Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jsou na to programy, modernější kompy umožňují použít i HW akceleraci šifrování, tedy real-time šifrování disku bez omezení rychlosti. Samozřejmě heslo požadovat mohou, ale pokud jim ho nedáš tak s tím prostě neudělají nic, do disku se nedostanou. Tuším, že o tom bylo i cosi napsáno ... v Americe tak seděl člověk pár let za to, že to heslo neposkytl, ale paradoxně kdyby ho poskytl, seděl by déle (nevím jak přesně už to bylo a nerad bych kecal).
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Tady v čr by se ten důkaz označil jako neprokazaltelny. Věc ti můžou zabavit pokud byla použita k trestnému činu. Samozřejmě můžeš říct že pc nevyužívaš jenom ty.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Jak se jmenuje ten program na šifrování HDD. ?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
když jsme u těch hesel. Máte tonějak zajištěno (myslím i Váše stránky, hostingy, účty atd...) kdyby se vám něco stalo,aby se v tom někdo vyznal (nemyslím know how atd...) Já jsem nad tím dlouho uvažoval, že kdyby jsem třeba umřel, tak není schopný nikdo dát nic dohromady. Pořád uvažuji udělat nějaký papír kde budu mít napsáno co a jak.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Turek píše:
když jsme u těch hesel. Máte tonějak zajištěno (myslím i Váše stránky, hostingy, účty atd...) kdyby se vám něco stalo,aby se v tom někdo vyznal (nemyslím know how atd...) Já jsem nad tím dlouho uvažoval, že kdyby jsem třeba umřel, tak není schopný nikdo dát nic dohromady. Pořád uvažuji udělat nějaký papír kde budu mít napsáno co a jak.


Od určité fáze je potřeba uvažovat i tomto, já mám složky ke každému webu, projektu, doméně. Ono se to může zdát jako prkotina, ale nikdy nevíš co se stane a tato data je potřeba zachovat, jinak by se mohlo stát, že po tobě nezůstane zhola nic.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Když to vlákno pročítám, běží mi hlavou spíš to, jak nás kdo monitoruje, docela zajímavé se nad tím zamyslet.....

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jirka52 píše:
Když to vlákno pročítám, běží mi hlavou spíš to, jak nás kdo monitoruje, docela zajímavé se nad tím zamyslet.....


Monitorován je každý tvůj krok na internetu. Proto na něj dávej jen údaje, které jsou opravdu nutné ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
A vypínej si (natvrdo z USBčka) webkameru, protože jinak uvidí vše! :-D


Tak nikdy nevíš, kdy o tobě bude někdo hledat informace :)
Jak se říká opatrnosti není nikdy dost :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mac píše:
Třeba v Tescu si hlídají i jak dlouho sedíš na "ha...". A to jako, že vlastní zkušenost. Takže tohle monirování už beru z nadhledem.

Jako fakt? :D Poděl se o zkušenosti, to by mě fakt zajímalo, jak to hlídají a o co jim jde...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
No, mě osobně to je jedno, ať si mě "šmíruje" kdo chce. Dneska není problém, aby kdokoli šmíroval kohokoli a přijde mi zbytečné se tím nějak zatěžovat.

Třeba v Tescu si hlídají i jak dlouho sedíš na "ha...". A to jako, že vlastní zkušenost. Takže tohle monirování už beru z nadhledem.


A na to jsi přišel jak, že monitorují i toto? :D:D:D
Jinak ano, dnes tě může sledovat kdokoliv, ale proč to usnadňovat ;)

Fit píše:
Jako fakt? :D Poděl se o zkušenosti, to by mě fakt zajímalo, jak to hlídají a o co jim jde...


Jde jim o zkvalitnění služeb :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se