Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Provozuji několik webů zaměřených čistě na affiliate. Poslední dobou se ale potýkám s tím, že si odběratel na klíčové slova (které samozřejmě získá z mých webů) nasadí PPC reklmu a tím získá preferenční odkaz, mně tím připraví o provizi.
Zajímalo by mě, jestli máte s tímto taky své zkušenosti a jak s tím bojujete? Já snad nasadim více typů podstránky :-(

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Četl jsem to 5x, ale stále nevím jak je to myšleno? Tak že ten jehož affil provozujete si i inzeruje sám? Nebo to špatně chápu?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nechci ti do toho moc kecat, ale myslím si, že se proti tomu nedá bojovat a je potřeba u affiliate počítat s tím, že z čeho kape dnes, zítra už nemusí ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, to je asi úplně normální věc, tomu nezabráníš. Jediným způsobem je mít hodně kvalitní web, aby tam lidi chodili i z jiných zdrojů než z vyhledávačů.

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Fit píše:
Jo, to je asi úplně normální věc, tomu nezabráníš. Jediným způsobem je mít hodně kvalitní web, aby tam lidi chodili i z jiných zdrojů než z vyhledávačů.

+1. Nemůžeš stavět web jen na tom, že lidi budou chodit z vyhledávačů.
Je třeba mít i jiné zdroje, které to vše alespoň trošku podpoří.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se