Volná diskuze

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ahoj,
pár dní zpět jsem procházel komentáře a články na svém webu a našel jsem asi 5 chyb u starších článků. Docela mne to zaskočilo, protože logicky nechci hrubky a překlepy na svém webu, který navíc vedu pod svým jménem a o to víc mi na něm záleží. Rozhodl jsem se proto celé opravování zpestřit.

Každý, kdo na celém mém weblogu najde nějaký překlep či chybu (komentáře lidí samoz. nepočítám), dostane odkaz na jakýkoliv jeho web u mě na celý měsíc. Přičemž se doba sčítá. Pokud tedy najdete chyb 6, máte u mě odkaz na půl roku úplně zadarmo. Každá chyba má tedy cenu sto korun, což je cena, za kterou odkazy normálně prodávám. Myslím, že to zní dobře, ne?

Jinak chyby mi posílejte přes kontaktní formulář s odkazem na stránku, vysvětlením proč je to a to chyba a pokud možno úryvkem textu o délce alespoň jedné věty. Bude lepší, když se zaměříte na staré články, ale i nové určitě nějaké chyby obsahují. Občas jsem něco psal v noci a to nikdy nedopadá dobře. Přinejmenším si alespoň přečtete alespoň něco z mé tvorby :). Hodně štěstí při hledání a budu se těšit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jednu hrubku jsem přece jen objevil, kontaktní form odeslán :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Jednu hrubku jsem přece jen objevil, kontaktní form odeslán :)


našel jsem jich už 7 :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
peeeeta píše:
našel jsem jich už 7 :)


Tak to bude zajímavé, doufám, že reportujeme ty samé chyby :D

// další 2 hrubky objeveny a reportovány
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:

Tak to bude zajímavé, doufám, že reportujeme ty samé chyby :D

// další 2 hrubky objeveny a reportovány


No bude to zajímavé, já našel také další 2 :D
______________________________________________
Počítáš i chybějící čárky ve větě? Já ne jinak by těch chyb už asi bylo na 2 roky :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Počítáš i chybějící čárky ve větě (v souvětí)? Namátkově jsem rozklikl jeden článek a chybí ti tam 5 čárek...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
xmrnv100 píše:
Počítáš i chybějící čárky ve větě (v souvětí)? Namátkově jsem rozklikl jeden článek a chybí ti tam 5 čárek...


Jsem již psal i já, a kdyby se počítali čárky, tak by se to dalo počítat na roky.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Díky za reporty. Jinak čárky neřeším, na to je tam příliš článků. Vícekrát nahlášené chyby se řeší jen jednou a dostane to ten, kdo chybu najde první.
Snažím se chyby opravovat rychle, takže toho bude snad minimum (zatím nic). Vše postupně vyřizuji a mám docela radost. U nových článků totiž tolik chyb není.
Takže se v tom psaní přece jen asi zlepšuji :D.

PS: Zatím je rekordman uživatel, co má odkaz na půl roku :). Uvidíme, co bude dál...

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Tak je již vše vyřízeno a opraveno. Díky všem, bylo toho docela dost. Naštěstí nešlo o nic vážného. Odkazy umístím po víkendu.
Jestli ještě něco najdete -- klidně pište, budu moc rád.

PS: Otevřel jsem komentáře u svého poslední článku, budu moc rád, když mi pošlete svůj názor.
Jinak se již zobrazuje nová anketa. Za hlasy budu rád a také vám hlasování odtajní výsledky :).

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Carl114 píše:
Tak je již vše vyřízeno a opraveno. Díky všem, bylo toho docela dost. Naštěstí nešlo o nic vážného. Odkazy umístím po víkendu.
Jestli ještě něco najdete -- klidně pište, budu moc rád.

PS: Otevřel jsem komentáře u svého poslední článku, budu moc rád, když mi pošlete svůj názor.
Jinak se již zobrazuje nová anketa. Za hlasy budu rád a také vám hlasování odtajní výsledky :).


Měl by jsi prodloužit otevření komentářů na delší časové období.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 5 nejlepších AI aplikací

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Kohy píše:

Mě by jsi prodloužit otevření komentářů na delší časové období.

Taky jsem si říkal, že ten poslední byl uzavřen příliš rychle a jestli to lidi neštve. Takže jsem ho otevřel a nechám to tak pár dní. Ještě bych tam pár názorů určitě uvítal, protože je to aktuální téma, které mě docela zajímá.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se