Kritika stránek

iDevGroup.z
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 13.11.2012
Dobrý den,
představuji Vám nově spuštěnou aplikaci Fitnessbook - spolu a zdravě. Fitnessbook umožňuje ukládat všechny denní aktivity člověka a zároveň je analyzovat. Dokáže spočítat, kolik spálíte a přijmete za den. Napomáhá nejen ke správnému spalování a příjmu, ale také v celkové motivaci člověka.

Snažili jsme se pro Vás vytvořil zajímavý a zábavný design, jednoduché ovládaní a intuitivní vyhledávání. Na aplikaci stále pracujeme a uvítáme jakoukoliv kritiku, kterou považujeme za možný přínos pro aplikaci.

Fitnessbook naleznete také na Facebooku pod názvem Fitnessbook - spolu a zdravě.

Děkuji za možnost prezentace projektu a případnou kritiku uživatelů.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ahoj,
proč je na úvodní stránce pouze login nebo registrace? Má to tak Facebook, ale o něm ví každý. Zatímco o tvé aplikace neví zatím nikdo. Proč tam není pár řádku k čemu to je, popis jedinečností, proč svěřovat údaje vám a ne zaběhnutým sítím jako endomondo atp. Podobných aplikací jsem viděl desítky a po chvilce mě přestalo bavit vyplňovat údaje o tréninku, je u vás nějaká další motivace vložit trénink?
Aplikaci budu dále sledovat a nebráním se spolupráci či nějakému promu na blogu o fitness.

Lukáš Jágr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 06.04.2013
Upřímně tady člověk moc neví co má hodnotit, pokud se někomu nechce se do tvého projektu zapojovat tak ti jen může napsat že úvodní strana vypadá jak pěkný omalovánky s formulářem. Za mě velký chyba že tam neni nic víc

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
haha, dobrej pokus jak natahat lidi do systemu :-D. neni co hodnotit. sorry, ale napřed něco ze svého webu odkryj free a pak budem kritizovat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
iDevGroup.z
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 13.11.2012
Mac píše:
Ten popis přehoď z hlavičky na trávu a nepoužívej Times.



Ahoj, nejspíš si se již někdy před tím přihlásil a teď ti to blbě načetlo stránku, použij F5.

-- 25. 06. 2013 18:36 --

mkurri píše:
Ahoj,
proč je na úvodní stránce pouze login nebo registrace? Má to tak Facebook, ale o něm ví každý. Zatímco o tvé aplikace neví zatím nikdo. Proč tam není pár řádku k čemu to je, popis jedinečností, proč svěřovat údaje vám a ne zaběhnutým sítím jako endomondo atp. Podobných aplikací jsem viděl desítky a po chvilce mě přestalo bavit vyplňovat údaje o tréninku, je u vás nějaká další motivace vložit trénink?
Aplikaci budu dále sledovat a nebráním se spolupráci či nějakému promu na blogu o fitness.


Informaci jsme přidali.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se