Sociální sítě

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Viz dotaz v nadpise+ to důležitější...pomůže v SERP? Bere sebou sílu linkjuice, celé masivní sítě Twitter? Nebo je to jako sólo stránky, bráno vyhledavači?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jj, zvlast Seznam posledni dobou zvýhodnuje weby, na které lidi chodi pres soc. site. ale neda se spolehat jen na toto. specialne Seznam dava kazdou chvili duraz na neco jineho.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Vsechny backlinky z twitteru vedou na t.co

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Ptáš se na několik různých věcí. Srank a PRank nesouvisí se SERPem. Linkjuice je zase zcela jiná věc.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Každý odkaz je plus, klíčová je samozřejmě doména plus místo, odkud se odkazuje. Tedy tvůj nebo profil toho, kdo odkazuje. Já mám třeba na Twitter účtu GTPR (https://twitter.com/Freebitcz) 2, index Twitteru má PR samozřejmě jiný - 10.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Redirekt rankům "nevadí", ale problém je najít odkaz který nemá nofollow. Twitter by měl dostat GPR 0 za PageRank sculpting

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Sociální sítě pomáhají k indexaci a jsou faktorem, který ovlivňuje pozice v SERP. Ranky to ovšem nepřenáší. Ony jsou ranky beztak zastaralá metrika.
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
siva01 píše:
Ranky to ovšem nepřenáší.


To máte nějak změřené a ověřené? Jak?

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Kohy píše:
Já mám třeba na Twitter účtu GTPR (https://twitter.com/Freebitcz) 2, index Twitteru má PR samozřejmě jiný - 10.


Trochu jsem se začetl do staršího vlákna, ověřoval jsem aktuální Pagerank na Tvém Twitter účtu, a hned několik měřících nástrojů mi ukazuje 0. Aktivitu na účtu máš, čím si tedy vysvětluješ pokles?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
xmrnv100 píše:

Trochu jsem se začetl do staršího vlákna, ověřoval jsem aktuální Pagerank na Tvém Twitter účtu, a hned několik měřících nástrojů mi ukazuje 0. Aktivitu na účtu máš, čím si tedy vysvětluješ pokles?


Aha, díky za info. No, to teď aktuálně nevím. Buďto jsem přišel o odkazy směrem na účet, a nebo...? Zkusím trošku popřemýšlet.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass píše:
Tohle mě nikdy nenapadlo, ale tak PR 3 se hodí :D


Jo, každý džus dobrý džus... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se