Volná diskuze

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Na druhou stranu, proč by si majitel placly nemohl schvalovat weby jaký chce? Na placle je nejvíc poptávek, proto tam každý chce být.. pro jeden můj PR web se tam napsalo již okolo 100 článků a popravdě bych tam nekoupil článek ani za 30 Kč - nejde přeci o text, ale o návštěvnost a o odkaz. A v tom je lepší kupclanek, osobně již v těchto systémech neinzeruji pro klienty, jen když potřebuji vyčerpat rozpočet za každou cenu - jinak si raději najdu místo pro publikaci ručně (spíš najde linkbuilder) a ve výsledku mají tyto články lepší hodnotu, ale cenově jsou 2x za takovou cenu co z těchto systémů.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
A ta konkurence je kdo?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Mně zase jedna konkurence obepisuje weby v PayPostu a nabízí jim jejich system...


luba píše:
A ta konkurence je kdo?


No KUPčlánek to 100% není, takže máš na výběr z WebPostu, nefunkčního PostsGeniusu a .....? :-D

-- 10. 06. 2013 10:25 --

Miskin píše:
Na druhou stranu, proč by si majitel placly nemohl schvalovat weby jaký chce? Na placle je nejvíc poptávek, proto tam každý chce být.. pro jeden můj PR web se tam napsalo již okolo 100 článků a popravdě bych tam nekoupil článek ani za 30 Kč - nejde přeci o text, ale o návštěvnost a o odkaz. A v tom je lepší kupclanek, osobně již v těchto systémech neinzeruji pro klienty, jen když potřebuji vyčerpat rozpočet za každou cenu - jinak si raději najdu místo pro publikaci ručně (spíš najde linkbuilder) a ve výsledku mají tyto články lepší hodnotu, ale cenově jsou 2x za takovou cenu co z těchto systémů.



Schvalovat si může "cokoliv chce", ale není moc morální, když se weby vyhodí, protože jsou údajně nekvalitní a neplňují pravidla, pak se koupí za pár kaček a následně opět s tím samým obsahem mají dostatečnou kvalitu a mohou se do systému vrátit... Jasně jsem napsal, že dělat to kdokoliv může (trestné to není), ale to je minimálně značně nemorální...


PS: V Placla chce každý být... Ano, netématické PR matlaniny nemají jinde moc šancí, tak jsou tam, ostatní jsou radší, že jim chodí tématické poptávky a mají vyšší odměny.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Holá lež!!!
Nikomu jsme nikdy přímo nenapsali - ani já, ani nikdo z mých lidí! Jediné co je možné, tak že to byla reakce na diskuzi. Pokud chceš zvěřejňovat toto, tak k tomu ještě nezapomeň přidat celou souvislost = danou diskuzi.

Tvrzení, tak jak si napsal, je lež! A jsi proto pro mě lhář!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mám ti najít soukromou zprávu, kterou jsi psal tomu uživateli?

Problém beru za uzavřený, s JanKali jsme si to po SZ vyříkali. Pokud se zde bude chtít k tomu vyjádřit, má možnost, téma nechávám otevřené. Poprosím ale věcnou diskuzi a ne flamewar.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nechci vyvolat flamewar to říkám dopředu, ale hlava mi to nebere proč by někdo tahal blogery, když mohou být ve všech systémech a nikdo teoreticky netratí. U inzerentů je to samozřejmě něco jiného.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se