Wordpress

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
jeden můj klient po mě chce nastavit na Wordpress webkameru, kterou už má zprovozněnou. Obdržel jsem tuhle nápovědu/instrukce:

Video je možné získat z kamery přes RTSP a dále restreamovat přes VLC server. http://www.videolan.org/doc/streaming-howto/en/ (dokuntace k VLC serveru, k dispozici pro Windows i Linux). Princip je takový, že z kamery se přebírá stream z RTSP ve formátu H.264 a ten se VLC serverem konvertuje a následně vloží na web jako HTML5 video ( http://cs.wikipedia.org/wiki/HTML5_video ). Bude tedy dvakrát spuštěný vlc server, kdy se jednou převádí video z kamery do OGG (pro podporu v Chrome a Firefoxu) a jednou do MP4 pro podporu v IE.
Konfigurovat VLC server lze následovně: Média => Otevřít síťové médium, zde se vloží RTSP adresa kamery ( rtsp://uživatel:heslo@ipadresa/h264 ) a šipka vedle tlačítka Přehrát se změní na „Proud“ a už se jen vytvoří nový server a nastaví parametry dle libosti.


Uživatele i heslo k tomu mám. Máte někdo s tímhle zkušenosti? To k tomu musím mít vlastní server, kde nainstaluji ten VLC server a tam to nastavím a pak vložím přes HTML5 video na web? Web mého klienta nyní běží standardním webhostingu od Wedos. Můžu to tam vůbec nějak rozchodit? Popř. není náhodou nějaký plugin na WP, který by mi s tímhle pomohl? Nemám s tím žádné zkušenosti a ani se v tom moc nevyznám...

Díky.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No nevím, zdali tohle půjde rozchodit na hostingu, ale nejlépe uděláš, když napíšeš přímo na podporu a uvidíš.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Na standartním hostingu Wedos toto neuděláš, potřebuješ buď server nebo aspoň VPS, kde budeš mít přístup do OS a budeš tam moci instalovat nějaké aplikace
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
No, tak jsem to pochopil správně, že si minimálně bez VPS neškrtnu. Klient má jen obyčejný hosting a tohle asi netuší. No asi mu to dám vědět, aby to vyřešil přes někoho jiného, protože já s VPS zatím nemám zkušenosti a nechci se do toho ani pouštět.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se