Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Asi úplně debilní nápad, nicméně jsem byl opětovně dotazován známými a i mě to vlastně zajímá. Většina mých známých jsou (asi i jako já) BFU. Seznam=internet a když nenaběhne, tak nejede internet. No k věci. Lze nějak třeba z ulozto stáhnout soubor jakoby od půlky? Asi nejde, nicméně rád bych to měl potvrzeno, pro klid v rodině:-) Často se stává, že stahování se ukončí někde v půlce a pak je třeba zase začít nové stahování - i toho, co už je stáhnuto. Můj rekord je 12 stahování, než se soubor stáhl celý...Dle mého to nejde, ale kdyby někdo měl nějakou fičuru, rád dám +rep. Díky Petr

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
loutka
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 12.07.2013
Na stahování z Ulož.to doporučuji http://uloz.to/filemanager. Program Umí navázat na ztracené spojení.
Ohledně stahování filmů od prostředka, to myslím že není možné. Ale je možné dívat se na film už během stahování. Stačí stahovaný soubor pustit v http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
loutka píše:
Na stahování z Ulož.to doporučuji http://uloz.to/filemanager. Program Umí navázat na ztracené spojení.
Ohledně stahování filmů od prostředka, to myslím že není možné. Ale je možné dívat se na film už během stahování. Stačí stahovaný soubor pustit v http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/


Přehrávání již při stahování umí více přehrávačů - media player classic, VLC Player, BS player, vlastně skoro všechny kromě media player :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Sorry ale nechápu, jak se na fóru věnovaném hlavně podnikání můžete bavit o stahování filmů. Chápu, že se to stahuje, v ČR není kvalitní a jednoduchý zdroj, jak pořídit legálně filmy přes internet, ale takhle to rozebírat, nad tím kroutím hlavou.

Ano v ČR je v podstatě legální stahovat, když to nešíříte dál, ale neetické je to dost na to, abychom to na foru o podnikání pochopili a drželi aspon hubu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Defaultně toto možné přes prohlížeč není, ale spousta serverů umí v případě chyby při stahování navázat a pokračovat tam, kde to skončilo (většinou přes managera)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
hitow92 píše:
Sorry ale nechápu, jak se na fóru věnovaném hlavně podnikání můžete bavit o stahování filmů. Chápu, že se to stahuje, v ČR není kvalitní a jednoduchý zdroj, jak pořídit legálně filmy přes internet, ale takhle to rozebírat, nad tím kroutím hlavou.

Ano v ČR je v podstatě legální stahovat, když to nešíříte dál, ale neetické je to dost na to, abychom to na foru o podnikání pochopili a drželi aspon hubu.


To je důvod proč se na konkurenčním fóru na jednu dobu zrušila volná diskuze :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To hitow92: Mno ale já nikde neřekl, že jde o filmy:-)Na ulozto jsou i legální soubory veliké několik giga...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Máš to v nadpisu.

-- 22. 07. 2013 20:54 --

Já jen nemam rád jak tu pak zakládáte téma se stížnostmi na to, jak nás politici všichni okrádají. Přitom se tu vesele bavíte o okrádání filmařů a kdybyste v tý politice byli, během chvíle kradete vesele spolu s nima. A takhle je tu na tom celej stát.

A stojim si za tím, že to tak je.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Možné to dle mého není :-), ale zajímavá myšlenka :-D!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Vím, že na torrentech můžeš vybrat co chceš, nemusíš např. stahovat celé album. S filmem však zkušenosti nemám.

Edit: MSI ve své tiskovce dává 100 GB dat na Ulož.to - pokud si tedy koupíte jednu z jejich desek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se