Kritika stránek

koshee84
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.08.2011
Ahoj,

prosím o kritiku e-shopu s dětským zboží http://www.detska-lehatka.cz. Jde mi o grafiku, seo, použitelnost, přívětivost.

Díky za každou radu či připomínku

Radim

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Design je špatný.

  • Chybí mi hlavička, jako by tam něco chybělo.
  • Ve skutečnosti to jsou jen dva panely a něco uprostřed, tak to na mě působí.
  • Pozadí je snad i amatérské, podobně jsem jej dělal před pěti lety, kdy jsem začínal.
  • Menu mi přijde chaotické, udělal bych jej lépe.
  • Popisek produktů se mi na indexu zdá trochu zbytečný, když ani není a nemůže být celý.
  • Pole pro vyhledávání má vlevo dole bílý růžek.
  • Podkategorie bych asi ponechal bez obrázků.
  • Jaký je rozdíl mezi "Skladem" a "K dispozici".
  • Přepínání stránek je děsné, stejně jako patička.

A je toho více, pro mě je design celý špatně, omlouvám se a přeji hodně štěstí... :)

koshee84
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.08.2011
Díky za informace, vím že tam jsou nějaké mouchy.

Moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo poradil co s menu, taky se mi nezdá úplně nejlepší.

Moc nerozumím tomu přepínání stránek. Jde o stránkovač, nebo o co?

Díky Radim

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ano, jde o přepínaš stránek v kategoriích -> Předchozí, 1, 2, 3, Další...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
-> chýba mi tam header
-> sidebary sú dosť neprehľadné a ako povedal Jiri, sú to prakticky len dve kolonky + stred, ktorý sa mo zdá tiež dosť neprehľadný-> príliš veľa vecí na jednej kope
-> celkov chýba tomu web šmrnc

koshee84
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.08.2011
ahoj,

poradí mi pls někdo co s tím menu? máte nějaký odkaz kde je dobře řešeno a pomohlo by v přehlednosti?

Díky Radim

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Mě tam třeba vadí to děcko...Možná by to bylo ještě fajn, ale jak je průhledná ta stránka, tak mi vadí, jak to za tím jezdí a když najedu níže, tak na mě to oko vyskočí zpoza pravého sidebaru. Meny by chtělo předělat, třeba dle mého názoru rozřezat aby to nebylo všechno v celku. Tohle je tuším stejně, jako to má v základu Presta.
Určtiě bych ale udělal nějaké pozadí, co spojuje oba sidebary. Ta průhlednost by mě hned odradila:-)

koshee84
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.08.2011
Ahoj,

'nastyloval' jsem menu, je to nyní lepší?

Díky Radim

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahoj,

nejsem grafik a ani nemám na to vlohy.Ale co bych mohl zmínit jako případný návštěvník a případně nakupující, tak je toto.

Postrádám hlavičku webu a šedivé odkazy v patičce a celkem šedivý text mi tam moc nesedí.
Pozadí stránky dítěte ( spíš lebkouna, jelikož je to jen kus hlavy ) je celkem rušivá.Zvolil bych něco jiného, na moje oko to není.Já bych volil něco tmavšího jako pozadí.

Když to shrnu, jako nezainteresovaný návštěvník, nenakoupil bych u tebe, jelikož to pro mě není přívětivé uživatelsky i kdyby si měl ceny nejlepší na trhu.

Tímto rozhodně nehaním ani nekritizuji, každý má svůj styl a mě toto prostě nesedí, tak to ber jen jako názor jedince, který hodnotí grafický vzhled.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se