Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Už jsem jich zkusil asi 15 kousků. Potřebuji dát na web Tweety různých lidí - do sidebarů. Ne jako je postovat, ale jen co právě dělají, o čem píší. Žádný plugin zatim nefunguje, zkouším je přes svůj (určitě odemčený) twitter účet. Prostě se nic nezobrazuje. A jsou to pluginy jak pro moji verzi 3.5.2 tak třeba i starší. Nechtějí ani žádné twitter heslo, nebo apps aktivovanou v Twitteru...prostě zadat jen účet Twetujícího a počet zobrazených tweetů...už si s tím hraju třetí den...používá někdo něco osvědčeného?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Předpokládám, že se jedná o WordPress pro příště je tu přímo sekce - wordpress/ , ale jinak s feedy na Twitter nemám zkušenosti není to třeba cache?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jop máš pravdu Peeta...omlouvám se...mno asi Twitter změnil podmínky a nelze nikam dát cizí Twitter, tak to asi chápu:-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
sikec píše:
Jop máš pravdu Peeta...omlouvám se...mno asi Twitter změnil podmínky a nelze nikam dát cizí Twitter, tak to asi chápu:-)


Mám pravdu s tou sekcí a nebo s cache? Jinak reputace potěší :D
Možná nezměnil podmínky, jen není umožněno autorem jej asi dávat do takovýchto pluginů.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Se sekcí:-) Cache nic neřeší, řeším to pár dní na více PC...jop, to bude ono, asi už to nejde no nevadí, škoda autora, mohl mít přečtenejch více tweetů :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
sikec píše:
Se sekcí:-) Cache nic neřeší, řeším to pár dní na více PC...jop, to bude ono, asi už to nejde no nevadí, škoda autora, mohl mít přečtenejch více tweetů :-)


No tak ony se ty sekce někdy blbě hledají. ;)
No tak zkus autorovi napsat, ale pokud tam nejde ani tvůj Twitter, tak je něco špatně s pluginem ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se