Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Už jsem zoufalý...na starších webech jede Ravens,,,potřebuju něco normálního, co dá 5+2 = 7....žádný plugin nefunguje. Nápady prosím sem. Nechci nějakej Akismet, chci normální plugin, kde někdo opíše pár znaků a může komentovat moc díky...Petr

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
ahoj, udělám ti za půl hoďky jednoduchý captcha za 200 Kč. Reference viz. zde - bílý text se stínem v černém rámečku, zhotoveno za cca 15 minut.

Něco podobného jsem za půl hodiny ( + - vzhledem k specifikacím) schopen zhotovit. Cena 200, PM.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
A proč nechceš akismet? Ten jedinej pořádně funguje. Captchu ti stejně prolomí roboti, mně už mnohokrát prolomili, ať jsem to nastavil, jak jsem to nastavil. Už to pak ani skoro nešlo přečíst člověkem a přesto to prolomili a občas spam chodil. 5+2=7, to fungovalo tak v roce 2005, teď je to jen otázka chvilky...

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Myslím, že captcha s otázkou typu "Jaký je u nás nejoblíbenější alkoholický nápoj?" může celkem dobře fungovat. A odpovíte na ní správně i po čtyřech pivech :-)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
To je pro mě stejně záhadou když čtu podobné problémy já mám na všem akismet už někde snad skoro 10 let a nikdy žádný problém jsem neměl a nemám a to i na adultu.
Co ti spamují, příspěvky, registrace, nebo nějaké formuláře?
Aktivuj si akismeta :) a k němu tudle capthu níže zašktni si multi a je. Nebo zakaž komentáře.
Kód: Vybrat vše
http://wordpress.org/plugins/captcha/screenshots/

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Captchu bych nepoužíval, spoustu lidí to odradí. Je mnoho jiných způsobů, jak odfiltrovat roboty a přitom lidi nechat odepisovat rychle a bez nějakých kontrolních otázek. Já třeba na blogu captchu nemám a neobjevil se tam jediný spam (používám DEFENSIO plugin)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ok díky všem, vyzkouším :-) všechny rady i Akismeta...Petr

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To Fit: Dal jsem Akismeta...ale on to nepouští dále, musím to ručně schvalovat...to také není ono...nebo mám špatně nastavený WP? Já bych to chtěl beze spamu (jako všichni) a přitom ručně neschvalovat...to umí Akismet taky???

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
sikec: Jde to tak jak říkáš, já neschvaluji a používám akismet. Podívej se normálně do nastavení komentářů ve WP, akismet s tím nemá nic společnýho. Podle mě máš zaškrtnutý, že se musí ručně schvalovat komentáře.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
OK, to je možná ono :-) Takže natvrdo dát automatiku? Jak to sakra může poznat spamera? To má nějakou super inteligenci? Mno su zvědav, díky:-)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Pozná, neboj, spíš se občas podívat do spamu, jestli tam náhodou není někdo špatně označen jako spam. Většinou je to v pořádku, ale někdy se to může stát viz. třeba tento článek, co psal Drago: http://404m.com/2013/07/25/zase-ty-komentare-vs-spam/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se