Wordpress

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Na mém webu KutilZahradník.cz mi přestal pracovat plugin pro bezpečnost přihlašování Limit Login Attempts, který v přihlašovacím boxu generuje matematickou operaci pro zvýšení bezpečnosti. Teď se tam objeví jen box pro jméno a heslo, chybí tam úplně ten box pro matematickou operaci. Co s tím dělat? Nic jsem nikde neměnil, včera to ještě fungovalo. Na ostatních webech mi to jede. Zároveň se chci zeptat, vyšel nový WP, aspoň podle upozornění v adminu, jedná se o českou verzi, nedojde stažení ke změně na angličtinu? Díky za info.

eobchod
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 58
Registrace: 25.05.2011
Ukazuje vám to chyby v logu ?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
raR2 píše:
Na mém webu KutilZahradník.cz mi přestal pracovat plugin pro bezpečnost přihlašování Limit Login Attempts, který v přihlašovacím boxu generuje matematickou operaci pro zvýšení bezpečnosti. Teď se tam objeví jen box pro jméno a heslo, chybí tam úplně ten box pro matematickou operaci. Co s tím dělat? Nic jsem nikde neměnil, včera to ještě fungovalo. Na ostatních webech mi to jede. Zároveň se chci zeptat, vyšel nový WP, aspoň podle upozornění v adminu, jedná se o českou verzi, nedojde stažení ke změně na angličtinu? Díky za info.


U nového wordpressu 3.6 "Oscar", zatím nebyla vydána čeština, ale když aktualizuješ, tak ti vše zůstane v češtině jen nové fráze, budou anglicky.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
raR2 píše:
Na mém webu KutilZahradník.cz mi přestal pracovat plugin pro bezpečnost přihlašování Limit Login Attempts, který v přihlašovacím boxu generuje matematickou operaci pro zvýšení bezpečnosti. Teď se tam objeví jen box pro jméno a heslo, chybí tam úplně ten box pro matematickou operaci. Co s tím dělat? Nic jsem nikde neměnil, včera to ještě fungovalo. Na ostatních webech mi to jede. Zároveň se chci zeptat, vyšel nový WP, aspoň podle upozornění v adminu, jedná se o českou verzi, nedojde stažení ke změně na angličtinu? Díky za info.

samo od sebe to nemohlo přestat fungovat vyzkoušej na chvilku vypnout všechny pluginy když tak napiš a pořešíme to jinak
wp nech až ho budeš vidět v adminu v cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se