Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak budu mít konečne svého prvního smarttelefona. Dotaz na znalce - lze využít operátora v nadpise, když dá 16 kbit/sekundu (opravdu v bitech, takže 2 kB za sekundu). Půjde s tím napsat alespoň nějaká SMS přes Android apps, anebo načtení úvodní stránky seznamu bude trvat deset minut? Jak vlastně poznám, kolik sežere dat načtení nějakého webu? (úvodní stránky). Je to použitelné?

naweb
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 20.10.2012
To je tak max na příjem mejlů. Vyber si něco jiného. Mám bleska a tam když mě vyprší FUP, tak pořád to jede 200 kb. Což je úplně v pohodě na to mé.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Nevím zda náhodou nezvyšovali rychlost po vyčerpání FUP, 16 je možná minimální hranice. Já mam v jednom telefonu jejich sim a po vyčerpání fup mám 64 kbit/sekundu.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jací brouci se mohou vyskytovat v mouce

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Fakt mi jde jen o maily a max SMS...video a fotky na tom mít určo nebudu :-)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Používám Sony Xperia L + neomezený tarig byznys red od Vodafone a jsem spokojenej

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Uvod seznamu je tak cca 20kB, takže bys to stahoval tak 10s a v mobilní verzi možné aj rychleji ;)

Jinak taky sháním internet v mobilu, ale ty ceny od našich 3 velkých operátorů stojí za nic :/

ps: kde se dá sehant sim karta "mobil.cz" ?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno klidně ti tam převedou stávající...takže jakákoliv SIM a nech si ji zadarmo převést :-)

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
sikec píše:
Mno klidně ti tam převedou stávající...takže jakákoliv SIM a nech si ji zadarmo převést :-)


Své staré číslo si určitě můžeš nechat, ale SIM musíš mít jejich! Dá se koupit ve vybraných trafikách, případně objednat online - doručení je tuším zdarma. Jinak také o něm přemýšlím :-)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Doručení je na dobírku, za sim dáš 200kč a dostaneš 200kč kreditu ;)
Přečetl jsem si o nich co nejvíc a taky si k nim převedu číslo :p

PS: simkartu prodávají v každé trafice

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
U nás v trafice ji nemají :) ve čtvrtek jsem ji objednal a pořád ji doma nemám :(

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Miskin píše:
U nás v trafice ji nemají :) ve čtvrtek jsem ji objednal a pořád ji doma nemám :(


Asi nestíhají ;)

PS: Koupil jsem si taky simku od mobil.cz a už si převádím k nim číslo :D
Cena za volání a SMS je skvělá, internet zdarma a víc nepotřebuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se