Kritika stránek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Dobrý den,

rád bych uvítal Vaší kritiku k Objevit.cz. Nebudu se více rozepisovat, chci znát Vaše názory, postřehy a vše další.

Děkuji :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
-> celkovo sa mi web páči a rád si prečítam najmä rozhovory či už s Petrom Jeníkom ale aj ďalšími
-> čo by som mohol vytknúť, tak z osobného pohľadu sa mi zdá web niekedy neprehľadný, príliš veľa informácii na indexe, uvítal by som niečo jednoduchšie, toť môj názor :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Marek L. píše:
-> celkovo sa mi web páči a rád si prečítam najmä rozhovory či už s Petrom Jeníkom ale aj ďalšími
-> čo by som mohol vytknúť, tak z osobného pohľadu sa mi zdá web niekedy neprehľadný, príliš veľa informácii na indexe, uvítal by som niečo jednoduchšie, toť môj názor :)

Děkuji za názor. Co bys například z indexu ubral?
Máš nějaké tipy na lidi, se kterými bys rád rozhovor udělal? :)

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Celé mi to po příchodu připomělo barvama web INTERVAL.cz a osobně bych buď odstranil a nebo někam jinám zakomponoval následující: Nejvíce komentované, nejvíce shlédnuté a nové eaukce werb, protože to mi příjde, že to celý layout rozbíjí! Jinak si myslím, že je to všechno zcela v pořádku... ještě se mi příliš nelíbí logo, ale to je hodně subjektivní a pro projekt tohoto ražení je samozřejmě nejdůležitější obsah!
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vinny.PCE.88 píše:
Celé mi to po příchodu připomělo barvama web INTERVAL.cz a osobně bych buď odstranil a nebo někam jinám zakomponoval následující: Nejvíce komentované, nejvíce shlédnuté a nové eaukce werb, protože to mi příjde, že to celý layout rozbíjí! Jinak si myslím, že je to všechno zcela v pořádku... ještě se mi příliš nelíbí logo, ale to je hodně subjektivní a pro projekt tohoto ražení je samozřejmě nejdůležitější obsah!

Děkuji za názor.

Dovolím si k tomu něco říci. Tento panel byl přidán jakožto řešení problému. Mnoho lidí nás nazývalo blogem, respektive z našeho průzkumu vyšlo, že vzhledově působíme formou blogu. Pokračovali jsme dál a zjistili jakési nepsané pravidlo. Magazín prý má více panelů, na čemž se shodlo více lidí, ne my. Tak jsme jej přidali a prý se to účinkem neminulo. Jaký na to máš názor ty? Myslíš, že bez toho vypadáme jako blog, respektive máš jiné řešení? Děkuji.

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
Osobně bych ty panely nepožadoval... Myslím, že bez toho nevypadáte jako BLOG, teda alespoň mě to tak nepříjde. Boční panely bych ponechal, jen se mi nelíbí tam ty 3 co jsou zakomponované v tom textu... Osobně pokud hledám informace a naleznu zajímavé čtení, tak je mi jedno jestli je to formou blogu, emagu, firemní prezentace apod... Myslím si, že zde by měl vyhrát obsah nad formou...
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Vinny.PCE.88 píše:
Osobně bych ty panely nepožadoval... Myslím, že bez toho nevypadáte jako BLOG, teda alespoň mě to tak nepříjde. Boční panely bych ponechal, jen se mi nelíbí tam ty 3 co jsou zakomponované v tom textu... Osobně pokud hledám informace a naleznu zajímavé čtení, tak je mi jedno jestli je to formou blogu, emagu, firemní prezentace apod... Myslím si, že zde by měl vyhrát obsah nad formou...

Díky, zvážíme to a rozhodneme se. :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
súhlas s vinny PCe tiež by som odstranil to čo vyššie spomenul.
-> mohol by si skúsiť spraviť aj rozhovory z nejakými ľuďmi s fór/a - či už Drago, etc..

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Marek L. píše:
-> mohol by si skúsiť spraviť aj rozhovory z nejakými ľuďmi s fór/a - či už Drago, etc..

Už se stalo :)
A další ;)

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
» Desing - zpracovaný velmi dobře.
» Obsah - Velmi zajímavé články, některé dokážou pobavit, třeba alkohol na weby (fakt paráda).
» Co můžu vytknout - Myslím si, že v celku nic :)

» Hodnotím - 10/10

Hodně štěstí a mnoho úspěchů v dalším pokračování éry webu objevit.cz :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pekná práca, design sa mi páči, hodnotím ako krok vpred..

(OT: koľko by ma vyšiel pr článok? - klasický)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Marek L. píše:
Pekná práca, design sa mi páči, hodnotím ako krok vpred..

(OT: koľko by ma vyšiel pr článok? - klasický)

Děkujeme.

Napište mi prosím na email redakce|at|objevit.cz a já vám vše popíši. :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Design je opravdu dobrý a též se mi líbí. A tvůj http://objevit.cz pravidelně navštěvuji a změnu vítám velmi pozitivně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Děkuji ti moc tvojí náklonnost, velice si toho cením já i náš tým. Rovněž díky za registraci na RostWorld.cz (RW), kde jsem dnes četl tvoje příspěvky, které jsou zajímavé a přínosné. Dovol mi tě tedy touto cestou přivítat. Je hezké vědět, že je kolem někdo, kdo se pohybuje v internetovém byznysu, je jedno jak profesionálně, a pravidelně navštěvuje tvoje hlavní projekty. Takových uživatelů si cením nejvíce.

Zeptám se tě, jak si narazil na RW? Bylo to skrze nějakou reklamu nebo skrze Objevit.cz? Děkuju :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nový design je rozhodně krokem vpřed, jedinou výtku mám šířce levého pásu, který bych zešířil na úkor toho pravého. (třeba jen o 50, 100px)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
S aktuální šířkou jsme spokojeni. Názory na to jsou různé, někdo je pro, někdo proti zúžení. Já osobně proti, máme k tomu svoje důvody. V tuto chvíli toto měnit tedy nehodláme.

Možná časem, zatím to v ničem nevadí. To už je lepší nápad na zvětšení písma v článcích, nad kterým spíš uvažujeme...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jiří Rostecký píše:
Děkuji ti moc tvojí náklonnost, velice si toho cením já i náš tým. Rovněž díky za registraci na RostWorld.cz (RW), kde jsem dnes četl tvoje příspěvky, které jsou zajímavé a přínosné. Dovol mi tě tedy touto cestou přivítat. Je hezké vědět, že je kolem někdo, kdo se pohybuje v internetovém byznysu, je jedno jak profesionálně, a pravidelně navštěvuje tvoje hlavní projekty. Takových uživatelů si cením nejvíce.

Zeptám se tě, jak si narazil na RW? Bylo to skrze nějakou reklamu nebo skrze Objevit.cz? Děkuju :)


Děkuji za přivítání na RW :-) O RW jsem věděl již delší dobu právě z Objevit.cz, jen jsem otálel s registrací a až dnes jsem se konečně dokopal zaregistrovat. Tak snažím se, aby mé příspěvky byli věcné pokud k danému tématu a mohu poradit, nebo vyslovit svůj názor. Nejsem žádný expert programátor ani grafik, ale laik samouk se zálibou ohledně internetu a www :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
To Otakar: Chtěl jsem citovat v kompletním editoru. Klikl jsem na citaci u alijoshi a poté jsem chtěl v dolní čísti editoru citovat i tebe. Bohužel tam nemáte tlačítko "Citovat", jako je to na všech phpBB. Doplnit, je to velká chyba. :)
Jinak díky.

alijosha píše:
Děkuji za přivítání na RW :-) O RW jsem věděl již delší dobu právě z Objevit.cz, jen jsem otálel s registrací a až dnes jsem se konečně dokopal zaregistrovat. Tak snažím se, aby mé příspěvky byli věcné pokud k danému tématu a mohu poradit, nebo vyslovit svůj názor. Nejsem žádný expert programátor ani grafik, ale laik samouk se zálibou ohledně internetu a www :-)

Děkuji. Podstatná část fóra je mířena i na naprosté BFU. Mezi našimi uživateli jsou i 50-60leté babičky. Jednomu uživateli je pravděpodobně 70. A jsme v kontaktu, takže o to zajímavější. Naopak i 11letí uživatelé a další. Takže příspěvky někoho zkušenější většinou určitě budou vynikat... :)

Jinak, Objevit má značně zviditelnit RW, což se mu i daří. :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Větší písmo bych nedával.


Jestli mohu vyjádřit svůj názor, tak toto bych též nechal tak jak to je teď.

Děkuji. Podstatná část fóra je mířena i na naprosté BFU. Mezi našimi uživateli jsou i 50-60leté babičky. Jednomu uživateli je pravděpodobně 70. A jsme v kontaktu, takže o to zajímavější. Naopak i 11letí uživatelé a další. Takže příspěvky někoho zkušenější většinou určitě budou vynikat... :)

Jinak, Objevit má značně zviditelnit RW, což se mu i daří. :)


Tak že propagace funguje dobře, mohu jen potvrdit :-) Jinak co se týká uživatelů, je to opravdu rozsáhlá základna, což je lepší si myslím, než když je tam jen určitá věková skupina a šmitec, už i vzhledem k zaměření fóra.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Názor říct můžeš, jsem za něj rád.

Co se týče naší komunity, naštěstí já i členové týmu máme zkušenosti s vedením různorodých komunit. Mnoho z nás už na cizích fórech dělalo. Já například moderátora na tehdy nejslavnější online hře v Česku a na Slovensku - Travian.cz, s kolegou z týmu jsme dělali moderátory na seriálovém fóru, já sám na několika fórech pro webmastery, krom toho i zde. A toto je praxe v tomto oboru, takže s tím zkušenosti naštěstí máme. I když se to může zdát jako blbost, zkušenosti se hodí vždycky.

Základna rozsáhlá je, to máš pravdu. Naneštěstí je těžké oslovit ty skutečné BFU, které píší špatně (stylisticky,takto psané čárky a podobně), jelikož se často setkají s tou pokročilejší komunitou a je tu boj. Ne každý je tolerantní. Takže víme jedno - nikdy nebudeme mít totální BFU a nikdy nebudeme mít profesionály a opravdové odborníky. Zatím se pohybujeme nejčastěji mezi studenty zajímajícími se o IT a kulturu, což je jedna skupina, a fotografy, což je skupina jiná a věkově starší.

Stejné to bylo i dříve, stejné to bude vždy :) Nečekám a ani nemířím k jakékoliv změně. Jak píšeš, je to lepší. Už z pohledu inzerenta (profík na reklamu nekliká tolik, co lama)...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se