Volná diskuze

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Ahoj,policie mi dnes zabavila ntb a mam dotaz.
-Kdyz najdou neco co nehledaji.. tyka se to jineho trestneho cinu.
Budou to resit ?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Takze kdyz tam mam nastahovane filmy,hry... takze to budou resir ?
To je hruza... policejni stat

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To záleží co všechno na tebe budou chtít vyhrabat, nastahované filmy v globálu nikomu nevadí, nesmí se ale přijít na to, žes je šířil dál, nebo nedej bože prodával, pak jsi v prd...
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Když budou chtít, vždy něco najdou.
A když ne, tak to projde.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A prvotní popud na základě kterého ti to zabavili (ber to jako možné varování pro návštěvníky webdealu) ?

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Jeden z rodiny je nepracem obvinen a ja na facebook napsal kamaradovi, ze bych toho dotycneho co si to na nej vymyslel zabil.
Hrozi mi rok az tri

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No totok... Taky je to samý vrah a kriminálník... :)

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Nastahované filmy, hry nebudou řešit. To je nebudu vůbec zajímat. Toho bych se fakt nebál.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Web-Automatics.com píše:
Jeden z rodiny je nepracem obvinen a ja na facebook napsal kamaradovi, ze bych toho dotycneho co si to na nej vymyslel zabil.
Hrozi mi rok az tri

Jinak jsem ještě nepoznal nikoho kdo byl obviněn a byl vinný, všichni jsou vždycky nevinní a někdo to na ně hodil, protože jim záviděl :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
mozna kecam bludy, ale ja mam za to, ze oni muzou sbirat dukazy jen k danymu trestnimu rizeni ... tzn pokud tam mas ilegalni filmy a nikdo na tebe nepodal trestny oznameni a neni to predmetem TO kvuli kteremu ntb zabavili ... pak by to dle me nemeli pouzit

co me ale zajima jinyho ... jak ti zabaveni ntb zduvodnili ? Branil ses ze bez toho nemuzes pracovat a tim padem muzes prijit o legalni byznys ?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
hrozi mi rok az tri za aktivitu na fb :D tak, urciteee pribeh za 4 body, to by museli nektery lidi zavrit na dozivoti xD

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
dokec píše:
hrozi mi rok az tri za aktivitu na fb :D tak, urciteee pribeh za 4 body, to by museli nektery lidi zavrit na dozivoti xD


No tobě to možná přijde k smíchu, ale vzpomeň si na tu situaci, kdy ty tři kluci zabili tu holčinu a její brácha řekl, že je zabije. Vzali ho dokonce do vazby a hrozilo mu 1 až 3 roky, u nás je opravdu možné všechno. Pokud jde o zabavování věcí jako důkazního materiálu, vzpomenu si na situaci, kdy můj synovec natočil na mobil rvačku a dal to na FB. Protože ten pomlácenej chlapec dal na PČR trestní oznámení, tak PČR chtěla synovcův mobil jako důkazní materiál pro řízení. Nicméně nutno podotknout, že přišli a ptali se ségry, jestli jim ten mobil poskytnou (synovci nebylo ještě 18, takže museli za ségrou) a řekli jí, že když jim ho nedá dobrovolně brát jí ho nemůžou. Ale kdo ví, jak je to v tomto případě. Takže možná příběh za 4 body, nicméně v ČR je i toto možná realita.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Pokud něco takového řekneš a někdo tě udá policie to musí začít řešit. Dnes mi PC vrátily a čeká se na rozhovor od technika co v PC najde.
Nesmím prej mít v navštívených stránkách žádné stránky se zbraněmi atp.
Pokud vím na světě platí pravidlo, že nokud nejsi odsouzený si považován za nevinného.

ad prace: Tohle jsem řekl, začali mi vyhrožovat že mi můžou zapečetit byt,komplet domovní prohlídku atp.

Prostě vítejme v policejním státě.

David Klouček
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 01.06.2013
Web-Automatics.com píše:
Nesmím prej mít v navštívených stránkách žádné stránky se zbraněmi atp.

Proč, vždyť to jsou stránky jako každý jiný, ne? A jak chtěj dokázat, žes to hledal zrovna ty?

Co by se stalo kdyby někomu jeli zabavit PC a on v mžiku nějakým způsobem nevratně rozbil HDD, aby z něj nešli vydolovat data?

Teď si s těma otázkama připadam jak jeden muj, na internetu známej, kamarád.
Nette programátor | Student | Kolesolog | Hrebenarolog

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
1) Protože bych si prý mohl vybírat nůž na to zabítí
2) To nevím, ale ntb je v mém vlastnictví ale matka řekla že i v jejím (aby nedošlo k trvalému zabavení věci... prej kvůli použítí k trestnému činu)
3) určitě jsou nějak pojištění, prostě dojeli, dali to do pytle.. obalily páskou (zapečetili). Já jsem došel na stanici, ze sáčku to vyndali napíchl to technik k sobě, zkopíroval komplet HDD, dal zpět do sáčku, zapečetil a já jsem si proto dnes ráno šel.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
gransy píše:
mozna kecam bludy, ale ja mam za to, ze oni muzou sbirat dukazy jen k danymu trestnimu rizeni ... tzn pokud tam mas ilegalni filmy a nikdo na tebe nepodal trestny oznameni a neni to predmetem TO kvuli kteremu ntb zabavili ... pak by to dle me nemeli pouzit

co me ale zajima jinyho ... jak ti zabaveni ntb zduvodnili ? Branil ses ze bez toho nemuzes pracovat a tim padem muzes prijit o legalni byznys ?


Takže, když tě zastaví za rychlou jízdu a z peněženky ti při kontrole dokladů vypadne gram heráku, tak je to nebude zajímat? :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Stačí mít disk šifrovaný ... 256/512 bit šifrou a zabavit si mohou co chtějí, nikdy tam nic nenajdou, dokud jim ty nedáš přístup :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
gransy:

Podle zákona, pokud policie najde cokoliv, co by mohlo naznačovat znaky tr. činu, musí to řešit a nikdo je na to nemusí ani upozornit. V případě, že by se jednalo o přestupek, postoupí to příslušnému úřadu na projednání.

Web-Automatics.com:

Tady na to bacha, pokud v tvém případě zatím jen zjišťují, tak se nic neděje, průser by to byl, až kdyby ti vyšetřovatel sdělil usnesení o tr. stíhání. V tvém případě by mohl dát vyšetřovatel návrh na vzetí do vazby, pokud by se zjistilo, že si chceš obsarat zbraň (tzv. předstižná vazba - obava z pokračování v tr. činnosti, nebo obava, že bude trestný čin dokonán, pokud bys byl stíhán za tr. čin ve stádiu pokusu). Je úplně jedno, jestli ses na stránku dostal omylem, nebo si fakt chceš něco koupit.

Naše justice má všeobecně velký problém s tím, že tam z 90ti procent sedí zakomplexovaní arogantní ubožáci, kteří si léčí komplexy, takže u takovýchto případů bude soudce rozhodovat nejspíš podle toho, jakou bude mít zrovna náladu. Představa některých, že žijeme v právním státě, je neuvěřitelně naivní.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Stačí mít disk šifrovaný ... 256/512 bit šifrou a zabavit si mohou co chtějí, nikdy tam nic nenajdou, dokud jim ty nedáš přístup :)


A jak toho docílím?
A není poté povinen jim přístup dát?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
peeeeta píše:

A jak toho docílím?
A není poté povinen jim přístup dát?

Řekneš že si zapomněl heslo... nemají způsob,jak tě donutit. Označí to za neprokazatelný důkaz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Web-Automatics.com píše:
Řekneš že si zapomněl heslo... nemají způsob,jak tě donutit. Označí to za neprokazatelný důkaz


Taky pravda, tak že jsi si ho měl zaheslovat.
Jinak mohli by ho zabavit a nechat?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Aha, ja vychazel z konverzace prave s jednim PCR co jsme mu davali nejaky veci ... a toho defakto nezajimalo nic, krom toho co prave vysetruje :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se