Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
V některých zemích se do Partnerského programu YouTube je třeba i nadále přihlašovat prostřednictvím žádosti. V tom případě se zobrazí zpráva „Tato funkce není ve vaší zemi momentálně k dispozici“.

Přesně toto se píše v mém youtube účtu. Nedaří se ni ale najít link na tu žádost. Poradí někdo? Nápovědu prolíám celé odpoledne.

Ještě jen mimochodem - můžu mít na google jedno uživatelské jméno a na youtube druhé, je to tak?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pokud jsi nikdy nenahrál nějaké nelegální video, tak by neměl být problém.
Na YT ti to nabízí, že ti to vloží tvé normální jméno, ale to zatím můžeš odmítnout.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
mno já založil účet a nahrál svoje vlastní video (jediný zatím). Nebo musím čekat, až bude mít tisíce shlédnutí? V nápovědě je houby, akorát, že to není povoleno pro naši zemi (mám tam ale všude češtinu...)

Asi to ale pro ČR zablokovali, takže už to nejde, no škoda...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Já jsem na to koukal zrovna před pár dny a normálně vše fungovalo, mám tam asi 4 videa a dokupy ani tisíc zhlédnutí. Nakonec jsem se na to vykašlal, protože jsem si přečetl smlouvu a do toho teda nejdu. Video by se automaticky poskytlo i YT k libovolnému užití a dokonce přeprodeji a to teda ani omylem! To by bobánci museli vysolit hezkých pár $$ a ne nějaké centíky. Když už zpeněžit video, to radši třeba Pond5 a další foto/videobanky.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
no basti já to jenom chtěl vyzkoušet...ale pokud mi to pod záložkou zpeněžení píše: „Tato funkce není ve vaší zemi momentálně k dispozici“....tak to asi je něco špatně. Nikdy jsem na youtubu nic neměl, neměli mně co zablokovat....

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
sikec píše:
no basti já to jenom chtěl vyzkoušet...ale pokud mi to pod záložkou zpeněžení píše: „Tato funkce není ve vaší zemi momentálně k dispozici“....tak to asi je něco špatně. Nikdy jsem na youtubu nic neměl, neměli mně co zablokovat....


Tak jim napiš. I když kontaktovat google je dosti složité a na malé rybky z vysoka se...
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Přesně, vůbec nereagují...!!

-- 04. 06. 2013 22:06 --

Zkoušeli jste variantu e-mailu nebo dopisu?

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Já zkoušel email a odpověděli mi že když to nejde tak s tím nic neudělají -_- takže mě naštvali...ale jinak bych do toho YT nešel protože tam bys potřeboval hodně shlédnutí...a když to už ani viral brothers nevynáší a dávají tam svoje reklamy (třeba na siko) tak si myslím že je nejlepší se na to vykašlat

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
martinecek2000 píše:
Já zkoušel email a odpověděli mi že když to nejde tak s tím nic neudělají -_- takže mě naštvali...ale jinak bych do toho YT nešel protože tam bys potřeboval hodně shlédnutí...a když to už ani viral brothers nevynáší a dávají tam svoje reklamy (třeba na siko) tak si myslím že je nejlepší se na to vykašlat


Jim to ovšem vynáší, ale jsou to přeci jen reklamní videa, tak že musí tam zmínit koupelny Siko, jelikož jim za tu reklamu zaplatili.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se