SEO

Jakou možnost by jste zvolili k propagaci webu?
Žádná hlasování
18%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
6%
59%
10 
18%
Celkem hlasů: 17
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zdravím WD uživatele,

mám na vás otázku. Vžijte se do situace, kdy máte nový web a potřebujete ho propagovat. Naskytne se hned několik možností, vyberte jednu, tu, která by měla pro vaši novou stránku ten největší efekt. Berme v potaz to, že je web již zaindexovaný, a že se na něm nachází 10 NS unikátního textu. Bereme přínos pro nekonkrétní vyhledávač, pro CZ lokaci.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když chceš znát nějakou kloudnější odpověď, tak by chtělo také říci, jestli se jedná o nějaký magazín, microsites, web pro PPP systémy atd., jelikož to je také docela zásadní.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Zajímavé, že jedna z nejvýhodnějších odpovědí a to linkbaiting nemá téměř žádné odpovědi. Není lepší, když tvoří odkazy někdo za vás?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
No jen jedna možnost? Co napsat kvalitní text a na něj odkazovat (Facebook, G+, tématický linkbuilding), ideálně pokud bude tak kvalitní že na něj budou odkazovat jiní?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
alijosha píše:
Když chceš znát nějakou kloudnější odpověď, tak by chtělo také říci, jestli se jedná o nějaký magazín, microsites, web pro PPP systémy atd., jelikož to je také docela zásadní.



O co se jedná, když je tam 10 NS textu? No hádej.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Kohy píše:
O co se jedná, když je tam 10 NS textu? No hádej.


Vzhledem k zadání volím "tématický" linkbuilding, i když nevím, proč je slovo tématický v uvozovkách. Metoda linkbaitingu je fajn, ale vyžadovala by přidávání nových textů, což se kryje s jednou z nabízených možností, navíc pro MFA se moc nehodí. Může se ještě jednat o firemní prezentaci, tam bych volil asi stejně, opět si tam efektivní linkbaiting nedokáži představit.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, dle mě klidně můžeš dalšími 10 NS zaujmout někoho, kdo by linkbaitingem přispěl. Víceméně je to ale loterie.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kohy píše:


O co se jedná, když je tam 10 NS textu? No hádej.


Že by další zbytečný web indexovaný vyhledávači? :-D

Já to myslel spíš tak, jestli těch 10 NS je již konečný stav a nebo, jestli tam bude přibývat i nějaký další obsah. 10 NS jsem měl kdysi taky na Kecy k věci.cz a dneska jich tam je cca 1 400 NS :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
alijosha píše:

Že by další zbytečný web indexovaný vyhledávači? :-D

Já to myslel spíš tak, jestli těch 10 NS je již konečný stav a nebo, jestli tam bude přibývat i nějaký další obsah. 10 NS jsem měl kdysi taky na Kecy k věci.cz a dneska jich tam je cca 1 400 NS :-)


10 NS web má, ve volbě je dalších 10 NS přidat.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jsou i weby, kde je méně než 10 NS a jsou velmi přínosné :-) Nicméně pokud je to nový web, začal bych tématickými odkazy.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
No, vybral bych takový kanál, který by byl pro daný web, tedy jeho cílovou skupinu nejvhodnější. Nelze přeci tvrdit, že je obecně nějaký kanál lepší či horší.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pavel Ungr píše:
No, vybral bych takový kanál, který by byl pro daný web, tedy jeho cílovou skupinu nejvhodnější. Nelze přeci tvrdit, že je obecně nějaký kanál lepší či horší.


Jakým způsobem vybereš službu, která je pro daný projekt nejvhodnější? Tohle není o tom vyfiltrovat na službách lidi dle věku a zaměření, jedná se o celkovou přínosnost pro web.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se