Volná diskuze

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Myslíš zbavit se viru? Jo, povedlo, ale musím počkat až to zase boti projedou, přehodnotí stav a odstraní tu stránku hlásící útok, není to hned, ale povedlo se.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
gransy píše:
mno a trebas u nas na g-hosting.cz lze nejen nasmerovat FTP primo do slozky konkretni domeny, ale i nastavit pro ni dany open_basedir, takze mas XX domen na jednom miste, pod jednim uctem, ale nemuzou se absolutne ovlivnit :)

Má to jen drobnou vadu... :-) za každou doménu se připlácí cca tolik (+- 20 korun) jako u nás za samostatný web, který zvládne 2 domény v základu. A tam se to potom neovlivní a každý web má vše samostatně a parametry bez mnoha limitů.

Jirka52 píše:
Podpora: Přiznám se že jako pro laika je pro mě důležitá " čeština " při komunikaci, Wedos má podporu online, a více méně funguje na bázi odkazů, hodí link, přečti si to...poraď si..

Máme několik stovek detailně zpracovaných návodů, které neustále doplňujeme a vylepšujeme. Odkazujeme na ně, protože tam je to podstatné a vždy je tak postup naší podpory zcela shodný. Nedočkáte se tedy odpovědí, které jsou různé podle jednotlivých pracovníků. Aktuálně nás je ve firmě 16 a postup musí být jednotný. Návody jsou právě proto, abychom všem ušetřili čas.

Jsem k zastižení (jako jedni z mála) nonstop.

Určitě zálohujte.
Ke každému webhostngu máte kromě neomezeného prostoru pro web i bonusových 5 GB pro WEDOS Disk. Tam si můžete zálohovat pomocí pluginů cokoliv a kolikrát denně chcete. Tím předejdete jakémukoliv problému při řešení nepříjemné situace, která se Vám stala.
Zálohování na WEDOS Disk je snadné, online a zdarma. Pluginů existuje hodně. Stačí spustit, nakonfigurovat a můžete mít zálohy třeba měsíc zpět a poslední den třeba každou hodinu. Z toho už obnovíte (i bez nás) cokoliv a kdykoliv.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
wedos píše:
Má to jen drobnou vadu... :-) za každou doménu se připlácí cca tolik (+- 20 korun) jako u nás za samostatný web, který zvládne 2 domény v základu. A tam se to potom neovlivní a každý web má vše samostatně a parametry bez mnoha limitů.


Máme několik stovek detailně zpracovaných návodů, které neustále doplňujeme a vylepšujeme. Odkazujeme na ně, protože tam je to podstatné a vždy je tak postup naší podpory zcela shodný. Nedočkáte se tedy odpovědí, které jsou různé podle jednotlivých pracovníků. Aktuálně nás je ve firmě 16 a postup musí být jednotný. Návody jsou právě proto, abychom všem ušetřili čas.

Jsem k zastižení (jako jedni z mála) nonstop.

Určitě zálohujte.
Ke každému webhostngu máte kromě neomezeného prostoru pro web i bonusových 5 GB pro WEDOS Disk. Tam si můžete zálohovat pomocí pluginů cokoliv a kolikrát denně chcete. Tím předejdete jakémukoliv problému při řešení nepříjemné situace, která se Vám stala.
Zálohování na WEDOS Disk je snadné, online a zdarma. Pluginů existuje hodně. Stačí spustit, nakonfigurovat a můžete mít zálohy třeba měsíc zpět a poslední den třeba každou hodinu. Z toho už obnovíte (i bez nás) cokoliv a kdykoliv.



Děkuji za Vyjádření k vláknu, ale já bohužel nejsem zběhlý v těchto systémech, je to můj problém to chápu, ale když už zmiňujete možnost zálohování, proč mi tuto informaci nepodal některý z pracovníků? Měl jsem na chatu během tuším čtvrtka dva. Odpověď zní- máte si to u nás pročíst...ale také by se nikomu nic nestalo kdyby napsal- zavirování je mrzuté, ať nemusíte pro příště platit 605Kč zálohujte si atd...mimochodem, poskytnutá záloha nebyla k ničemu, byla už také zavirovaná-to Vám nedávám zavinu, jen konstatuji vyhození 605Kč zbytečně...

On každý není profík a proto je podpora důležitá, jak profesionální, tak pro laiky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Macu, neomlouvej se, já to uznávám, ale internet je dnes médium kde se vše hledá, proto mám stránky a vím že s tím souvisí i mraky jiných věcí, ale fakt na to hlavu nemám, je mi 53, necítím se sice starý, ale jsem spíš obchodník a zaplať bůh manuálně zručný člověk, ale na něco člověk prostě je a na něco není...

Ok to ještě není, ale dělá se na odstranění hlášky která na webech naskakuje, jinak už jsou vyčištěný a všechna hesla změněný, teď už musím jen čekat až bude vše v normálu.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jirko nejsi sám kdo má tento druh problémů. Žijeme v době kdy je instalace i správa redakčních systémů naprostou banalitou. Je to často jednodušší než instalace programů na PC. Jenomže stejně jako na PC je potřeba používat antivir, antispyware, firewall tak je třeba se chovat i k redakčním systémům. Za pár let už to v sobě ty redakční systémy budou mít, anebo se o vše budou starat provozovatelé hostingů. Měl jsem zahraniční hosting, kde jsem si WordPress nainstaloval jedním kliknutím a oni se mi starali o aktualizace. Ovšem proti viru co získá přístup k FTP by to stejně nepomohlo. Za pár let už bude mít hosting firewall anebo službu na odvirování. Co si budeme říkat smazat specifické kusy kódu anebo zasažené obrázky zas takový problém není. Že by díra na trhu ;)

Pár WordPressů už jsem odvirovával, až na pár výjimek je to banalita. Jistě tu někoho najdeš kdo se o to postará za pár stovek. Navíc třeba seženeš i člověka na další spolupráci.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Drago: Mluvíš mi z duše:-)), našel jsem tu velmi ochotné lidi jak na odvirování, tak i dnes se mi ozvala firma ze Slovenska a nabídla urychlení procesu odstranění hlášky která se zobrazuje na doméně...o napadení bla bla bla..
Myslím že firmy nabízející hosting by se nad tím mohly zamyslet a něco vymyslet, třeba jako placenou službu, nebo v rámci ceny hostingu, přivedlo by to i klienty a navíc si myslím že nejsem sám kdo není ve všem tak kovaný, takže při tomhle problému by stačilo kontaktovat podporu,ta by řekla OK, stojí to litr, jdeme na to...to by bylo super.
Místo toho jen chodí maily typu- upozornění na škodlivý vir na doméně....

Možná díra na trhu jak říkáš, možná to někomu nestojí za zamyšlení, kdo ví...

No nic, jdu dobrousit podběh , pak ho stříknu a hnusná prorezlina bude pryč, člověk si u toho pročistí hlavu, má radost z toho jak se to povedlo a navíc ušetří nějakou pětku:-))

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Jirka52 píše:
dnes se mi ozvala firma ze Slovenska a nabídla urychlení procesu odstranění hlášky která se zobrazuje na doméně...o napadení bla bla bla..

tak to by mě zajímalo jak (°_°) možná borovičkou nebo kozím sýrem
Wedos = zamykat ftp

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Pomocí napojení přez StopBadware WebHost™ a byla to nabídka zcela nezištná. Chlapi, nemůžete hned všechny podezřívat:-))

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
No, zatím čekám...myslím že se vše projeví během několika málo dnů, pokud se weby fakt vyčistily dobře a já věřím že ano, bude to OK:-)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
wedos píše:
Má to jen drobnou vadu... :-) za každou doménu se připlácí cca tolik (+- 20 korun) jako u nás za samostatný web, který zvládne 2 domény v základu. A tam se to potom neovlivní a každý web má vše samostatně a parametry bez mnoha limitů.


1, kdyz uz to studujete, tak to studujte poradne ... jsou tam tarify s vice domenama a jsou tam multihostingy
2, resime tu uroven zabezpeceni u ovlivnovani domen pod jednim uctem (nehlede na poctu objednavek nebo domen pod danym hostingem), takze vase reakce k cene je zcela mimo

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se