Kritika stránek

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Prosím o kritiku těchto stránek ...

Snažím se vybrat rádia z jednotlivých zemí převážně lákavějších například Španělsko - španělský dance , Německo zase jako sousední zemi ...atd atd ....
Všude je odkaz na stránku s přehrávačem online.
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Já poslouchám Evropu 2 a to mi stačí. Někdo třeba ale rád zkouší online rádia... Tu zeměkouli se sluchátky jsem už někde vyděl. Design kritizovat nemůžu tobě ale Webnode... Shoutbox je z blueboard a snažíš se skrýt odkaz na jejich stránku stejnou barvou písma a pozadí... Jediný co je tvoje je banner spustit rádio... Obsahu málo, někdo to možná využije ale třeba já Vietnamské rádio poslouchat nebudu.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Vietnamská rádia si tedy pokusím obhájit.. :)

Mám několik vietnamských přátel, mladších i starších. Hodně se s nimi bavím o jejich rodinných vztazích jak to tam funguje. No když to zkrátím tak prostě pořád se snaží udržet svůj rodný jazyk. Tím se stává online rádio výborným nástrojem na poslech hudby.
A protože vietnamská komunita v Čechách není malá, tak jsem se snažil být užitečný i pro ně :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nechci být zbytečně moc kritický, ale byl by problém to udělat celé lépe? Vzhled hrůza, Webnode nebudu komentovat ani. Abych to shrnul, otevřel jsem web a hned zavřel, nejspíš nejsem adekvátní návštěvník.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Co chceš hodnotit na systému od Webnode ? Pokud to měl být pokus o reklamu, tak hodně nepovedený.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Zrovna nedávno jsem si říkal, že bych měl víc poslouchat německý rádia, abych si tu němčinu udržel v uších a nevypadl z toho. Nápad na web možná není zase tak špatnej, provedení přes Webnode, není co hodnotit. Určitě by to šlo líp, třeba kdyby jsi to postavil na Wordpressu.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Taky bych doporučil WP. Teď koukám že i ty bannery nejsou tvoje.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Zrovna tohle je věc, která by si zasloužila lepší design, a možná i nějaký vlastní systém naprogramovaný "na tělo". Nejlépe s vlastními playery a pre-roll reklamou (což by se ale nemuselo líbit provozovatelům streamů).

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Dle meho nazoru je to uplne zbytecny web. Designove i obsahove to je velky propadak. Predpokladam, ze to ma slouzi proste jako webfarma pro prodej odkazu, mozna nejake male vydelky z skliku/adsense.

Pokud budu chtit poslouchat cizi radia, tak si najdu seznam radii konkretni zeme. Posloucham nemecka radia a vubec me nenapadlo hledat cesky web. Clovek, ktery chce poslouchat zahranicni radia, tak jiz vetsinou ma jazykovou uroven na takovem stupni, ze si dokaze seznam radii najit v konkretnim jazyce.

A vietnamci na tento web urcite chodit nebudou. Pokud poslouchaji vietnamska radia, tak se o nich dozvedeli vetsinou od svych rodicu nebo kamaradu, kteri znaji "vietnamsky internet" a vedi kde hledat.

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
alijosha píše:
Nechci být zbytečně moc kritický, ale byl by problém to udělat celé lépe? Vzhled hrůza, Webnode nebudu komentovat ani. Abych to shrnul, otevřel jsem web a hned zavřel, nejspíš nejsem adekvátní návštěvník.

Zcela souhlasím!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se