Volná diskuze

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak docílíte toho, že web se zobrazí na nějaký dotaz dosti vysoko ve vyhledávačích. Snažím se psát aktuální články a hledat spousty informací kolem, ale ani po nějaké době své články na různé dotazy nemohu najít ani do 3 stránky vyhledávání.
A přitom tam jsou i stránky, které s tématem nemají vůbec nic společného a jsou výše než já.
Díky moc
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Tak to sice nevím a jsem rád:-)), já nikdy nedělal třeba SEO a nijak nepoužívám placené reklamy ani nekupuju odkazy a přezto na KW která jsou pro mě důležitá- nebankovní hypotéky a nebankovní hypotéka mám už několik let svůj web na prvních stranách Seznamu ( doména esofin.cz ), přitom v tomhle oboru je konkurence jak tele..

V poslední době dokonce i na nebankovní půjčky, ale čím to je fakt nevím:-))

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
peeeeta píše:
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak docílíte toho, že web se zobrazí na nějaký dotaz dosti vysoko ve vyhledávačích. Snažím se psát aktuální články a hledat spousty informací kolem, ale ani po nějaké době své články na různé dotazy nemohu najít ani do 3 stránky vyhledávání.
A přitom tam jsou i stránky, které s tématem nemají vůbec nic společného a jsou výše než já.
Díky moc


snad nečekáš, že ti tu někdo napíše návod? :-D...jsou to měsíce a měsíce práce...ale když na to příjdeš, zjistíš, že je to velmi jednoduché. Pak už to je jen o rafinovanosti a vytrvalosti. čím kvalitněji seo děláš, tím odolnější je tvůj web vůči změnám algoritmu vyhledávače.

-- 26. 06. 2013 23:01 --

Jirka52 píše:
Tak to sice nevím a jsem rád:-)), já nikdy nedělal třeba SEO a nijak nepoužívám placené reklamy ani nekupuju odkazy a přezto na KW která jsou pro mě důležitá- nebankovní hypotéky a nebankovní hypotéka mám už několik let svůj web na prvních stranách Seznamu ( doména esofin.cz ), přitom v tomhle oboru je konkurence jak tele..

V poslední době dokonce i na nebankovní půjčky, ale čím to je fakt nevím:-))


jo tak esofin je tvoje? vrrr... brzo nebude :-D ..na nebankovní hypotéky si tak brusim zuby. SR 3, to nebude těžký :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No čekal jsem nějakou radu nebo nápovědu. No tak nic asi budu muset zkoušet a uvidíme co zabere. Nejde mi jinak o výdělek, ale o to, aby když seženu informace a snažím se sepsat i kvalitní článek, aby se to také dostalo k uživatelům, kteří článek využijí a hlavně, aby můj článek, který je k danému výrazu přínosnější byl před článkem, který je úplně mimo mísu.

Pozn. Ale zkusit se zeptat jsem prostě musel :D
Ale pokud mě někdo pošťouchne budu velmi rád
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
peeeeta: Já bych Ti rád poradil, ale fakt nevím jak. Ale ono je to třeba i stářím domény ( možná), počtem odkazů, obsahem...

Topfinanc: Mě to nevadí:-)), já přeju každému ať se mu daří, jen vím že ranky nejsou tak důležité jak jsem si před lety myslel, ty jsou dobré jen když chceš prodávat reklamu, jestli máš rank 4,5,6 automaticky neznamená že budou stránky všude první:-))

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak to je divné, napiš na podporu - ať se na to podívají. :D Ne vážně, je asi milion kritérií, které přidělují pozice ve vyhledávání. Bez toho, o co jde se tu asi nepohneš. Záleží hodně na stáří domény, obsahu, odkazovém profilu, celkové prezentaci stránky, odkazech a akcí ze sociálních sítí, důležitým faktorem je i čerstvost informace, kterou vyhledávač pod frází zasadí do vyhledávání. Přidej obrázky, video a odkaz na Wikipedii či zdroj dalších - podobných informací ze zaběhlejších domén.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 5 nejlepších AI aplikací

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Jde o konkurence schopnost. Koukni na své články a zjisti si na jaký počet výsledků se máš šanci prorazit. A na takové úrovni piš. Budeš si pak jistý, že tvé články budou nahoře. Ale obecně je to všechno o odkazech, kvalitě, sdílení, vzhledu webu a tak dále... ale o tom je celé SEO.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se