovat jak mám správně dělat stránky. Ať si Google moc nemyslí, protože tu je ještě pár dalších vyhledávačů co mají smyl. Takže když vám google dá ban, tak máme jen o 50% menší návštěvnost z vyhledávačů, ale můžete se ještě zaměřit na seznam, centrum, yahoo a další...
Sice je to blbost protože google má velkou moc, ale i tak.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Trochu bych ubral emoci.

Ve vsech ctyrech systemech jsou dobre a horsi weby. Hodnoceni je totiz vzdy subjektivni. Stalo se mi u vsech ctyr systemu, ze mi web vyradili ci neschvalili (sorry mimo Webpostu, ktery bere vse, ale na shit weby pak stejne neprijde poptavka). Proste jen proto, ze nesplnoval subjektivne nastavene parametry.

Urcite bych ale kvuli tomu dane systemy nepomlouval. Jde proste o obchodni model majitele. A cas ukaze, zda se mu vyplati nebo ne.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Každý druhý na placlu nadáva a vyplakáva, že sú tam sračkoweby, že vaše weby neschválili, ale aj tak tam väčšina chce mať svoje weby a zarábať. Načo tam weby pridávate, keď sa vám model projektu nepáči ? Nikto vás predsa nenúti, aby ste ich tam dávali. Sú tu ďalšie systémy, ktoré Vám ich zoberú a nebudete musieť riešiť takéto problémy. Keď sa mi model projektu nepáči, tak ho nepoužívam a neriešim ho. To, že podmienky na schvalovanie sú odlišné je normálne. Aj Google posudzuje weby podľa svojhu gusta a väčší hráči majú "výhodnejšie" podmienky / určité vymoženosti (viď. adsense a pod.). Zrejme placla sa správa inak k tým, čo jej produkujú najväčší zisk ako k tým čo si tam chcú pridať 1-2 webíky.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Ano, každý druhý má něco na Placlu, takže na tom asi bude kousek pravdy. Když jsem začínal toto vlákno, tak jsem chtěl mluvit obecně, chtěl jsem jen vyjádřit svůj opravdu emotivní názor, už při psaní prvního příspěvku mi to ale přišlo nefér k ostatním a tak jsem prostě uvedl název PPP, se kterým nejsem a mnoho lidí není spokojeno.

Ono je těžké neprojevovat emoce, výhodu má v tom, že to můžu hodnotit i proto, že jsem psal pro několik webů, než jsem se osamostatnil, v Placle se tak moje články objevují už téměř dva roky ve formě hostování na jiných webech, kde jsem nebyl majitelem. Problém je ten, že někdo dává při každém rozhovoru "dobrou radu" blogerům, aby pracovali na svých webech, aby jim věnovali dostatek času. Jak to má potom člověk prožívat, když webům věnuje x hodin každý den a je vyřazen, nemá šanci. O to hůř, když se přesvědčí, že je v systému web, nebo spíše několik webů, kde se jedná čistě o PR farmu, nulová hodnota, weby píší o všem počínaje zdravím, přes bydlení a hobby a konče třeba ekonomickými a technickými tématy. Prostě pro kačku kývnou na vše. to je byznys. A právě proto, že jsem se staral o texty i PR webů, které nebudu jmenovat, ale jsou v systému, tak toto můžu tvrdit. To třeba ani každý neví. Je třeba si uvědomit, že tyto PR weby nedělají nic pro svou podporu, žádná práce na nich není již třeba dva roky vynaložena, pouze píší reklamní články a světe div se, neklesly jim ani výrazně ranky.

Chci jen zviditelnit, to co tady hodně lidí ví, protože svému oboru rozumí, že je třeba na weby přihlížet jinak. Ranky se ještě dají z nějakých historických a u lidí podvědomě zažitých důvodů chápat, ale co třeba stáří webu, co to je za nesmyslný parametr? Když už, tak se dá mluvit o indexaci stránek, ale stáří?? Na netu je x webů starých, které mají indexováno 30 stránek a hromada nových, které mají indexovány stovky stránek. Zajímá to snad návštěvníky nebo inzerenty? Pokud ano, tak jsou divní. Kdo prohlíží tyto parametry a zkoumá je? Jen ten, kdo se chce dostat do systému. Normálnímu člověku, který tvoří klienta, jde o to, aby web našel, aby když si zadá do vyhledávače kw, tak na něho vyskočili informace. Asi nejsem modrý, ale fakt nevím, jak toto mám chápat, o co jde ve stripku. Vlastně to tak trochu vím, jde tady o daleko víc věcí, v žádném případě pouze o blaho blogerů a inzerentů...

A proč zrovna mluvím pořád o Placle, proč se na ni nevykašlu? Jsem i v jiných systémech bez problémů, ale jak jsem tady už psal, Placla má ZATÍM stále největší klientelu, největší přísun práce. Je to o zažití v odborné společnosti a dalších věcech.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Google doporučuje to, co se mu nejvíc hodí. Kdyby prozradil slabinu jeho algoritmu, tak je do týdne vyhledávání plné webů, které tu chybu zneužijí.

Michal Kubíček píše:
Ve vsech ctyrech systemech jsou dobre a horsi weby. Hodnoceni je totiz vzdy subjektivni. Stalo se mi u vsech ctyr systemu, ze mi web vyradili ci neschvalili (sorry mimo Webpostu, ktery bere vse, ale na shit weby pak stejne neprijde poptavka). Proste jen proto, ze nesplnoval subjektivne nastavene parametry.


Ano, hodnocení je subjektivní. Ale za sebe mohu říct, že se snažím v PayPostu dodržet co největší objektivity. Ono totiž definovat pravidla aby platily pro všechny weby, by bylo opravdu dlouhé a nemyslím si, že by uživatelé byli nadšeni je číst.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Google si už delší dobu silně koleduje o tvrdého konkurenta a ono to jednou přijde. Začíná z nich být korporátní moloch, který začíná příliš koncentrovat moc a začíná jít tvrdě jen po penězích. Nevadí mi čarování s algoritmem, ale pak ať sami dodržují vlastní pravidla. Adsense není nic jiného než prodej odkazů - podle Google ovšem ten "správný".

Co se týká PPP, pak jsem toho názoru, že se čím dál víc budou prosazovat kvalitní obsahové weby, protože doba "SEO blábolů" končí a vyhledávače se postupně učí, jak se jich zbavit. Není potřeba vymýtit je úplně ze SERP, ono stačí, když nebudou inzerentům vydělávat. Ovšem tvorba obsahového webu je na dlouhé lokte a je to strašná spousta práce, navíc to nemůže dělat cvičená opice za minimální mzdu. Proto je taky cena PR nebo inzerce na takových webech kapánek jinde...

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Myslím, že lidi by měly být spíše Placla.cz vděční. Rozjela tento obor. Tady ty nové systémy parazitují právě na Placle, která tento systém rozjela. Naučila tam inzerovat inzerenty, zaivestovala peníze do náboru nových inzerentů přes telefon atd.

Taky nechápu proč někteří inzerenti jsou schopni umistovat PR články na netématické weby, to jde vidět třeba tady:
http://objevit.cz/komercni-clanky

IT magazín a jsou tam PR články úplně o všem.

Prostě inzerenti o to mají stále zájem. Ale myslím, že je to pouze díky neznalosti. Budoucnost je podle mě v tématických kvalitních webech.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Marek L.: Díky za článek, z převážné většiny s ním souhlasím, ale jak jsem napsal, je to začarovaný kruh: kvalita blogu - rozpočet blogera - rozpočet inzerenta

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Dodal bych ještě blbost a případně hamižnost inzerenta, potažmo agentury. Jinak ano, kvalitní článek napsaný odborníkem nestojí 150 Kč, proto logicky na podobném kvalitním webu nemůže být PR článek za 200, protože jaksi musí utáhnout i ty neplacené články a zaplatit ono úsilí věnované odbornosti a budování přínosu pro čtenáře.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Tak to je slusna palka


Na první pohled ano, ale za nižší provizi to při článích za 200 Kč dělat nejde. Navíc KupČlánek má primární provizi 25%, ale hradí se z ní odměna pro affiliate (až 12,5%), slevy pro agentury (pro ty je provize nižší než 25%) a v neposlední řadě se dělají akce jako 10% kreditu navíc zdarma... Ve výsledku je čistá provize systému kolem 3-5%. Pokud ti toto za vývoj systému, správu, servery, techniky a další přijde moc, tak asi netušíš, co se tam děje :-)

-- 03. 06. 2013 12:59 --

m1ch3l píše:
...ale můžete se ještě zaměřit na seznam, centrum, yahoo a další...


Centrum už dávno nemá vlastní vyhledávání - jede přes Google.. :-)

-- 03. 06. 2013 13:06 --

raR2 píše:
...Problém je ten, že někdo dává při každém rozhovoru "dobrou radu" blogerům, aby pracovali na svých webech, aby jim věnovali dostatek času. Jak to má potom člověk prožívat, když webům věnuje x hodin každý den a je vyřazen, nemá šanci...


Tady je ještě jeden problém, který se moc nejmenuje -> zákeřnost. Jsou lidé, kteří se u mě informovali, zda se následující v KUPčlánku nemůže stát a zda jim dám své slovo: Z Placla byly jejich weby vyřazeny a po několika dnech či týdnech je kontaktoval majitel, že od nich web odkoupí. Pokud prodali, do systému se weby vrátily jak mávnutím kouzelného proutku!

Tomu já říkám svinstvo. Vyhodíme bloggera, aby neměl příjem, přestal pro něj mít web hodnotu => koupíme ho díky tomu za pár korun. Pak ho vrátíme a vyděláme na něm ještě více, než na provizích. To je špatná fylozofie!

TAK TOHLE SE NA KUPCLANKU NIDKY DIT NEBUDE, alespoň ne dokud mu budu "velet" já!

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
janKali píše:

Na první pohled ano, ale za nižší provizi to při článích za 200 Kč dělat nejde. Navíc KupČlánek má primární provizi 25%, ale hradí se z ní odměna pro affiliate (až 12,5%), slevy pro agentury (pro ty je provize nižší než 25%) a v neposlední řadě se dělají akce jako 10% kreditu navíc zdarma... Ve výsledku je čistá provize systému kolem 3-5%. Pokud ti toto za vývoj systému, správu, servery, techniky a další přijde moc, tak asi netušíš, co se tam děje :-)


Ok, beru, že je váš zisk nižší než je provize. Tak je to ale u všech byznysů a buď se ti to vyplatí nebo ne. A mě, jako publishera, nemusí moc zajímat jaké máte výdaje, komu dáváte lepší podmínky, co vyplácíte affil partnerům apod. Mě zajímá, pouze částka, kterou z toho bude mít já sám.

Ačkoliv sklidím opět velkou kritiku, tak si prostě za tím stojím, že PPP systémy (v takové podobě jako momentálně fungují) se vyplatí pouze pro inzerenty (hlavně agentury), kteří si ušetří hromadu času jak při domlouvání umístění článku, tak i následném kontrolování po dobu 1 roku.

Samozřejmě, někdo může namítnout, že jsou PPP systémy velkým pomocníkem i pro blogery, kteří nemají čas na shánění inzerentů a nebo se v tom nevyznají, protože se nezabývají internetovým marketingem a píšou pouze pro radost. Ale kolik podobných uživatelů je opravdu zaregistrováno do těchto systémů? Opravdový blogeří, kteří píšou hlavně pro radost totiž píší většinou na nějaké subdoméně - idnes.cz, blog.cz, wordpress atd.

Když se kouknu na strukturu webů, které jsou na KupČlánek a WebPost/Paypost, tak to jsou většinou weby, které jsou dělány čistě pro výdělek, takže se jejich majitelé zabývají internetovým marketingem a domnívám se, že by pro ně bylo lepší si hledat inzerenty samostatně. (Mám na mysli pouze kvalitnější weby, nikoliv agregátory, PR weby a podobné shity)

Proč si to myslím?
1) Vlastník webu naváže přímou spolupráci s inzerentem, není závislý na nějaké službě. Je pravda, že toto lze z části vykompenzovat vylepšením komunikace mezi publisherem a inzerentem v rámci PPP systému.

2) Publisher se připravuje o 25% svého zisku, ale na oplátku za to moc nedostane. Český trh je malý a proto většina agentur a freelancerů má dobře zmapovaný trh/internet a pokud váš web nenajdou v PPP systému, tak vás osloví přímo. Copak si někdo myslí, že se na webech neregistrovaných v PPP systémech neobchoduje? Ba naopak, o tyto weby je velký zájem. Jak se říká: Odkazy kupuj od toho, kdo je neprodává.

Sice mi zde Otakar psal, že je to i tom, na kolik si cením svůj čas, ale s tím nemohu úplně souhlasit. Myslím, že zrovna na webdealu je minimum jedinců, kteří by měli hodinovku v řádech stovek Kč. Takže každá koruna je dobrá, neboť z dlouhodobého hlediska vás může posunout hodně dopředu aneb každý milion je složen z korun. Navíc se při shánění inzerentů rozvíjíte i jinak než přírůstkem peněz na účtě.

Záleží na každém jednotlivci ať si vyhodnotí, co se mu vyplatí a co ne. Pokud Kali opravdu zavedeš maximální provizi, tak se nebráním do budoucna využívání KupČlánek.cz, ale momentálně si myslím, že pro publishera přináší PPP systémy více negativ, než pozitiv.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Ok, beru, že je váš zisk nižší než je provize. Tak je to ale u všech byznysů a buď se ti to vyplatí nebo ne. A mě, jako publishera, nemusí moc zajímat jaké máte výdaje, komu dáváte lepší podmínky, co vyplácíte affil partnerům apod. Mě zajímá, pouze částka, kterou z toho bude mít já sám.


Je vidět, že si nepochopil, jak to je. Pokud má systém menší provizi pro agenturu a ta dá 200 Kč ať je provize 10 nebo 30%, tak ten rozdíl provize dostaneš ty, jako publisher... To samé affily, tam by tě to nemuselo zajímat vůbec, ale když se trochu zamyslíš, tak ti dojde, že právě ti affiláci přinášejí inzerenty a ti dávají peníze tobě... Takže když neoceníme affiláky, budeš bez práce a hlavně bez peněz hlavně ty, jako koncoví pisatel... Celé to není tak jednoduché, jak to chápeš, i když pro lidi, co se nezamyslí to takhle jednoduché je :-)

Co se týče "seženu si sám" - pokud se celé dny nudíš, tak máš času dost a můžeš si s každým psát 3-5 mailů k zadání, k ceně atd... Na to většina inzeretů čas nemá a radši přijde do systému, kde jim systém garantuje podmínky - jednoduše zadá co chce, vybere si, schválí... Je to jednodušší, rychlejší a efektnější. Dokud děláš business jako srandu a máš času hodně, tak to těžko pochopíš, jakmile přestaneš mít času na zbyt, tak ti bude garance z pár korunovej příplatek milejší, než 3 hodiny ztraceného času a menším efektem a bez garance!

Je to o úhlu pohledu a vždy bude. Já zastávám názor, že PPP mají místo a je o ně dostatečný zájem -> jinak bych se do KUPčlánku nikdy nepustil a hlavně by tak dynamicky nemohl růst ne?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
janKali píše:
Je vidět, že si nepochopil, jak to je. Pokud má systém menší provizi pro agenturu a ta dá 200 Kč ať je provize 10 nebo 30%, tak ten rozdíl provize dostaneš ty, jako publisher... To samé affily, tam by tě to nemuselo zajímat vůbec, ale když se trochu zamyslíš, tak ti dojde, že právě ti affiláci přinášejí inzerenty a ti dávají peníze tobě... Takže když neoceníme affiláky, budeš bez práce a hlavně bez peněz hlavně ty, jako koncoví pisatel... Celé to není tak jednoduché, jak to chápeš, i když pro lidi, co se nezamyslí to takhle jednoduché je :-)


Já jsem to pochopil, akorát jsem psal, že mi můžou nějaké vnitřní pravidla být ukradený. Vždy mě bude zajímat pouze konečná částka, kterou dostanu. To s tím affilem radši nebudu moc rozebírat, protože si osobně nemyslím, že by jeho absence u podobného projektu zapříčinila nezájem inzerentů. Jak jsem psal výše, Česko je malý trh a i bez affilu by se to rozkřiklo. Tohle není klasický byznys, kdy potřebuješ pravidelný přísun nových zákazníků. Ale budiž, máš lepší data, tak ti budu věřit, že právě affiláci přivedou/přivedli inzerenty.
janKali píše:
Co se týče "seženu si sám" - pokud se celé dny nudíš, tak máš času dost a můžeš si s každým psát 3-5 mailů k zadání, k ceně atd... Na to většina inzeretů čas nemá a radši přijde do systému, kde jim systém garantuje podmínky - jednoduše zadá co chce, vybere si, schválí...Je to jednodušší, rychlejší a efektnější.

Souhlasím, pro inzerenty to má plno výhod.

U publisherů bych to rozdělil na 2 skupiny:
a) pr weby, agregátory, mfa - pro ně to má smysl, protože se jim jinak nikdo asi ozývat nebude a oni sami si inzerenty hledat nebudou, protože za 2-3 stovky se jim to nevyplatí.
b) kvalitní blogy a magazíny - tady je předpoklad, že se jim ozve inzerent sám, i když nebudou v PPP systému.

janKali píše:
Dokud děláš business jako srandu a máš času hodně, tak to těžko pochopíš, jakmile přestaneš mít času na zbyt, tak ti bude garance z pár korunovej příplatek milejší, než 3 hodiny ztraceného času a menším efektem a bez garance!

Dokud budeš dělat byznys jako srandu, tak nikdy nedosáhneš na články v tisícové hodnotě. A pravděpodobně ani web nebude moc kvalitní, takže by se ti neozývali inzerenti sami a proto jsi odkázán na PPP systémy.
Množství ztraceného času asi těžko odhadneme, ale nebude zásadní rozdíl v přímé komunikaci a v komunikaci přes PPP systém. Rozdíl je pouze v prvotním kontaktu, pak v případě zájmu probíhá vše stejně.
janKali píše:
Je to o úhlu pohledu a vždy bude. Já zastávám názor, že PPP mají místo a je o ně dostatečný zájem -> jinak bych se do KUPčlánku nikdy nepustil a hlavně by tak dynamicky nemohl růst ne?

Ještě aby si měl jiný názor :)
No uvidíme, jak se to vyvine do budoucna.

JersyWoo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.02.2012
janKali píše:
Tady je ještě jeden problém, který se moc nejmenuje -> zákeřnost. Jsou lidé, kteří se u mě informovali, zda se následující v KUPčlánku nemůže stát a zda jim dám své slovo: Z Placla byly jejich weby vyřazeny a po několika dnech či týdnech je kontaktoval majitel, že od nich web odkoupí. Pokud prodali, do systému se weby vrátily jak mávnutím kouzelného proutku

Pane Kalianko, opet zde na foru sirite nepravdy (nejsem jako vy, abych zde napsal, ze opakovane zakerne lzete)a se zamerem poskozovat uspesnejsi konkurenty. Muzete uvest adresy tech blogu, aby jste nebyl jenom bullshitar?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
PlaclaBoy píše:
Pane Kalianko, opet zde na foru sirite nepravdy (nejsem jako vy, abych zde napsal, ze opakovane zakerne lzete)a se zamerem poskozovat uspesnejsi konkurenty. Muzete uvest adresy tech blogu, aby jste nebyl jenom bullshitar?


Pro pravdu je každý nasraný, navíc, když se jedná o svinstvo, jako je toto. Adresy blogů neznám, ale znám a komunikuji s těmi lidmi, kterým jste toto udělal.

Cituji z mailu jednoho z našich významných uživatelů:
Např. majitel PlaCla, poté co mi vyhodil některé weby z nabídky, tak zkoušel tyto weby koupit, takže ta synergie tam bude.


Takže jaké informace jsem dostal, takévě prezentuji. Napsalo to už více, než jeden člověk, takže na tom asi něco bude...

A ještě jednou mě tenhle zoufalec, co mu beru kšeft označí za lháře a začnu do něj teprve šít... Tak se klidni Jersáku, všechny akorát sereš!

JersyWoo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.02.2012
Např. majitel PlaCla, poté co mi vyhodil některé weby z nabídky, tak zkoušel tyto weby koupit, takže ta synergie tam bude.

Spekulace, která pravděpodobně může reagovat na moje investování do domén. Na Webtrhu přihazuji na aukce. Investuji do domén, které považuji za vhodné pro další rozvoj a vidím v nich nějakou budoucí hodnotu. Weby, které jsem takto koupil nejsou v PlaCle.

A vy vašem příspěvku jste prezentoval vámi překroucenou informaci:
janKali píše:
Z Placla byly jejich weby vyřazeny a po několika dnech či týdnech je kontaktoval majitel, že od nich web odkoupí. Pokud prodali, do systému se weby vrátily jak mávnutím kouzelného proutku!


Vaše propagace vaší služby je založená na hanění úspěšnější služby Placla a osobních útocích na provozovatele (mě). Dokud bude propagace vaší služby založena na šíření nepravdivých informacích o mé službě, jsem z pozice řádného provozovatele povinný reagovat uvedením vašich nepravd na pravou míru (což mě obtěžuje, protože raději se věnuji uživatelům než vašemu otírání si huby).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Moje propagace je založena pouze na kvalitě služeb a inovacích, které si uživatelé žádají už roky. Vy jste mi u zadku, protože se s Vámi musím pořád jen dohadovat tady, jak se obhajujete... Mě je Placla prakticky ukradená, jen sleduji, jak jí poptávky nalítávají jednou za čas skokově a pořád se dohánějí čísla a růst není. Naopak u nás je a komunikuji osobně s malými i velkými blogery, také s inzerenty a znám jejich názory. Nemám potřebu na Placlu útočit a říkat, jak je na ho... Všichni to ví i beze mě, nemusím se unavovat. Běžné srovnání veřejně dostupných čísel NENÍ POMLUVA ani HANĚNÍ více či méně úspěšné služby.

A podle vás nepravda, podle jiných pravda. Jasně jsem napsal, že jsem tuto informaci o webech dostal od několika lidí. Nebudu je uvádět, protože si dokáži představit, že byste je okamžitě z placla vyhodil, jak to máte ve zvyku (jakmile se vám někdo nelíbí, tak z placla letí - o tom psalo už mnoho lidí na svých blozích - to už nepopřete). Tím bych daným lidem jednak uškodil, ale hlavně bych důvěru mezi mnou a uživateli přerušil, což rozumný provozovatel nedělá.

Kdyby to řekl jeden člověk, tak si to mohl vymyslet, ale pokud se toto stane více lidem a napíší to nezávisla na sobě, bez jakékoliv výzvy z mé strany, tak je zřejmé, že se to děje běžně a je to veřejné tajemství o kterém se uživatelé placla bojí ze strachu mluvit, aby nebyly vyhozeni. Prostě jste vyhozené weby kupoval a část těch, co jste skutečně koupil se do Placla vrátili. To jsou fakta a ty nezpochybníte! Pokud je toto tvrzení podle vás pomluva, bude jednodušší, když si uděláte 20 minut času (bude to stejně času jako 2 reakce zde) a dojdete na policii ČR a podáte na mě trestní oznámení za pomluvu - klidně vás i vaší společnosti. Já se skutečně ničeho nebojím a vyzývám vás tímto k učinění tohoto kroku, pokud mluvím nepravdu, jak uvádíte.

Lhář nejsem, narozdíl od někoho, kdo se zda snaží obhájit svinstva. Ano, nejsou protizákonné, ale jsou velice nemorální a každý si udělá názor sám.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se