Kritika stránek

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Ak sa chcete vyzúriť tak očakávam kritiku na webstránku Webbos :-) a ak máte o niečo viac času tak si vážim každý nápad na vylepšenie :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
žlutá se mi tam moc nelíbí, font v menu taky ne (co to je? impact?) ... font máš v tlačítkách rozházený. text nalepený na obrázku...

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Áno, font je impact, hm, rozhádzaný text to bude asi prehliadačom ale mám skontrolované Chrome, Mozilu a IE takže možno to bude v nejakej staršej verzii prehliadaču, to isté s textom nalepeným na obrázku. Vďaka za info :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ani mě se na webu ta žlutá nelíbí a popravdě mě donutila z webu odejít, jelikož z toho docela bolí oči. Buď bych zvolil přívětivější odstín a nebo rovnou změnil barvu.

Když opomenu barvu, tak na webu hlavně postrádám obsah, který by mě tam udržel. Popravdě, nic dalšího není ani co hodnotit a kritizovat ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Tak urobil som kompletný redizajn, pár dní som to testoval a neobjavil som žiadnu chybu tak hádam ani vy nič neobjavýte :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Uuuu, omlouvám se za velkou negativitu, ale opravdu se mi to nelíbí. Je to pro mne velmi matoucí, moc rušivých elementů, nikde kousek volného místa, moc přeplácané. Když jsem na web přišel, ani jsem nevěděl, co to vlastně je zač, co ten web nabízí a na co se koukám. Rušily mě nejvíce ty obrázky v panelu, Denná inšpirácia atd. Na první pohled mi není jasné, čemu se magazín věnuje. Název mi nic neříká a jeho podtitulek akorát dokazuje, že nejste králem.

Doporučuji se jako první zamyslet nad použitelností těch stránek. Jsou opravdu poměrně chaotické a nepřehledné. Pokusil bych se o jejich zjednodušení a zpřehlednění. Trocha čistoty by určitě nevadila. Nedělal bych dva panely, ale jeden, čímž to pročistíte a nebude mě to rušit. Design článku je dobrý, ten mi nevadí a díky jednomu panelu se to i lépe čte.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Vďaka porozmýšľam ako by som vyriešil ten index

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se