Kritika stránek

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Tak tohle už jsem dlouhé roky nedělal. A možná proto to chci zkusit. Co si o mém blogu myslíte? Hodně si ho hledím a chci, aby se rychle načítal, byl čitelný a dobře se na něm četlo a každý měl snadný přístup ke komentářům, odběrům a sdílení. Aby vše bylo přehledné... jak rubriky, archiv nebo třeba jen stránka o mně.

Ale možná něco přehlížím. Každopádně budu rád za názory.
Ať už pochvalné či kritické. Díky.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Ta funkce toho blogu je v pořádku, to není fanpage kde by člověk kritizoval vzhled atd..
Vyhledávače tě mají taky rádi, jenom nevím jestli je k něčemu že každý bloguje, to je ale spíš můj problém než tvůj.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já si myslím, že tě blog baví což je také vidět.
Mě se líbí.
Jiní zase mají rádi jiný styl - barevný :)

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
wico píše:
Já si myslím, že tě blog baví což je také vidět.
Mě se líbí.
Jiní zase mají rádi jiný styl - barevný :)


Barvičky se strašně líbí mým neteřím, jsou ve věku 10 a 13 let a cílovka to nebude.
Když už blog tak orig a zajímavý obsah, barvičky si lidi můžou domyslet.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jaká je to šablona? Nějaká základní WP? Jinak myslím dobrý, čitelný, pokud je tvým účelem informovat OK, mám rád jednoduchou grafiku, taže taky OK. Za mě 9 bodů z 10, mohlo by to být i za 10, ale tu jsem osobně nikdy nikomu nedal, dám ji webu, co na něj kliknu, a on mi splní každý přání bez psaní, jen na pomyšlení. Takže za mě OK.

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Díky za názory. Mám z nich radost.

Jinak je to šablona Thesis ve verzi 1.8.2, jak můžeš vyčíst z CSS souboru. Byla celkem drahá (stojí asi 2K, už přesně nevím), ale nabízí plno nastavení a to mám rád. Šablonu jsem si nastavil podle svého a postupem času vylepšoval a upravoval. Poslední úprava byla třeba ta, že jsem hodil doprava ty sociální ikonky jako takový druh odběru :).

Tu šablonu jsem koupil už někdy v roce 2009 a je to podle mě ta nejlepší možná, kterou si člověk může pořídit. Za nic bych ji nevyměnil. Jediná nevýhoda je, že není responzivní, což bude určitě za pár let problém... ale to teď neřeším. To už totiž možná nebudu ani psát... tak nač si s tím lámat hlavu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Blog hezký, nicméně mě na blog moc nepasuje anketa.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se