Volná diskuze

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Lany píše:
Super, další inspirace na knihy, tak to mě čeká asi další várka :D Díky moc! Poslední byla 13 knih od Melvila :) Z těch, co jsem v poslední době přečetl, jsem si udělal menší knihovnu reportů: http://www.kvasnickajan.cz/Knihovna. Další 3 mám přečtené, jen napsat report :)

Wau, za tu knihovnu tleskám! To budu sledovat. Ověřený zdroj skvělých tipů na zajímavé a přínosné knihy. Bez nadsázky.

-- 31.03.2013 20:55 --

Ale doporučuji: "Knihy, které jsem přečetl, napsal o nich report a které mě hodně ovlivnili při mé práci."

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Jako správná holka jsem si teď přečetla konečně Padesát odstínu šedi. Protože to teď prostě čtou všechny holky, tak jsem si chtěla udělat názor. :D
No ani se nedivím, že se to líbí, když je to o bohatém, strašně hezkém a sexy klukovi, který se seznámí s obyčejnou holkou a mají spolu spoustu, opravdu spoustu kvalitního sexu. :D :D
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Mně se zamlouvou Toman, Kioysaki a Carnegie.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Doporučuji Alchymistu. To je kniha, kterou každý kdo čte, tak v ní uvidí něco jiného. Mně vloni pomohla v situaci, kdy jsem se nemohl rozhodnout, zda jít dlouhou a složitou cestou, nebo vzít jednodušší a krátkodobé řešení.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mě dnes dorazila kniha - Konec prokrastinace, jinak asi už rok čtu životopis Steva Jobse... :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Y2K.bug píše:
Doporučuji Alchymistu. To je kniha, kterou každý kdo čte, tak v ní uvidí něco jiného. Mně vloni pomohla v situaci, kdy jsem se nemohl rozhodnout, zda jít dlouhou a složitou cestou, nebo vzít jednodušší a krátkodobé řešení.


Jj příjemná knížka a jak jsi se rozhodl - Dlouhá a složitá cesta a nebo jednoduší?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Bezva inspirace, díky.

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Čtete i jiné než podnikatelské knihy? Třeba nějakou oddechovku?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se