Volná diskuze

Pepi.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 05.11.2012
Ahoj, poslední dobou jsem se nechal unést výhodami obytných aut a musím říct, že mně to naprosto dostalo. V srpnu jsem si zarezervoval obytný auťák a vyrážíme s partou super lidí za hranice. Je tady někdo, kdo moji vášeň sdílí? pokud ano, piště vaše postřehy a tipy, budu rád. :-)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
jojo, muj tatinek jezdil s kamaradem takhle do nemecka,francie,holandska a podival se tak vsude po Evrope..vzdy jsem mu to zavidel a planoval jak to budu delat taky...ted ale zjistuji, ze to neni tak levna zalezitost a navic zavazky me drzi ve meste a navic budu muset jeste odmakat hodne prodbelych noci, abych si vubec mohl zacit posilhavat po necem takovem :)) ale za me je to naprosto uzasne, navic u more je skoro vsude kemp pro tato auta, takze muzes nekde za par euro stravit tyden u plaze, pohodys

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Ano, sdilim a vydavam mj. www.ecaravan.cz :-)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Sice nejezdím karavanem, ale letos jsem dovezl starší 6,5 metr z Německa, pronajal jsem si pozemek s elektrikou kousek od nás na jezeře celorok a postavil ho tam.
Klid parádní voda průzračná, 150 metrů bufet, wifi dostačující, celorok povolenka za čtyřku místní.
Právě sedím 5 metrů od vody. Lituju, že jsem to neudělal už dřív.

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Kdyby to nebyla tak drahá záležitost šel bych do toho, ale je to opravdu dost peněz. Jednou jsme si obytňáka půjčili a nebylo to vůbec špatný. Bylo nás víc tak se do finančně dalo!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Přesně tak, ceny pronájmů jsou nechutné, v prázdninové sezoně přímo super nechutné. Takže přemýšlím o koupi vlastního vozu a budu ho pronajímat :-) Ono dát za pronájem obytného auta na 14 dnů v sezoně 30 tisíc i víc, to je opravdu hodně. Přičtu li další náklady na provoz, není ta dovolená s obytňákem jen tak pro každého. Každopádně je to ale úplně něco jiného, než smrdět někde v hotelu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se