Kritika stránek

M4RtY
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 12
Registrace: 18.09.2011
Ahoj,
spustil jsem nově e-shop GADGETS-SHOP s dárkovými předměty, a rád bych jej prezentoval a získal tak objektivní kritiku.
Snažil jsem se o user-friendly prostředí, jednoduchost a přehlednost.

http://www.gadgets-shop.eu

Děkuji za názory
Marty

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Ahoj :)

-Jako první bych upravil header,nějaké hezčí pozadí a to menu s tím bych si taky pohrál :) rozhodně logo v .png
-Nelíbí se mi, že když najedu na čtvereček zobrazí se text.

To je asi vše co bych vytknul :) jinak hodně štěstí s dropshippingem

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě to přímo naprosto v pohodě, líbí se mi to, přehledný, nejsou tam žádný krávoviny blikací atd. Košík je krásně vidět, vyhledávání taky. Nápis po najetí myši mi nevadí, jen by po najetí na koupit nemuselo vyskočit "add to cart" ale "přidejte zboží do košíku", kdyby tam ale nebylo nic, taky je to dobrý. Do bočního panelu bych asi umístil takové ty důležité informace "doprava: ČP .... dobírka.... atd" Nesnáším když tohle musím lovit v obchodních podmínkách. Jinak fakt pěkný, sedí mi i ty barvy a že je header "strohý" no a, alespoň neodvádí pozornost.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

M4RtY
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 12
Registrace: 18.09.2011
Díky za názory a připomínky, něco s tím zkusím ještě udělat :)

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Mě se to líbí...jenom mě trochu zaráží na hlavní stránce všude u produktů mít novinka raději bych tak nazval hlavní stránku,vždyť na ní přece nic kromě toho zboží není...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se