Kritika stránek

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Obrázek
Dobrý den, chtěl bych vám představit náš zbrusu nový projekt: Internetový magazín Netujeme.cz, který se zabývá všeobecně podnikáním na internetu.

Na našem webu najdete články z kategorii: Podnikání,Marketing,Design,Software,Technika a rozhovory

Jaké je myšlenka tohoto webu:
Celá myšlenka webu je velice jednoduchá, chceme co nejvíce motivovat lidi k tomu, aby se buď zlepšili v podnikání nebo s podnikáním začali.
Náš web slouží spíše jako taková motivační cesta. Především chceme, aby si čtenář z našeho článku něco odnesl a něco nového se naučil. Nechceme ho zahltit žvásty, které pro něj budou mít nulovou informační hodnotu.

www.netujeme.cz

Týdně nabídneme 7 článků + 1 rozhovor

Odebírejte nás pomocí:
ObrázekObrázek

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Web-Automatics.com píše:
Celá myšlenka webu je velice jednoduchá, chceme co nejvíce motivovat lidi k tomu, aby se buď zlepšili v podnikání nebo s podnikáním začali.


Po přečtení této věty jsem si otevřel web, abych se podíval, co hezkého na něm naleznu. Bohužel na mě vyskočilo video s Petrem Jeníkem, tak jsem web ihned zavřel, abych si nezkazil den...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
stephan píše:

Po přečtení této věty jsem si otevřel web, abych se podíval, co hezkého na něm naleznu. Bohužel na mě vyskočilo video s Petrem Jeníkem, tak jsem web ihned zavřel, abych si nezkazil den...


Pobavilo avšak, je to pravdivé :) Žádné komentáře (ani self written) a ani žádný zajímavý obsah. Webdesigner nejsem, takže nemůžu hodnotit, ale na oko to rovněž nevypadá nijak extra. šup tam s nějakým zajímavým obsahem a posuň to nějak výš :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
stephan píše:

Po přečtení této věty jsem si otevřel web, abych se podíval, co hezkého na něm naleznu. Bohužel na mě vyskočilo video s Petrem Jeníkem, tak jsem web ihned zavřel, abych si nezkazil den...


To že vy máte nějaký problém s Petrem... S tím já bohužel nic neudělám. Ano, na webu zatím není moc zajímavého obsahu vzhledem k tomu, že jsme na úplném začátku.

-- 01. 07. 2013 10:01 --

Momentálně máme naplánované dva zajímavé rozhovory. První už je 100% a můžete se na něj těšit v neděli. Je s vedením Wedosu.
Rád bych se vás zeptal, jestli nemáte nějaké dotazy :) které chcete, aby se objevily v rozhovoru.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Člověk s Petrem nemusí mít vůbec žádný problém, ale rozhodně není nikým, kdo by například mě motivoval do podnikání, či aby se mi zlíbil jako můj vzor. Vůbec, poslední dobou jen umí prskat okolo sebe, jeho blog se proměnil v plácek nenávisti a je asi jediným člověkem co znám, který se nestydí za to, že přibral něajkých 26 kg sezením u počítače. :-)

Ne, tohle mě fakt nemotivuje. Štěstí v životě je uplně někde jinde, než jak ho předvádí pan Jeník.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Mě mrzí, že soudíte celý magazín podle jediného videa,které se mění jedenkrát za tři dny.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ne to zas ne, hodnotil jsem jen to video, na magazín občas zajdu a uvidím jaký obsah se na něm vytvoří :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Tak to budu jenom rád :) Již dnes v 15:00 vychází nový článek, který svým zaměřením spíše zaujme programátory.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Web-Automatics.com píše:
To že vy máte nějaký problém s Petrem...


S Jeníkem žádný osobní problém nemám, protože se neznáme. Znám ale jeho tvorbu z posledních měsíců a proto se nedomnívám, že on je člověkem, který by někoho motivoval. Souhlasím s komentářem Lukáše Charváta.

Web-Automatics.com píše:
Mě mrzí, že soudíte celý magazín podle jediného videa,které se mění jedenkrát za tři dny.


A divíte se? Hodíte ke kritice web (a dovolíte si ho již nazývat magazínem), na kterém je koupena sablona spolu s 2 články (nic moc zajímavé) a 1 videem. V tomhle stádiu není co hodnotit. Vždyť na webu je méně obsahu, jak na minimalistických MFA webech.

Copak se blížíme do doby, kdy se pošle odkaz na Themeforest s popiskem "Chci si koupit tuhle šablonu a pak publikovat pravidelně články na téma XYZ. Co říkáte na tento magazín?" Kdybyste prvně publikoval aspoň měsíc, tak byste jednak vytvořil obsah, který by šel zhodnotit, ale hlavně byste poté možná získal i pravidelné čtenáře. Takto na web člověk přijde, vidí 2 články a video s Jeníkem a rychle odejde, protože si nechce kazit náladu...

-- 01. 07. 2013 11:40 --

Web-Automatics.com, ty jsi Michal Król? Nemáš zde ban?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Spíše několikanásobný ban by bylo výstižnější :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Dnes vyšel nový článek Co to je ajax a kde se vlastně vzal ?
Protože dnes jsou ajaxové aplikace populární, rozhodli jsme se sem něco málo napsat a popsat jak by měla vypadat taková ajaxová aplikace. V dnešním článku začneme historií ajaxu a napíšeme si jeho výhody a nevýhody. Nakonec článku přidáme pár příkladů kde se ajax používá. Co to vlastně ajax je? Ajax je zkratka pro Asynchronous javascript and XML, z čehož je ... Číst více »

Obrázek

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Web-Automatics.com píše:
Obrázek
Dobrý den, chtěl bych vám představit náš zbrusu nový projekt: Internetový magazín Netujeme.cz, který se zabývá všeobecně podnikáním na internetu.

Na našem webu najdete články z kategorii: Podnikání,Marketing,Design,Software,Technika a rozhovory

Jaké je myšlenka tohoto webu:
Celá myšlenka webu je velice jednoduchá, chceme co nejvíce motivovat lidi k tomu, aby se buď zlepšili v podnikání nebo s podnikáním začali.
Náš web slouží spíše jako taková motivační cesta. Především chceme, aby si čtenář z našeho článku něco odnesl a něco nového se naučil. Nechceme ho zahltit žvásty, které pro něj budou mít nulovou informační hodnotu.

www.netujeme.cz


Týdně nabídneme 7 článků + 1 rozhovor

Odebírejte nás pomocí:
ObrázekObrázek


Tak to asi shrneme, co máme hodnotit staženou šablonu od ThemeForest? nebo ten chybějící obsah?
Zdá se mi, že je to jen snaha se zviditelnit a nahnat nové lidi na web, kde není nic.
No kdo chce kam ..
Jinak dal si to do sekce Kritika stránek, tak je zde lidi kritizují. A rada pro příště je dobré napřed web trochu ucelit a naplnit obsahem a ne, že když kliknu na kategorii, tak většina z nich je prázdná.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Souhlas, pokud prezentuješ web, kde není zhola nic, neděláš si moc dobrou reklamu. Jednou jsem na to taky dojel, takže vím, o čem mluvím.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
peeeeta píše:

Tak to asi shrneme, co máme hodnotit staženou šablonu od ThemeForest? nebo ten chybějící obsah?
Zdá se mi, že je to jen snaha se zviditelnit a nahnat nové lidi na web, kde není nic.
No kdo chce kam ..
Jinak dal si to do sekce Kritika stránek, tak je zde lidi kritizují. A rada pro příště je dobré napřed web trochu ucelit a naplnit obsahem a ne, že když kliknu na kategorii, tak většina z nich je prázdná.


Otázka ohledně šablony zní, jestli je vůbec zakoupená, protože v případě autora o tom dosti pochybuji :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Ano, šablona byla koupena před rokem ;) Magazín se spustil až nyní, původně jsem měl v plánu šablonu někomu střelit za 10$, ať se mi aspoň část vrátí. Ale řekl jsem si proč to nezkusit. Chápu, že web zatím není naplněný, články vydáváme 1x denně, v neděli 2x (článek a rozhovor).

Nedělní rozhovor bude patřit vedení Wedosu.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Jee, to je sranda. Když má člověk náladu se hádat, zajde na WebDeal, klikne na první vlákno které uvidí a má na týden hádek vystaráno. Miluju to tu :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nikdo se tu nehádá, já osobně to beru jako oddechové zasmání, když vidím, jak se podvodníček snaží chovat normálně. Jsem zvědav, kdy se na magazínu objeví nabídka na prodej ukradených emailů z lide.cz :-D.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Téma bylo odemčeno a přesunuto z archívu
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Dnes bylo vydán článek o DDoSu na Wedos, za dvě hodiny se stal nejčtenějším článkem magazínu a nyní má něco kolem 300 zobrazení.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Teda, to je umění, když s tím spamuješ kde jen se dá (FB stránka Wedosu a podobně) :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Michal Król píše:
Dnes bylo vydán článek o DDoSu na Wedos, za dvě hodiny se stal nejčtenějším článkem magazínu a nyní má něco kolem 300 zobrazení.


Ty bláho, 300 zobrazení? To je tedy ranec, to Ti povím. :P

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Pro mě když web jede třetím dnem, tak ano. Beru to za úspěch :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ze SPAMEM máš již bohaté zkušenosti, takže někdo to bere za úspěch a někdo .......... :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak nám pověz, jak dlouho lidé setrvali na webu. :P

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se