Volná diskuze

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Já sám nebloguji z jednoduchého důvodu, když mě něco pálí na jazyku tak to sdělím adresně a v kontextu.
Je spousta kanálů jak sdělovat své názory, připouštím že některé smrdí, přeci jen, jsou to kanály.
Zajímají mě motivace lidí kteří blogují ale nikdo je nečte.

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Mě lidi čtou, ale na začátku každého nikdo nečte... takže to je o vývoji. Možná píšou proto, že se prostě potřebuji vypsat.
Jako se někdo potřebuje vymlátit nebo vyřvat. Nic jiného v tom podle mě není a pokud ano, nevím o tom.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Carl114 píše:
Mě lidi čtou, ale na začátku každého nikdo nečte... takže to je o vývoji. Možná píšou proto, že se prostě potřebuji vypsat.
Jako se někdo potřebuje vymlátit nebo vyřvat. Nic jiného v tom podle mě není a pokud ano, nevím o tom.


Podobný důvody jsem i čekal, jenom by mi přišlo frustrující psát sám pro sebe. (ze začátku)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Někteří také píší, portože i ostatní píší

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nikdy vlastně nepíšeš sám pro sebe, i ten začátek je nutnej k tomu, aby bylo co číst.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
wico píše:
Někteří také píší, portože i ostatní píší


Píši abych psal..

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Někdo třebas bloguje, protože jej v reálu nikdo neposlouchá a potřebuje se někde vyblábolit :)

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Wladass píše:
Někdo třebas bloguje, protože jej v reálu nikdo neposlouchá a potřebuje se někde vyblábolit :)


V Globusu jsem viděl deník za 29,90.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Wladass píše:
Spousta lidí je líná psát na papír, raději do počítače.


V tom případě ušetří za papír, pokud si přečtu blog tak to musí být opravdu osobnost, nemám zájem o deníky z dovolené.
Momentálně "chytám" 404m.com a owww.cz, když k tomu vezmu rádio, televizi tak víc neobsáhnu min. z časových důvodů.
Mě by opravdu zajímalo kdo-koho čte, pro 10mi obyvatel (včetně dudlíkářů) je tu 1mio blogerů.
Tady si opravdu pletou někteří pojmy, blog není deník.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já teda rádio neposlouchám, televizi nesleduji. Sleduji Twitter lidí z oboru a to mě "přesměrovává" na blogy jednotlivých lidí, kteří mě zajímají. Hejtovat někoho, že si píše blog ve formě deníku asi není to pravé ořechové. Taky na blogu občas popisuji určité události, které jsem zažil a místa, která jsem navštívil. A že by to nikdo nečetl ? Nemyslím si.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Tak já si blog píšu především pro sebe, abych měl přehled o vývoji podnikání. K tomu občas připojím nějaké osobní slinty, podnikatelské věci atd. Informační hodnota je třeba v tom, že je vidět reálná čísla u normálních lidí. Většina začátečníků v online byznysu, focení nebo psaní má dojem, že udělají web nebo eshop a prachy se pohrnou hned další týden. Čte to průměrně kolem 70 lidí denně a roste to, občas i někdo komentuje, takže to asi i někoho zajímá :D

Pak mám ještě "profi blog" o focení pro fotobanky, kde píšu jen tematické věci a dnes je to okolo 120 lidí denně. Na jeden článek měsíčně a úzké publikum myslím slušné.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se